Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

sagol bıtanem yarın 13 haftalık olucam nasıpse,bakalım yarın dayanamayıp gıdıcem doktora,15gun oldu özledim kuzumu,sen de hamılesın sanırım degıl mı

yeni gelen hamişler hosgeldiniz demek 2010 haziran gelinlerinin bebişleri geliyor

benn geldimmmmm :)
oo topiğimiz hamişlerimizle şenlenmişşş :)Allah analı babalı buyutsunnnnn :)
cimcime ben sen başka bi toopicden tanıyorum orda konusmusmusduk haziran ayında sende beyazlar içind emelek olcaksın yani :) ya bnde uzağa gitmedim ama sanırımm ınsan ılk zamnlarda zorlansada sonradan hersey rayına oturuyooo ve artık kendı duzenn oluyooo ugrasak bırsuru seyın oluyo :)

slm gülpembecım iyiyz sen nasılsın :) kurs nasıl gecdı bakalım :)
bnde yarın işden ayrılıyorum evdeyım

aaa çok geçmiş olsun canm yaa :s
bnde bedavaya ınsan gucuu seklınde dusunen bı patronla calısıyorum o yuzden memnun deilim ayrılıyorum canm evde durup bıraz ders calısıp kendıme gelmm lamz

aaa çok geçmiş olsun canm yaa :s
bnde bedavaya ınsan gucuu seklınde dusunen bı patronla calısıyorum o yuzden memnun deilim ayrılıyorum canm evde durup bıraz ders calısıp kendıme gelmm lamz

tesekkürler canım

hep öleki hangisi adamakllı haklarımızı verirki ona kalsa sana herkesin işini yaptırır ama maas da zam yapmaz ne calıscaksın sınava girmeyimi düşünüyorsun

evet canm 2 yıllık dışticaret mezunuym açığretm de 3 sınıf işletme okuyorum hayrlısı bakalım inşallah Allah hakkımzda hayrlı kapılar açar

evet canm 2 yıllık dışticaret mezunuym açığretm de 3 sınıf işletme okuyorum hayrlısı bakalım inşallah Allah hakkımzda hayrlı kapılar açar

amin inş herkes hakkında hayrlısı ama evde oturamazsın bence ben bile cok zorlanıyorum

sagol bıtanem yarın 13 haftalık olucam nasıpse,bakalım yarın dayanamayıp gıdıcem doktora,15gun oldu özledim kuzumu,sen de hamılesın sanırım degıl mı

evet canım benim daha 7 haftalık ama maşallah senin olmuş baya

naber canım nasılsın hamilelik nasıl bir duygu:)

iyiyim canım sağol ama son 10 gündür aşırı bulantım var hiçbir iş yapamaz duruma geldim böyle giderse nasıl geçcek diye düşünüyorum hamilelik çok güzel 6 haftalıkken ilk kalp atışlarını duydum dünyalar benim oldu daha şimdiden anneliğin kutsal olduğunu anladım darısı başınıza artıkk hazirann gelinleri

masaallah damlahakan ve mrwa saglıkla gelsin bebişleriniz kızlar yaşlar kaç
bende gecen de bebek gördüm rüyamda ya mrwa sen nasıl gördün kafam karıstı lşimcik benim

yarenkacım inş istediğinde gelir

Son düzenleyen: Moderatör:

benim 20 canım senin kaç:)

kızlaaar merhaba uzun zamandır gelemiyorum yanınıza 558. sayfada bi yazdım sonra iş nedeni ile vakim olmadı bundan sonra sık sık yanınızdayım :)) alırsanız tabii beni de aranıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…