Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

sevindim senin adına canım oyun nasıldı sana dediğim pattesleri yaptım ama actifryda eşimde begendi fırında etmedim
oyun çok güzeldi canım iyi ki gittik hasta hasta gittim ama değdi:) afiyet olsun tatlım artık kötü olmuşsa da eşin beğenmiştir
selam kızlarr bende aranıza katılıorummm 16 haziran benimde

hoşgeldin canım mutluluklar dilerim ama biz 2010 haziran gelinleriyiz:)

Son düzenleme:
selam kızlarr bende aranıza katılıorummm 16 haziran benimde

oyun çok güzeldi canım iyi ki gittik hasta hasta gittim ama değdi:) afiyet olsun tatlım artık kötü olmuşsa da eşin beğenmiştir

hoşgeldin canım mutluluklar dilerim ama biz 2010 haziran gelinleriyiz:)

hosgeldin ccanım

yok kıs 2. istedi demekki begenmiş begenmeseydi söylüyor bunu bi daha yapma diye

hosgeldin ccanım

yok kıs 2. istedi demekki begenmiş begenmeseydi söylüyor bunu bi daha yapma diye

haa tamam o zaman benim de annem gelecek birazdan, mercimek çorbası ve mayonezli makarna yapıyorum akşama da poşette tavuk ve pilav yapacağım menüm nasıl:)

aaaa kızlar siz burdamıısnzzz bnde sizi diğer topicde bakınıyorum giriyorum kımse yazmmıs cıkıyorum bndeeee yakalıdm sonn da sizi :) yarenka limon greygurt elma hepsini kaynat iç canım bole bitki çayları grıbe karsı kouryoo artık olmussan tedavı surecını hızlandırıyoo okk geçmiş olsun caımcım :=)

sağol canım, evet biz hep burdayız zaten sadece benle gülpembe kaldık sen de topikleri açıp başka topiklerde muhabbete devam edince biz de eski yerimize dönüyoruz artık

oyun nasıldı yarenkacım....menün yıkılıyor vala afiyet olsun canım...heracm burası bizim yerimiz bırakmadık burayı ama orayada yazıyoruz

oyun nasıldı yarenkacım....menün yıkılıyor vala afiyet olsun canım...heracm burası bizim yerimiz bırakmadık burayı ama orayada yazıyoruz

oyun çok güzeldi canım özellikle 2. perdesi daha heyecanlıydı aziz nesin yazdığı için yönetime de laf atılıyordu:) iyi ki gittik yani

oyun çok güzeldi canım özellikle 2. perdesi daha heyecanlıydı aziz nesin yazdığı için yönetime de laf atılıyordu:) iyi ki gittik yani

tahmin edebiliyorum hafta sonuda biz de tvden izledik tiyatrolar güzel oluyor sinemadan daha cok seviyorum tiyatroyu canlı canlı

aboooo siz daha buralarda mıydınız güzeller :) çok utandım şimdi kendimden,:26: transfer oldum temmuzda anne olacaklara,hazıranda dugun nasip oldu ınsallah kuzuma da temmuz nasip olur sizlerde ne var ne yok ?

aboooo siz daha buralarda mıydınız güzeller :) çok utandım şimdi kendimden,:26: transfer oldum temmuzda anne olacaklara,hazıranda dugun nasip oldu ınsallah kuzuma da temmuz nasip olur sizlerde ne var ne yok ?

burdayız tabiki canım bırakmadık burayı:) bu arada bebişin de analı babalı büyüsün bayağı hızlı çıktın:) isteyerek mi yaptınız

merhaba gülpembecim

merhaba yarenkacım nasılsın bende yeni geldim eve yemek yicem daha

mrwa hayırlısı olsun canım saglıkla al bebegini

merhaba yarenkacım nasılsın bende yeni geldim eve yemek yicem daha

mrwa hayırlısı olsun canım saglıkla al bebegini

ben de iyiyim canım bugün annem gitti yeri çok belli oluyor ev çok sessiz kaldı bana da gel diye ısrar etti gitmedim keşke gitseydim diğer taraftan da düşününce eşim yalnız kalıyor, yani iki tarafta da sevdiklerinin olması çok kötüymüş:) senin kurs başladı değil mi tatlım

evlilik zormus anlıyorum seni cok iyi

evet basladı gidiyoruz şimdilik

vala canım annemle değilde babamla hergün görüşüyoz adam hala kabullenemedi evlendiğimi ne yapayım mecburum diyorum dayanmaya calısyoz cok şükür

bugün diyorum acaba erken mi evlendim niye birkaç yıl daha ailemle zaman geçirmedim, sonra evlenmeden önceki günleri düşünüyorum sevdiğinden ayrı olmak çok zor düğün için gün sayıyorduk, artık biz de bir aile olduk diye kendimi teselli ediyorum:) bir de dün bizim bir akraba vefat etti kadın 30 yaşındaydı kanserden öldü 3 çocuğu vardı onları düşündükçe çok kötü oldum

herkes için hayırlısı canım ama iyi kötü gidip geliyorsunuz birbirinize herkes saglıgı yerinde cok şükür Allah rahmet eylesin cok gencmiş neden dolayı peki vefat etti cok üzüldüm

herkes için hayırlısı canım ama iyi kötü gidip geliyorsunuz birbirinize herkes saglıgı yerinde cok şükür Allah rahmet eylesin cok gencmiş neden dolayı peki vefat etti cok üzüldüm

evet canım sağ olmaları bile yeter, bağırsak kanserinden öldü canım tam 2 senedir çekiyordu, kendisi kurtuldu ama çocukları perişan oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…