Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

ben gopta diktiriyorum cnm nette benzerini bulursam eklerim cnm yanımda foto makinası yoktu cep teline çektim teldende pcye atamıyorum

ben gopta diktiriyorum cnm nette benzerini bulursam eklerim cnm yanımda foto makinası yoktu cep teline çektim teldende pcye atamıyorum

hayırlısı canım hepimiz için bian önce gelsede artık bitse bu telaslarımız eyvahedigeldismile

gülpembe gelinliğin çok güzel ve çok şık canım zaten önce koyduğunda da beğenmiştim hatta buna benzer bir gelinlik denemiştim ama nerde denediğimi hatırlamıyorumkaydirigubbakcemile3

gülpembe bence değişik güzel bir gelinlik en iyisini yapmışsın bu snein düğünün senin gelinliğin aklında kalmasın dediğin gibi

günaydın herkese
ben bustiyer baktım dün.
Suwen marka beğendim. Biraz kısa ama.
Gelinlikçideki de Leyla marka.O da uzun.
Ne yapcam bilmiyorum. Leyla diye bir marka hiç duymamıştım.

günaydın kızlarrrrr gülpembecimm o güzel gelinlik içinde peri kızı gibi olursun inşallh esra netden bulursan bakalım gelinciğinee ne merklıyım yaa ayy bu hafta sonu fırsat bulursam pendik tarafına bakıcam bnde gelinlik için bakalım :) ben büstyer giymeyi düşünmedğim için markalara karsı yabancıyım seacım ama marka onmlımı bilmiyorum hangisi daha rahat ve gözüne kestrdiysen tercihini ondan yana kulln bnce cnm :)

hayırlı olsunn canımm bence çok güzel gelinliğinn :)) ki her şeyden en en en önemlisi senin içine sinmesi :)))

günaydın herkese
ben bustiyer baktım dün.
Suwen marka beğendim. Biraz kısa ama.
Gelinlikçideki de Leyla marka.O da uzun.
Ne yapcam bilmiyorum. Leyla diye bir marka hiç duymamıştım.

herkeseee günaydınnn :)

canım ben de heraaa ya katılyıroum büstiyer de marka çok önemli değil bence, önemli olan vücudunu iyi sarsın bi de sen için de rahat et :)) hepsini dene, içine hangisi sinerse ona bak. bi de fiyatları da az böylece uygun fiyatlısını da bulma şansın olabilir.

kızlarrr ben de bişey sorucamm sizee, nikah şekeri yaptırıyo musunu?? ben yaptırmayı düşünüyorum da tavsiye edebielceğiniz yerler var mı?? ben bi yer buldum mettoseker.com internetten satış yapıyolar fiyatları da çok uygun ama başka fiyatları uygun yerler varsa onlara da bakiiim :))

canım ben düğün düşündüğüm için nikah sekeri düşünmedim ama gözüme carpan bişrsey olursa paylasırım seninle :)

gülpembe bence değişik güzel bir gelinlik en iyisini yapmışsın bu snein düğünün senin gelinliğin aklında kalmasın dediğin gibi

hayırlı olsunn canımm bence çok güzel gelinliğinn :)) ki her şeyden en en en önemlisi senin içine sinmesi :)))

günaydın kıslarrr nasılsınız cok tesekkürlerr güzel dilekleriniz için hepimiz cok güzel olcaz bütün emeklerimize degcek........

ben dün aldım iç çamasırı büstiyer gelinlikçim yeni inci al dedi bende ordan aldım dedim

breezep ben nikah yapcagım için nikah şekerimin siparişini izmirden verdim nikahsekerimiz.comdan güzel modeller var orada

günaydın kızlar ben de nikah şekerimi bunlardan düşünüyorun netten sipariş vericem bayıldım

Eklentiler

• $Buyuk_26.jpg
    12,7 KB · Görüntüleme: 32
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…