Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

bence bir doktora git canım niye bir şeyler çıksın ki ayrıca allah korusun lenf kanseri değildir onda genelde boğaz kısmında şişkinlik oluyor, mesela o arkadaşım nikah şahidim olmuştu ama bilerek siyah bir fular takmıştı çünkü tedavi olunca bazı izler olmuştu boğazında

türkiyeden beri var bu :26: bogazında derken benim gıdıkım vardır hatta kbb gösterdiğimde bişey yok dedi bende hastalık hastasıyımdır

türkiyeden beri var bu :26: bogazında derken benim gıdıkım vardır hatta kbb gösterdiğimde bişey yok dedi bende hastalık hastasıyımdır

kız sen de deli misin nesin gıdık değil tabi ki, onun özellikle boynunun sağ tarafında biraz iz vardı yani boğaz derken boynunu kastettim:) sen kbb'ye gıdığını mı yoksa o çıkan şeyleri mi gösterdin

gıdıgımı gösterdim neden bukadar şişkolar dedim doktorda bişey olmadıgını söyledi eger cok şişerse gelirsin dedi deliyim hakkatten böle bişey olsa netten arastırım kesin buyum derim doktora da giderim doktor bişeyin yok desede gene inanmam

kacta kalkıyorsun canım sen çalıskansın yaparsın

haftanın 7 günü de 8'de kalkıyorum canım, bu hafta bitmek üzere olan 2 dersim var onları da bitirirsem çalışmam gereken 3 ders kalıyor, hepsi bitince sınava kadar bol bol test çözerim inşallah. o siteye kayınvalidemin adını yazdım "büyük insan" çıktı

yaparsın canım düüzenli çalısıyorsun cunku birde dersanede var

gerçekten mi büyük insan

e kayınvalide ve gelinin adı birkere cıkmaya görsün bana göre bizim için onlar ne ise onlarda bizim için öle düşünüyor

yok kız böyle konuşuyoruz ama ben gerçekten eşimin ailesinden çok memnunum, yazın gittiğimizde resmen el üstünde tuttular bizi. ben sadece kayınvalideyle yaşama fikrine karşıyım, eşime bile söyledim, eğer bakmak zorunda kalırsam ona ayrı ev tutarım için rahat olsun dedi tabi şimdi böyle diyoruz ama zaman ne gösterir belli olmaz

ne güzel canım Allah bozmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…