Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

ay canımmm aynısının siparişini ben verdimmm 400 tane 600 lira mıknatıslı 1 mayısda gelicek kısmetse 4ünü de istedim

hihoyyyt ayyy ne güzel canım yaa zevklerimiz aynı ben bayıldım bunlara ya fazla söylicem bende evimin her köşesine koyucam bunlardanhihoyyyt
canım ben mayıs gibi sipariş vermeyi düşünüyorum

tşk ederim heracımm beğendiğine sevindim :dance:

hihoyyyt ayyy ne güzel canım yaa zevklerimiz aynı ben bayıldım bunlara ya fazla söylicem bende evimin her köşesine koyucam bunlardanhihoyyyt
canım ben mayıs gibi sipariş vermeyi düşünüyorum

tşk ederim heracımm beğendiğine sevindim :dance:

bende mayıs gibi vereyim dedim de elimizde olmaz dediler erkenden siparişini verirseniz dediler ii olur dediler bende verdim yanında sepet ve anı defteride vercekler

günaydın herkese
ben bustiyer baktım dün.
Suwen marka beğendim. Biraz kısa ama.
Gelinlikçideki de Leyla marka.O da uzun.
Ne yapcam bilmiyorum. Leyla diye bir marka hiç duymamıştım.

kızlar yazın sıcağınd büstiyerden daral gelmezmi yaa onu giymenin özel bir nedeni mi var gelinliği daha güzel tutuyor hiç düşünmemiştim büstiyer konusunu

günaydın kızlar ben de nikah şekerimi bunlardan düşünüyorun netten sipariş vericem bayıldım

bunların içinde şeker mi var? gerçekden cok cici gözüküyorlar aynı zamanda mıknatıslı olması cok güzel bende magnet tarzı düşnüyorum ist dan bakıcam 200 adet filan yaptırsam yeter sanırım

bunların içinde şeker mi var? gerçekden cok cici gözüküyorlar aynı zamanda mıknatıslı olması cok güzel bende magnet tarzı düşnüyorum ist dan bakıcam 200 adet filan yaptırsam yeter sanırım

içinde lavanta var canım bizdede kalabalık olmıyacagı için 400 tane yaptırdık

bende mayıs gibi vereyim dedim de elimizde olmaz dediler erkenden siparişini verirseniz dediler ii olur dediler bende verdim yanında sepet ve anı defteride vercekler

ayyy canım bende vereyim o zaman hemen korktum şimdi bulamazsam yaaaeyvahedigeldismile

sepet ve anı defteri müthiş kaydirigubbakcemile2

kızlar yazın sıcağınd büstiyerden daral gelmezmi yaa onu giymenin özel bir nedeni mi var gelinliği daha güzel tutuyor hiç düşünmemiştim büstiyer konusunu

Straplez gelinliklerde aşağı düşmesini engelliyor. Habire çekiştirmiyorsun.
Birde dik durmanı sağlıyor. Birde korse görevi görüyor.

ayyy canım bende vereyim o zaman hemen korktum şimdi bulamazsam yaaaeyvahedigeldismile

sepet ve anı defteri müthiş kaydirigubbakcemile2

canım ver siparişini mayısın sonunda gelsin ben öle yaptım verdim siparişi mayısın basında gelcek ki onuda bi aksilik cıkar diye mayıs bası aldım benm nikahım 20 haziranda

tünaydın kızlar nasılsınız???

m_ucizem cnm nikah şekerlerin çok güzellll bayıldımm:asigim:

slm kızlar bende haziranın 13 unde dugunum ama daha ortada hıc bısey yok gelınlıgımı mayısın basında dıktırmeye baslıcaz esyalarımızıda mayısta alcakmısızz off kızlar yaa yetısmıcek kesın ama napım bıseyde dıyemıyorum nısanlım onlar 1 gunluk ıs dıyoo sızce yetısırmıı?

mobilyacıya gidince canım en az 20 gün süre istiyor. Haberiniz olsun.

Son düzenleme:
slm kızlar bende haziranın 13 unde dugunum ama daha ortada hıc bısey yok gelınlıgımı mayısın basında dıktırmeye baslıcaz esyalarımızıda mayısta alcakmısızz off kızlar yaa yetısmıcek kesın ama napım bıseyde dıyemıyorum nısanlım onlar 1 gunluk ıs dıyoo sızce yetısırmıı?

hayırlı olsun canım
belirli bir miktar paran olduktan sonra ve alacağın eşyaların az çok modelleri kafanda oluşmuşssa yetişir

sevgili hosgeldin cnm :) bnm düğünde 13 haziran benmde gelinlik ve mobilyalr duruyo oyle :) ama yetişir canım sıkma canını kızalr dedği gibi belirli para ve aklında modelleirn varsa tammdr :) ama almk sart değil sen nişanlınla dolas istedğinz modllere bakın alma zamnı oluncada hmn alırsınız gidip :KK70:

ayyy yakalandımmm :KK70: ole kk da konulara bakınıyorum ne var ne yok diye sne ne yapıorsun canım guclubacismile

X