Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

ingilizce de yardımcı oldum cnm valla bugün çorbamız var makarna yapıyorum yanınada patates kızarıcam yemek yapasım gelmedi bugün hiç :)) sizin menüde ne var

oo süperrmiş ing..afiyet olsun canım dünden yemeğim var rahatım mercimek corbası tavuk sote pilav

oo süperrmiş ing..afiyet olsun canım dünden yemeğim var rahatım mercimek corbası tavuk sote pilav

valla bir daha gelirmi bilmiyorum baya gerildi :) ben onu çalış bunları ezberle diyince

sağol cnm sizede afiyet olsun et soteyi çok severim ben

selam kıslar nasılsınız ben cok mutluyum sözlesmemiz oldu 1 yıl daha burdayız eşim bugun sözlesmesini imzaladı artık oklava alabilirim yarın burdayom kursum yok
çok sevindim canım hadi hayırlı olsun artık senden bir oklava bir de bebiş bekliyoruz

ne demek tatlım zaten zaman nasıl geçti anlamadım gülpembe de sağolsun burdaydı, sen nasılsın

mantar sevmiom ben canım ne olursa olsun yemiom

ay ben mantarın herşeyini severim valla olsun gülpembecim mantarsızda lezetli oluyor sote yemekler

çok sevindim canım hadi hayırlı olsun artık senden bir oklava bir de bebiş bekliyoruz

ne demek tatlım zaten zaman nasıl geçti anlamadım gülpembe de sağolsun burdaydı, sen nasılsın

iyim yarenkacım napim bildiğiniz gibi . dün gelemedim işte annemde kurutma makinası var battaniyem vardı yıkanacak onu götürdüm yıkadık kuruttuk iyi oldu

battaniye kurutmaya sığdı mı kız

evettttt oklavayı kısmetse alıcam bu hafta sonu bebiş haberide belki agustosdan sonra veririm kıs sebnem baska sote yemekler varmıki ben bi et ve tavuk soteyi biliyorum kurutma makinesinden annen mennunmu

battaniye kurutmaya sığdı mı kız

sığdı yarenkacım baya büyük içi

evettttt oklavayı kısmetse alıcam bu hafta sonu bebiş haberide belki agustosdan sonra veririm kıs sebnem baska sote yemekler varmıki ben bi et ve tavuk soteyi biliyorum kurutma makinesinden annen mennunmu

cnm herşeyi aslında yemek yapmadan önce soteliyoruz ama adı et sote :) tavuk sote :) kızlar bu arada topcukları yaptım geçen gösterdiğim çok güzel oldu fotografını eklerim

gülpembecim annem çok memnun ben üniversitedeyken hafta sonu geliyordum bir yığın eşya yıkanıyordu o zaman alındı 2 günde bitsin diye bende kaç günde kurumasın dedim götürdüm anneme

afiyet olsun canım peki elektrik durumu nasıl bende cok istiyorum

afiyet olsun canım peki elektrik durumu nasıl bende cok istiyorum

cnm bildiğim kadar çok gelmiyor benim arka balkonum kapalı çok küçük değil oraya asma telime asıyorum çamaşırları ama çocuk olunca bende almak isterim hergün 1 makina dolar herhalde

cnm bildiğim kadar çok gelmiyor benim arka balkonum kapalı çok küçük değil oraya asma telime asıyorum çamaşırları ama çocuk olunca bende almak isterim hergün 1 makina dolar herhalde

gerçekten gerekli ve cok rahat oluyor heleki cocukda daha cok gerekli devamlı makine acıcaksın ve acil kuruması gerek

günaydın kızlaaar yoksunuz hiçbiriniz :) Ben de kahvaltı yaptım şimdi ders çalışacağım

afiyet olsun canım ben daha yapmadım çünkü sütlaçları daha dün bitirdik:)
günaydın kızlaaar yoksunuz hiçbiriniz :) Ben de kahvaltı yaptım şimdi ders çalışacağım

günaydın tatlım, nasılsın

gülpembecim hayırlısı olsun cnm ağustostan sonra biz de düşünüyoruz bakalım

yarenkacım iyiyim bitanem sen nasılsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…