Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

kızlarr evet gelinliğine içine büstiyer giymek gerekiyorr, ama mesela benim gelinliğimi yaptırdığım yer her gelinliğin içine büstiyer dikiyolar. ayrıca büstiyer almama giymem gerek kalmadı yanii

cnm iyi olmuş senin için en azından tedirgin olmayacaksın bütün gece

kızlar blue house ürünleri hakkında bilginiz var mı CADIARZU mini fırın almayı düşünüyorum ama bugüne kadar hiç kullanmadık kaliteli olur mu acaba

cnm iyi olmuş senin için en azından tedirgin olmayacaksın bütün gece

haklısın canımm ben de en çok ona sevindimm :))

tavsiyemm eğer yapılabiliyorsa herkes terzisine bi sorsun ben gelinliğimi denediğimde bile çok rahat olmuştu gerçekten, umarım bana dikilende de problem yaşamam :))

ya bn nişanlığın altına ole bişey giymemişdim gelinlikde gerk olurmu bilmiyorum :s yarenkacım sınavın güzel gecer inşallh :) blue hause ürünleri hakında netde bi aarstrma yap istersen cnm olumlu olumsuz yorumlara :) bn arcelik düşünüyorum fırın ve genl esyalr için

kızlar blue house ürünleri hakkında bilginiz var mı CADIARZU mini fırın almayı düşünüyorum ama bugüne kadar hiç kullanmadık kaliteli olur mu acaba

blue house ürünleri hakkında bi fikrim yok canım ama mini fırın markası olarak luxell bence gayet iyi bi de onu araştır istersenn

kısslarrrrr gelinliğmin siparişini verdimmmm istediğim modeli ettircem bakalım nasıl olcak

hayırlı olsun gülpembeeeeeee ayy bide ben su gelinlik işini aradan cıkrtsaydım ne mutlu olicimmmmm :KK70:

hayırlı olsun gülpembeeeeeee ayy bide ben su gelinlik işini aradan cıkrtsaydım ne mutlu olicimmmmm :KK70:

saol canım benim benm pek sorunum yok balayımı da hazırladım gelinlkde hazır nikah şekerlide hazır bi davetiye gelin buketi bide ayakkabılarım ayakkabıda bi sorunum vrda 34.5 giyiorum

cevaplar için sağolun kızlar, bizim burda bir yerde indirime girmişti 90 liraya satıyorlardı gittim baktım ama kapağı biraz açık kalıyor nerdyse küçük parmağım girecektikaydirigubbakcemile3 o yüzden almadım, demekki hatalı çıktığı için indirime girmiş. arçelik almayı düşünüyordum zaten

canım hayırlı olsun a.s. inşallah güzel dikerler, kaça diktiriyorsun ve modeli nasıl

saol canımmm ısrarla istedigim modelim vardıya onu diktiriyorum iisiyle kötüsüyle benm olsun dedim aklımda kalmasın dedim diktiriyorum 1400e yapcaklar kiralık

benm gelinliğimde bu topicde ve etrafımdaki herkese sordum kimisi begenmedi kimisi begendi ama ben bunu istiyordum ve yaptırdım iisiyle kötüsüyle benm olsun dedim varsın yakısmasın dedim yaptım aklımda kalmasın dedim

benm gelinliğimde bu topicde ve etrafımdaki herkese sordum kimisi begenmedi kimisi begendi ama ben bunu istiyordum ve yaptırdım iisiyle kötüsüyle benm olsun dedim varsın yakısmasın dedim yaptım aklımda kalmasın dedim

güzel cnm sen içine sinerek diktirdiysen gerisi boş bence nerde diktiriyosun

X