Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

tamam kızlar öyle yaparım, eşim de diyor acaba fiyatın üstünü karalasak olur mu, daha sonra bir şey olursa sorun çıkarırlar mı acaba

tamam kızlar öyle yaparım, eşim de diyor acaba fiyatın üstünü karalasak olur mu, daha sonra bir şey olursa sorun çıkarırlar mı acaba

eger benm gibi meraklı bi insansa öğrenir fiyatını bence karalama busefer bişey olur magaza değiştirmez

şimdi kraft şubesini arayıp sorduk faturanın üst kısmını kesin ordaki fatura numarası yeter dediler. o numarayı girince her şey çıkıyormuş zaten

kızlar ben geldim mat çalıştım 2 saat oh be vicdanım rahatladı
yarenkacımm bence de verme cnm ama belirt bi sorun çıkarsa mutlaka haber verin garantisi bende diye))

şimdi kraft şubesini arayıp sorduk faturanın üst kısmını kesin ordaki fatura numarası yeter dediler. o numarayı girince her şey çıkıyormuş zaten

yarenkacımm bence de verme cnm ama belirt bi sorun çıkarsa mutlaka haber verin garantisi bende diye))

ozman sorun olmaz canımmm

afferim bak ne güzel calıstın devamını bekliyoruz

cnm eminim eşinin çok sevdiği bir yemek veya yemekler vardır onları yap sende . biraz abur cubur yedir birşeyler yap yanına ver :) ayy erkekler çocuk gibi yaaa

ndurmazcım aferin :))

hmm sorun çözülmüş yarenkacım..
Gülpembecim kolay gelsin cnm
Şebnemmm allah gönlünüze göre hayırlısını versin cnm inş.
Kızlar bende de karnabahar makarna ve bulgur köftesi var alakasız oldu ama idare edeceğiz
ben doğum kontrol hapı yüzünden çok kilo aldım yaa eşim de aldı ama o koşturuyo veriyo

aferin kız ben de bugünkü çalışmamı bitirdim.
evet kızlar sorunu çözdük şimdi sırada götürüp vermek var:)

merhabaa kızlarr nasılsınız bugün 3.5saat ders çalıştım çok geldi kendimi acayip hissettim bi anda

merhabaa kızlarr nasılsınız bugün 3.5saat ders çalıştım çok geldi kendimi acayip hissettim bi anda

iyiyim canım sen nasılsın, bu arada ben de öss ye giriyorum açıköğretimden sosyal hizmetler okumayı düşünüyorum. nasılsa kpss'ye hazırlanıyorum yani öss için ek bir şey yapmıyorum

cnm eminim eşinin çok sevdiği bir yemek veya yemekler vardır onları yap sende . biraz abur cubur yedir birşeyler yap yanına ver :) ayy erkekler çocuk gibi yaaa

ndurmazcım aferin :))

allah zihin açıklığı versin cnm

kızlar bende yemeğimi yapıp geliyorum

cnm şimdi gördüm sorunu :) bakalım bir doktora gidelim sonra çalışmalara başlıycaz

sağol cnm koydum ocağa yemeğimi eşim gelincede hemen pilavı yapıveririm

süpersin canım valla ben de 2 saat mat çalıştım

geldim kızlar ama ödev bitmediiii sebnemcim sana basarılar diliyorum umarım istediğin gibi olur eşim köfteci cok seviyor hergün de et yenmezki ama sebze seviyom diyor ama sevmiyor yarenkacım senin su gecen günkü terbiyeli köftenin tarifini alabilirmiyim belki onu yaparım ndurmaz dikkat et kendine gerçekten cok kilo aldırıyor dogum kontrol hapları damlacım masaalllahhh vala szinle gurur duyoyrum yazın güzel haberlerinizi bekliyorum

iyiyim canım sen nasılsın, bu arada ben de öss ye giriyorum açıköğretimden sosyal hizmetler okumayı düşünüyorum. nasılsa kpss'ye hazırlanıyorum yani öss için ek bir şey yapmıyorum
iyiyim canım:) bende açıköğretimden işletme okuyorum 2.sınıftayım bu sene sosyal hizmetler nasıl bir bölüm hiç duymadım
süpersin canım valla ben de 2 saat mat çalıştım

sınavlar bitsede kurtulsak

tarifi hemen veriyorum canım. normal köfteni yapıyorsun sonra tencereye su ve biraz pirinç koyup kaynatıyorsun sonra köfteleri suya atıyorsun, bir tabakta 1 yumurta ve yarım limon suyu karıştırıp tencereye ekliyorsun, bu kadar:)
iyiyim canım:) bende açıköğretimden işletme okuyorum 2.sınıftayım bu sene sosyal hizmetler nasıl bir bölüm hiç duymadım

sınavlar bitsede kurtulsak

canım benim eşim sosyal hizmetlerden mezun oldu ama 5 yıllık örgün öğretimden mezun. çok güzel bir meslek iş imkanları çok çok iyi mesela eşim 70 puanla rahat rahat istanbula atandı, ben de 2 yıllık açıköğretimden okumayı düşünüyorum belki 5 yıllığa tamamlanır ama emin değilim. sosyal hizmetler ve çocuk esirgeme kurumlarında sosyal hizmet uzmanı olarak çalışıyorsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…