Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

bende korkuyordum ilk normal doğum videoları izlediğimde refleks olarak karnımı tutmuşum eşim de karşımda oturuyordu dedi canım ne yapıyorsun öyle gel bak dedim kolay canım ne var bunda diyor:) benim öyle bişey olsa derimm ayyy bu nerdenn geldi benim bitaneydi ağlarım bide be karışmış çocuğum diye

Allah yardımcın olsun şimdiden erkeklere göre kolayyyy bence izleme de korkutmada kendini öle

özel hastenedemi yoksa devlettemi yapcan dogumu cunku özeller sezeryan yapıyor

yarenkacım darısı artık sana bana sıra sanrım bende

şimdilik devlet gibi gözüküyor normal düşündüğüm için bide doktorumdan da çok memnunum ilerleyen zamanlarda bir terslik olurda sezeryan derse florance nightingale de doğurcam

şimdilik devlet gibi gözüküyor normal düşündüğüm için bide doktorumdan da çok memnunum ilerleyen zamanlarda bir terslik olurda sezeryan derse florance nightingale de doğurcam

doktorda cok önemli ben hiç bir doktora güvenmiyorum kadın mı erkek doktorun ben hep söle düşünüyorum erkek doktor herzman daha iyi gibi neden florance nightingale
umarım aksilik olmaz canım ikiz olursa sezeryan belki

Son düzenleyen: Moderatör:

benim doktorum erkek bide ablamın da doktoruydu ablam önerdi bana çok anlayışlı iyi biri yaşıda 50 falan eşim de orayı söyledi arkadaşı falan da varmış orda çalışan daha öncede kayınvalidemi götürmüş çok ilgililer falan dedi evet canım ikiz olursa da sezeryan olur

doktorun devlette mi calısıyor peki

biz ozman baslıcaz bitaraftan olsun istiyorum bi tarafdan da korkuyorum ben hazır olsamda eşiminde hazır olması gerek

evet o da çok önemli tatlım çünkü zor bir hamilelik geçirebilirsin eşinin hep destek olması gerekiyor o zaman benimki harap oldu yazık işten geliyor benim nazımla uğraşıyor her işi yapıyor sen eşinin de hazır olmasına gerçekten istediğine emin ol ama duyunca o gözlerindeki parıltıyı evlendiğimiz günde bile görmedim kızzz

anlıyorum desem belkide sizin heyecanınızı anlayamam yasamadık inş görürüz ben kötü olurum sahsen hep bebekle ilgilencek benmle ilgilenmicek

anlıyorum desem belkide sizin heyecanınızı anlayamam yasamadık inş görürüz ben kötü olurum sahsen hep bebekle ilgilencek benmle ilgilenmicek

bende kıskanırım ama herkeste diyorki ilk önceliğiniz bebeğiniz olcak sonra birbiriniz:)sen türkiyede nerede yaşıyordun canım ben istanbulda yaşıyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…