Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

geçmiş olsun arkadaşım.
merhabalar arkadaşlar.bende haziranda kısmetse bebek bekliyuorum.bence hazırlık yaparken internetteki fiyatlarıda göz önünde bulundurun.
ben mesela akdem-avantajliurunler.com u tercih ettim.hem fiyatları uygun hem müşteri memnuniyetine önem veriyorlar.
hemde bebek gereçlerinden,iç giyime,pijamadan çantaya aradaığınız herşeyi bulabilirisniz.
iyi günler diliyorum şimdiden gözünüz aydın olsun.Allah bağışşlasın,analı babalı büyütsün.

iyiyim canım işte ne olsun bugünkü ders faslımı bitirdim, sen ne yapıyorsun, bak geleceğini hissetmişim

günde kac saat calsııyorsun bende eve geldim işte yemek yicem ne yesem diye düşnüyorum bugun cuma hafta sonu geldi dinlenicem

günde kac saat calsııyorsun bende eve geldim işte yemek yicem ne yesem diye düşnüyorum bugun cuma hafta sonu geldi dinlenicem

6 saat çalışıyorum canım, akşamları da 1 saat yine çalışıyorum eşim de kitap okuyor. ben de akşama balık ve makarna yapacağım, balığı seviyorum ama bulaşığından nefret ediyorum:)

6 saat çalışıyorum canım, akşamları da 1 saat yine çalışıyorum eşim de kitap okuyor. ben de akşama balık ve makarna yapacağım, balığı seviyorum ama bulaşığından nefret ediyorum:)

masaallah diyorum sana afiyet olsun vala balıgı cok özledim burda var ama ne biliyim türkiyedeki daha farklı dondurulmus balık var ne balıgı var evet bide kokusu kötü nerde yapıyorsun balıgı peki

masaallah diyorum sana afiyet olsun vala balıgı cok özledim burda var ama ne biliyim türkiyedeki daha farklı dondurulmus balık var ne balıgı var evet bide kokusu kötü nerde yapıyorsun balıgı peki

mutfakta tavada yapıyorum canım, annemlerdeyken hep balkonda yapıyorduk hiç koku olmuyordu ama burda balkonda yapmam için evi daha da kokutmam lazım annem bugün bana balık tavası almış bakalım onda yapınca nasıl olacak. bir de biz mutfağın kapısını çıkartıp hani şu boncuklar var ya onlardan astık, balık yapınca bütün odaların kapısını kapatıyoruz

balık tavası nasıl kız bende camları acıyorum artık mutfakda buz kesiyorum ama yapmak gerekiyor heleki balıkda of bu aksam seni düşünemiyorum

balık tavası nasıl kız bende camları acıyorum artık mutfakda buz kesiyorum ama yapmak gerekiyor heleki balıkda of bu aksam seni düşünemiyorum

valla biz de hem camı hem aspiratörü açıyoruz, bir de ben balık yaptığım zaman mutfağın her yerini temizliyorum aspiratörün tellerini bile yoksa koku var zannediyorum balık tavasında da balıkları diziyorsun değişik bir kapağı var falan ben de tam bilmiyorum, resimdeki gibi bir şey

Eklentiler

• $CEM-BALIK-TAVASI-kapakli-32-CM-CEM-KALITESI__34605849_0.jpg
    19,4 KB · Görüntüleme: 29

güle güle kullan canım bende bu aksam corba yaparım kısır yapcam bide nohut var te bu kadar hergün yemek yapmak

güle güle kullan canım bende bu aksam corba yaparım kısır yapcam bide nohut var te bu kadar hergün yemek yapmak

valla sorma canım yaa her gün yemek yapmak çok zor oluyor, eşim öğlen yemeğine gelmese yaptığım yemek 2 gün yetecek ama öğlen de olduğu için 1 günde bitiyor:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…