Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

erken kaçsın bende öle yapıyorum pratik bi yemek ben bide mantar ekliyorum aksam için yemek yapmadın ozaman

yok canım bugün yemek yapmadım çok güzelmiş yapmamak doğru düzgün yemek bile yemedim sadece makarna ısıttım odada elimde yedim:) demekki tek kalsam hiç yemek yapıp yemem

yok canım bugün yemek yapmadım çok güzelmiş yapmamak doğru düzgün yemek bile yemedim sadece makarna ısıttım odada elimde yedim:) demekki tek kalsam hiç yemek yapıp yemem

evettt bide baskasına gidip yemek daha güzel tek olunca insann yemek yiyesi gelmiyor ben öleyim tek kalayım yemek yapmam az bişeyler atıstırırım duvarlarla yemek yiyormus gibi oluyor

evettt bide baskasına gidip yemek daha güzel tek olunca insann yemek yiyesi gelmiyor ben öleyim tek kalayım yemek yapmam az bişeyler atıstırırım duvarlarla yemek yiyormus gibi oluyor

evet zaten annemlere gidince elimi hiçbir şeye sürmüyorum hazır önüne gelince çok güzel oluyor. sizin sözleşme bu hafta mı belli olacaktı canım

evet zaten annemlere gidince elimi hiçbir şeye sürmüyorum hazır önüne gelince çok güzel oluyor. sizin sözleşme bu hafta mı belli olacaktı canım

bazen diyorum keske birileri olsada yemege gitsem diye evet bugun eşimin sözlesmesi son du ama imzalamadı yarın gidicek artık imza atarlar inş :2: gerçi 1 senelik sözlesmeyi aldık ama imza atmadan da bişey diyemiyorsun son dakka birşey cıkar diye

evet canım haklısın imza atmadan kesin değil ama yine de kesinleşmiş gibi:) sözleşmeler yıllık mı yapılıyor

evet canım haklısın imza atmadan kesin değil ama yine de kesinleşmiş gibi:) sözleşmeler yıllık mı yapılıyor

evet herkesinki yıllık yapılıyor tek sorun 1 yıl olması hiç birşeklde plan yapamıyorsun seneye bu zman da bitecek yeni sözlesme oklava alabilirim

evet herkesinki yıllık yapılıyor tek sorun 1 yıl olması hiç birşeklde plan yapamıyorsun seneye bu zman da bitecek yeni sözlesme oklava alabilirim

eşinin imzası senin oklavanın kaderini de etkiliyor yani bu sözleşme yüzünden işte ben de hiç özeli sevmiyorum o yüzden kpss'yle uğraşıyorum en rahatı devlet, her sene sıkıntı zor olur

eşinin imzası senin oklavanın kaderini de etkiliyor yani bu sözleşme yüzünden işte ben de hiç özeli sevmiyorum o yüzden kpss'yle uğraşıyorum en rahatı devlet, her sene sıkıntı zor olur

evet bizi görsen sözlesme olursa sunu yaparız bunu yaparız kıs cocuk bile buna baglı şirket özel bir şirket değil bu türkiyede ki BMdede böledir evet eşim mesela bilgisayar öğretmenliğinden mezun ama kpssyi kazanamadı ne yapcak mecbur erkek olmak daha zor canım sacların ne durumda

tabi canım erkek mecbur çalışmak zorunda yani maaşı az bile olsa bir süreliğine çalışacak ama bizim gibi hatunlar çalışmasa da olur canım saçlarım şimdilik çok iyi hatta bu sabah asıldım asıldım ancak 3 tel döküldü eşim diyor saçlarını mı yoluyorsun

bizde isteriz çalısmayı ama imkanlar işte

sevindim saclarının düzelmesine ne kadar daha kullancaksın peki eşin daha gelmedimi

bizde isteriz çalısmayı ama imkanlar işte

sevindim saclarının düzelmesine ne kadar daha kullancaksın peki eşin daha gelmedimi

1 ay daha kullanacağım canım bakalım bitince de dökülmeye başlayacak mı. eşim az önce aradı çıkmışlar arkadaşı arabayla bırakacakmış

1 ay daha kullanacağım canım bakalım bitince de dökülmeye başlayacak mı. eşim az önce aradı çıkmışlar arkadaşı arabayla bırakacakmış

önemli olanda zaten bittikten sonra dökülmemesi umarım dökülmez eşin ne diyor kadınlar kulubu için

önemli olanda zaten bittikten sonra dökülmemesi umarım dökülmez eşin ne diyor kadınlar kulubu için

valla bazen bağımlı olacağımdan korkuyor hiç karışmıyor zaten hatta onunla tam konuşurken bazen yarıda kesip gelip sayfayı yeniliyorum arada bir takılıyor dedikodu yok mu diyor:)

valla bazen bağımlı olacağımdan korkuyor hiç karışmıyor zaten hatta onunla tam konuşurken bazen yarıda kesip gelip sayfayı yeniliyorum arada bir takılıyor dedikodu yok mu diyor:)

bana eşim kızıyor ders fazla calısmadıgım için gerçi bizimkisinnde takıldıgı siteler var

bana eşim kızıyor ders fazla calısmadıgım için gerçi bizimkisinnde takıldıgı siteler var

zaten eşim de diyor çalışma programına uymasan interneti bile keserim:) ben de zaten çalışıp bitirince giriyorum yani hayatımı etkileyen bir dönem sonuçta. neyse tatlım eşim geldi ben de çıkıyorum yalnız bırakmadığın için sağol tatlım valla zaman çok çabuk geçti. hadi size de iyi geceler canım öpüyorum...

en iyisini yapıyorsun ben diyorum eşime zaten kes baglanıtıyı diye ne demek cnaım bişey yapmadm ki bende cıkıyorum zaten yatmak gerek erken kalkıcaz sizede iyi geceler bende öpüyorum yarın görüşmek üzere

günaydın kızlaar :) akşam annem çağırdı oradaydık gelemedim..şimdi kalktım kahvaltı yapıp banyo tuvaleti ovup balkonları yıkayıp derse başlayacağım

günaydınlarrrr
şeekrim maşallah ne bu hergün temizlik temizlik hayranım walla sana

sağol bitanem ama aslında hergün değil dün büyük temizliğe kalkıştım da sadece evi silip süpürebildim ancak bugün de kalan yerleri yapacağım...

bu rada kızlar benim bi sorunum var nedense karnım öyle bi şişiyo ki benim uzun zamandır böyle ama hamile gibi çıkıyo ya gören hamile sanar inanın ki..Babannem aynı öyle ama o çok yaşlı sorun olmuo yani ama ben çıldıracağım napsam bilemedim

önceden de var mıydı canım yoksa evlendikten sonra mı oldu? kilodan olmamıştır değil mi

bu arada herkese merhaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…