Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

ben avrupa yakasında gaziosmanpaşadayım canım annemler de anadolu yakasında sarıgazideler. yani 2 saat falan sürüyor yol. eşimin ailesi de karsta. ağustosta karsa gitmiştik ama bu sene gitmeyeceğiz galiba

dudukum yok canim

kislar ben cikiyorum markte gitmem gerek gelince gorusuruz yine

tamam canım görüşürüzz

ben avrupa yakasında gaziosmanpaşadayım canım annemler de anadolu yakasında sarıgazideler. yani 2 saat falan sürüyor yol. eşimin ailesi de karsta. ağustosta karsa gitmiştik ama bu sene gitmeyeceğiz galiba

anladım cnm üsküdara çok gelirdim yazları

ben 4 yıl boyunca üsküdardan üniversiteye gttim beyazıta ahh ahh... senin ne işin var kız üsküdarda:)

teyzemler üsküdarda oturuyor 30 yıldır cnm hatta bakkal dükkanları var orada :)))bilirsin belki de :)

aman matden 5 soru sinir etti uğraş uğraş...kardeşim üni hazırlanıyor ona sordum o da yapamadı bakalım

anladım canım, bana sor soruları belki bulurum
geldim kislar simdi yerlestircem yoruldum

bu işler sırayla tatlım dün ben yorulmuştum bugün de sen:)

kolay gelsin sana canim neler almadimki haftalik tum ihtiyaclarimizi aldim 1 sene kalcaz diye banyoya cifter cifter banyo seti aldim 2 tava aldim

süper canım güle güle kullan valla:))))
yarenkacım çok çok sağol cnm sayısı çok gelirse sorun değil cnm çok sağol

kolay gelsin sana canim neler almadimki haftalik tum ihtiyaclarimizi aldim 1 sene kalcaz diye banyoya cifter cifter banyo seti aldim 2 tava aldim
güle güle kullan canım
süper canım güle güle kullan valla:))))
yarenkacım çok çok sağol cnm sayısı çok gelirse sorun değil cnm çok sağol

kan ter içinde kaldım 2 tane çözdüm canım devamını da akşam düşünürüm çünkü 3 te dersaneye gideceğim hazırlanmam lazım. şimdi cevapları yazacağım sana, nasıl yazacağım bilmiyorum ama bakalım:)

kızlar yaa ben sayfayı mahvettim valla. ctrl shift ve kısa çizgi tuşuna eşittir işareti yapmak için bastım ama yazılar karınca kadar oldu şimdi bunları yazıyorum ama görmüyorum bile o kadar küçük.yardım edin yaa. canım 4. soruyu 49 buldum 5. soruyu da 33 buldum ama yazamıyorum kii

kislar size bi sorum var cok yakin arkadasim ve bu ay nisan yapiyor o benm herseyimde yardimci oldu ve ben gidemiyorum yurtdisinda oldugum icin benim sole bi durumum var esimin sozlesmesi daha dun oldu kesinlesti ve biz hep sozlesmeyi bekledik sozlesme bizim icin onemli gidip gitmeyecegimiz ona bagliydi sozlesmemiz belli oldu ve kaliyoruz cok sukur ve diger sorun su bizim oturma iznimiz de bitiyor yeni pasaportlarimizi aldik ve sirkete verdik onlar bizim icin oturma izni alicak ve yaklasik 1 ay suruyor ve bu benim kimligim yerine geciyor mesela ben o kimlikle turkiyeye rahat bir sekilde giris cikis yapiyorum suanda o kimligim elimde olmadigi icn arkadasimin nisanina gidemicem eger gidersem tekrardan konsolosluk islemleri randevular vize beklemeler bole durumdan dolayi ben gidemiyorum simdi ise arkadasim bana trip atiyor ben ona gunu belirlediginizde haber ver dedim belki gelebilirim dedim ocak ayinda konusmustuk ama sozlesme ve kimlik bu ay olcak nisanda 26 martta kendi sayfasina kirginim falan yaziyor ben miyim sorunlu bi fikir verirmisiniz hatta benm ailemde gidecek yada insanlar neden bole yapiyor anlamiyorum bu ay benim sancili bi ayim kaldik gidiyoruz hatta elimde kagitla geziyorum olurda polis durdurur bisey olur diye

yarenkacım çok çok sağol canım yaaa benim pc de delirdi sanırım sürekli sayfa yenilediğim ve girip çıktığım halde daha şimdi gördüm sayfaya yazdıklarınızı...

öfff fena cnm sıkılıo benim nedense ya biraz da türkçe çalıştım ama içim daraldı...nohut yemeğini de rezil ettim zaten

bazen netten de sorunlar olabilir ben yenilemiyorum yararli linklerden aboneliklerimi goster dedigimde ordan goruyorum bizim bacilar yazmis diye kis neden rezil ettin ne oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…