Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

hapın tam ortasındayken bitmeden siyah lekelenme başladı 4-5 gün byunca sonra adet buda strese dayalı olurmuş yada mevsimsel bırakmak gerekirmiş uzun süre hap kullananlar için böyle oldu işte

canım ben de 9 aydır kullanıyorum şimdilik bir yan etkisi olmadı, sen hangi ilacı kullandın ve ilk kullandığından beri sorun var mıydı

evet çok değişiklik yapıyo insanda gerginleştiriyor bıraktım bakalım kısmet ne olacak belli değil galiba sen yurtdışına gittin canım anladığım kadarıyla

canım ben de 9 aydır kullanıyorum şimdilik bir yan etkisi olmadı, sen hangi ilacı kullandın ve ilk kullandığından beri sorun var mıydı

evet suanda almanyadayım evlendim işte buraya geldim suan da burdayım almanca ögreniyorum günler böle geçiyor bende D ile baslayan 35 biten ilacı kullandım

yemek yapmamak kadar güzel bir şey var mı:KK9: ben de kıymalı börek attım fırına ilk defa yapıyorum bakalım nasıl olacak

nazar değmesin:nazar: canım, galiba "bebişim" demek güzel bir duygudur:) doğum ne zamana geliyor canım

evet canım gerçekten çok güzell allah sizlerede nasip etsin en yakın zamandaaa:92: daha çok erken ama sabırsızlanıyorum gelmesi için:)ağustos 27 de tam 40 haftayı dolduruyorum ama normal doğum düşünüyorum bi aksilik çıkmazsa ağustosta gelebilir herhalde her an:)

en iyisni yapıyon evi temizlet ütü yaptır :KK9:

şimdi bende baktım 9 haftalık bebege elleri ayakları olusuyor bebişinin :nazar:

kızz zaten evlendiğimizden beri 1 yada 2 kere ütü yaptım sağolsun hep kocacım yapıyor:KK76: evi de temizliyor:))ben yatışa geçtim:))

bende her hafta takip ediyorum ilk kalp atışlarını duyduğumda falan çok heyecanlanmıştım her hafta gelişiyor bebeğim:))

kızz zaten evlendiğimizden beri 1 yada 2 kere ütü yaptım sağolsun hep kocacım yapıyor:KK76: evi de temizliyor:))ben yatışa geçtim:))

bende her hafta takip ediyorum ilk kalp atışlarını duyduğumda falan çok heyecanlanmıştım her hafta gelişiyor bebeğim:))

:nazar::nazar: hem eşine hem bebeğine :nazar::nazar::emir_bebek: saglıkla gelsin isim düşündünüz mü

yarenka ben 2 yıldır yazz kullandım bi sorun yoktu ta ki geçen haftaya kadar
ben de yasmin kullanıyorum bakalım ileride yan etkisi olacak mı
evet canım gerçekten çok güzell allah sizlerede nasip etsin en yakın zamandaaa:92: daha çok erken ama sabırsızlanıyorum gelmesi için:)ağustos 27 de tam 40 haftayı dolduruyorum ama normal doğum düşünüyorum bi aksilik çıkmazsa ağustosta gelebilir herhalde her an:)

az kalmış canım 27 ağustosa:KK49: normal doğum zor olmaz mı kız ben yapamam heralde:KK9:

kız olursa eylül:) hem eylülde tanıştık hem de hoşumuza gidiyor,erkek olursa efe:nazar: kızın ismi değişmez de erkekte bazen kararsız kalıyorum bide korkum var ikiz olması:97: eşimin kardeşleri ikiz bizim tarafımızda da var:)

ay ben cok istiyorum ikiz ama söle olcak biri erkek biri kız tamam öle 2 tane erkek yada kız istemiyorum hayrlısı canım eşin ikiz değilse olma ihtimali var galiba ultrasonda gözükmüyormu peki

ben de yasmin kullanıyorum bakalım ileride yan etkisi olacak mı

az kalmış canım 27 ağustosa:KK49: normal doğum zor olmaz mı kız ben yapamam heralde:KK9:

bende eskiden ayy hayatta yapamam çocuk kalır içerde diyordum:KK1: ama bir cesaret geldi bana o anı yaşamak istiyorum şimdi hemen kucağıma versinler :KK69:hem öbür türlü biraz zor toparlanıyorsun ben bi yapayım da inşallah sizlere anlatırım tecrübemi:KK49:

ay ben cok istiyorum ikiz ama söle olcak biri erkek biri kız tamam öle 2 tane erkek yada kız istemiyorum hayrlısı canım eşin ikiz değilse olma ihtimali var galiba ultrasonda gözükmüyormu peki

bende hiç iki çocuk istemiyorum ama ikiz olsa biri erkek biri kız bende isteyebilirim:KK55: eşim değil kardeşleri ikiz daha gözükmüyor vallaha bakalım:)bazen de kendini göstermiyormuş bi yakınımızın öyleydi 4.ayın sonunda belli oldu öbürünün arkasındaymış kereta:KK9:

bende eskiden ayy hayatta yapamam çocuk kalır içerde diyordum:KK1: ama bir cesaret geldi bana o anı yaşamak istiyorum şimdi hemen kucağıma versinler :KK69:hem öbür türlü biraz zor toparlanıyorsun ben bi yapayım da inşallah sizlere anlatırım tecrübemi:KK49:

tamam canım artık sen doğurduktan sonra biz hamile kalırız:) ona göre doğururuz

normal dogumu bende düşünüyorum eşim de sen yapamazsın diyor ama burda dogarsa mecburum normal doguma damlacım hazırlarsan kendini korkmazsın okadarda korkulcak bişey değilmiş normal dogumda dediğin gibi daha cabuk ve rahat toparlarsın kendini hayırlısı artık ikiz oldugu şimdi belli olmuyormu peki

X