Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

ah su babalar bnm eşimde calısıyor bu aralar sen evde tekmisin korkmuyormusun halbuki istnabulda tek kaldım kuzenlerin olabilir kardeşin olabilir

bebegi bırakaiblcenmi peki 1 yasından sonra
aslında hiç kıyamıyorum canım kreşe falan vermeye yada bakıcıya ama eşim de diyor ya annem baksın yada anneannen diye benim annem çalışıyor bakamaz çünkü ne yapıcam hiç bilmiyorum
canım ben yaptırdım evlendikten 2 ay sonra canı acımıyor insanın 2dk bile sürmüyor sadece biraz gerilme oluyor istersen yaptır doktorum o zaman yapılması gerek demişti

nasıl yaptırdın kız acımadı mı:)

nasıl yaptırdın kız acımadı mı:)

yok canım acımadı bende kist vardı evlenmeden birkaç sene önce evlendikten sonrada hani çocuk için falan sorun olurmu diye doktora gittim o da smear da almamız lazım dedi böyle cımbız gibi bi alet ama tabi cımbıza göre büyük:)hemen onun ucuyla alınıyor parça utandım baya ama ne yapayım

ben geldiim... izdivaçı izliyorum

hosgeldiniz kızlar yarenkacım seni koca gelmiştir

damlacım bebegi ver anneannene baksın bakabilirse tabi ne güzel 4 kusak smear bilmiyorum sabah onu konustuk yarenka ile ama bende kararsızım sendeki kistler cok mu vardıki bende de var ama herkesde olan kadar kadın olmak cok kötü ya bekarken daha rahattı hersey

benim regllerim düzensiz oluyor diye gittim doktora kistten dolayıymış bana doğum kontrol hapı verdiler sonra geçmiş kendiliğinden azmış öyle demişti doktor o zaman korkuyordum ben çocuğum olmaz falan diye bencede kadın olmak çok kötü hemen muayne ediyorlar bişey olduğunda bide doğummmm

sanırım bende de aynı sorun var regliler düzensiz zamanında gelmiyor ama ben dogum kontrol hapı kullanamam kullanmamda bak ne güzel bebiş geliyor

ay sorma muayene olmak ıyyyyyyyyyyyyyyy

sanırım bende de aynı sorun var regliler düzensiz zamanında gelmiyor ama ben dogum kontrol hapı kullanamam kullanmamda bak ne güzel bebiş geliyor

ay sorma muayene olmak ıyyyyyyyyyyyyyyy

ben 3 sene önce falan kullandım canım doğum kontrol hapını kızlara onu veriyorlarmış senin regliler hala düzensizse git bence doktora benim hapı kullanınca geçti çünkü sana şimdi evli olduğun için başka birşey uygularlar ama gidince hem muayne olursun hemde smear da alırlar:97:

düzensizlikden kastım ayın mesela 9unda olmam gerekirken 15 inde olmam bu birde az olması doktora gittim herseyin normal oldugunu söylemişti bana herkesin biyolojisi farklı demişti ayyyy oraya yatmakk nasıl bir duygu

Günaydın kızlaaar nasılsınız??? Dün annemdeydim çarşıy çıktık çyle geçti valla ben perşembeden beri ders çalışmıyorum biri kulağımı çekse iyi olacak ya

Günaydın kızlaaar nasılsınız??? Dün annemdeydim çarşıy çıktık çyle geçti valla ben perşembeden beri ders çalışmıyorum biri kulağımı çekse iyi olacak ya

günaydın canım bence bir an önce derse başla konularını bitir son 1-2 ay sadece test ve deneme çöz, çoğu şeyi de soru çözerek öğreniyoruz biliyorsun

günaydın canım bence bir an önce derse başla konularını bitir son 1-2 ay sadece test ve deneme çöz, çoğu şeyi de soru çözerek öğreniyoruz biliyorsun

kesinlikle haklısın cnm nasıl böyle koptum anlamadım bi kere kopunca da ne zor oluyormuş dönmek tamam söz bugün çalışacağım kalkıp kahvaltı yapayım evi toplayım yemeği koyup başlayım öğleden sonra başlarım ama en azındna kalkmak için bahanem olmasın

evet canım biliyorum kopunca zor oluyor ama çalışmak zorundayız, böyle en güzel yıllarımızı bize zehir ediyorlar ya

evet canım biliyorum kopunca zor oluyor ama çalışmak zorundayız, böyle en güzel yıllarımızı bize zehir ediyorlar ya

haklısın valla canım yaa neyse kalkıp evle uğraşayım oksa oturamıcam iyi çalışmalar sana da canım benimmmm..aa bu arada güle güle kullansınlar almışsın hediyeni

haklısın valla canım yaa neyse kalkıp evle uğraşayım oksa oturamıcam iyi çalışmalar sana da canım benimmmm..aa bu arada güle güle kullansınlar almışsın hediyeni

sağol canım evet aldık hatta kargo izmirden buraya gelmiş bile çok hızlılar:) neyse canım sana da iyi çalışmalar

sağol canım evet aldık hatta kargo izmirden buraya gelmiş bile çok hızlılar:) neyse canım sana da iyi çalışmalar

süper cnm siteyi bi yollar mısın özelden bana???Şimdiden teşekkür ederim cnm öpt çok..Daha fazla da tutmayım seni

Son düzenleme:
merhaba kıslar nasılsınız ben geldim eve yemek yiyorum neler yapıyorsunuz yarenkacım hediyen sanamı geldi yoksa arkadasın adresine mi gönderdin

merhaba kızlar 2 gün giremedim ama dün gece okudum yazdıklarınızı nasılsınız ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…