Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

slm kıslar nasılsınız ben de geldim eve yemek yapmam lazım yemem gerek ödevlerim var neler yapıyorsunuz

güzelmiş canım hiç bilmiyordum bende bu bölümden mezun olduktan sonra okurum sözeldir de dersler sayısalı sevmiyorum pekte yapamıyorum

hoşgeldin canım bende bitirip geldim dersimi:)
evet canım güzel bölüm, ben de sayısaldan sadece matematiği seviyorum fenle aram hiç yok
slm kıslar nasılsınız ben de geldim eve yemek yapmam lazım yemem gerek ödevlerim var neler yapıyorsunuz

hoşgeldin tatlım, biz ne yapabiliriz ki haziran gelinleri olarak toptan öğrenci olduk

kızlaar ben de geldim 2 saat mat çalıştıktan sonra (ya soru çözerken kaptırıom kendimi bi bakıom 2 saat olmuş) yemeğimi ocağa koydum pişmesini bekliyorum..Şimdi de kalan 2 dersimi çalışcam onlar pişedursun
Akşam mercimek çorbası bulgur pilavı dünden kalan karnabahar var

hoşgeldin canım bende de mercimek çorbası ve bulgur var öğlen de türlü yapmıştım yemeğim hazır

ohhh izle bakalım ben daha baslamadım ıspanakım oldu yicem birazdan sonra derse baslıcam sonra aksam yemegi için başlıcam

afiyet olsun tatlım istanbula gidince yemek derdi bende de başlıcak:)hergün ne yapsam diye

vala ne güzel canım okumak ve çalısmak kadar güzel birşey yok dünyada basarılarınızın devamnı diliyorum damlacım keyfini cıkart bencede hergün ne yemek yapıcam gerçekten zor bugun basıma söle bi olay geldi kıslar gece ruyamda türkiyedeymişim otobüste otobüs tıklım tıklım sıkılıyorum annem var yanımda bian önce almanya gitmek istiyorum diyorum annemde neden diyor orda daha rahaat ulasım diyorum gerçektende öle neyse sabah kalktım kurs için hazırlandm normalde trenle gidiyorum evle merkez arası 10 dakka erkenden damlıyorum kursa en uygun saat benim için o bu sefer değişiklik yapayımda dedim otobüse bineyim otobüsde bizim evin ordan kalkıyor ilk durak söfr dısardaydı ben otobüse yaklasırken içeri girdi kapıları kapattı burda birde orta kapıdan biniyrsun bekledim acmadı ön kapıya gittim tıkladım cama acmıyor tklıyorum yok bi kadın geldi yanıma oda bekledi sonra içerden bişey söyledii anlamadık kapıyı bi actı bi bagırdı bana heralde tıkladıgım için ben tabi ne oluyoruz dedim ilkkez böle bişeyle karsılastım diyorki ben dinlenmicem mi ne vuruyorsun bişey demedim bindim böle bi anı oldu benim için sonra dedimki bizi begenmezler ama kendileride beş para etmez

hoşgeldin canım bende de mercimek çorbası ve bulgur var öğlen de türlü yapmıştım yemeğim hazır

ohh süper ellerine sağlık canım türlüyü nasıl yaptın cnm ya:))) Ben yemek yapmayı biliyordum evlenirken sağolsun siteler baka baka yapıom kocaman bi arşivim oldu valla

ohh süper ellerine sağlık canım türlüyü nasıl yaptın cnm ya:))) Ben yemek yapmayı biliyordum evlenirken sağolsun siteler baka baka yapıom kocaman bi arşivim oldu valla

basit canım ya, soğan salça kavurdum etini koydum biraz kavurdum sonra patlıcan fasulye koydum onlar biraz pişince patates de ekledim 1-2 diş de sarımsak koydum türlü oldu:)

aman ne bileyim dinlendiğini deseydin rüyan buna çıkmış galiba cnm Anı olmuş gerçekten dediğin gibi

basit canım ya, soğan salça kavurdum etini koydum biraz kavurdum sonra patlıcan fasulye koydum onlar biraz pişince patates de ekledim 1-2 diş de sarımsak koydum türlü oldu:)

ohh sağol cnm ben de deneyim ayyy fasülye yemeyeli ne kadar zaman oldu özledim buralarda pek de yok ama bakayım bi

afiyet olsun canım benimde yıldızım barısmadı türlüyle beceremiyorum
ndurmaz canım duydum ki diyete baslamıssın sana öneririm az az ve sık sık ye porsiyonları ufalt bol bol su iç ve hareket et

afiyet olsun canım benimde yıldızım barısmadı türlüyle beceremiyorum
ndurmaz canım duydum ki diyete baslamıssın sana öneririm az az ve sık sık ye porsiyonları ufalt bol bol su iç ve hareket et

evet cnm ben de öyle düşünüyorum sağlıklı ve az yiyim diyorum 5 kilo çabuk veririm gibi gelio ama bakalım Buradaki diyet gruplarına katılsam mı kaarsızım henüz

evet cnm ben de öyle düşünüyorum sağlıklı ve az yiyim diyorum 5 kilo çabuk veririm gibi gelio ama bakalım Buradaki diyet gruplarına katılsam mı kaarsızım henüz

deliye uymamak gerek dedim bişey demedim bence katıl derim gaza getirebilirler ve yönlendirebilirde

ben yazın 4-5 poşet buzluğa atmıştım canım onları kullanıyorum

böyle bir şoför istanbulda olsa ne olur bilmiyorum rüyan çıkmış gibi canım

ben yazın 4-5 poşet buzluğa atmıştım canım onları kullanıyorum

böyle bir şoför istanbulda olsa ne olur bilmiyorum rüyan çıkmış gibi canım

bende gecen aldım fasulye idare ederdi burda hersey hazır olunca kolay bulamıyorsun

bizde sadece akbil cok kişi alınca kavga oluyor bizmkiler daha cok calısıyor onlardan

kızlaaar ben kaçtım dikkat edin kendinize..Yemeğim pişti biraz işlerim var onları halledeyim kociş gelene kadar öptüm hepinizi iyi akşamlar

kızlar nasılsınız ? nasıl geçti gününüz
türlü demişsiniz geçen gün yaptım türlü patates havuç kabak ve patlıcandan yaptım çokta güzel oluyor denemenizi tavsiye ederim

günaydın kızlarrrrr
nabersiniz?
ya size bişey sorcam sizdede aldığınız mobilyalardan pişman olma durumu varmı
beğenerek almıştım ama şimdi gözüme hiç hoş görünmüyolar.
perdelerimden pişmanım halılarımdan.
sanki olmadı gibi öfff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…