Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

vala daha düşünmedim ama tavuk corbası ederim suyu ile pilav yaparım üzerine tavukları ayıklarım ama yanında bşey yapsammı düşünüyom sende ne var

benim de daha belli değil canım zaten eve kaçta gideceğimi de bilmiyorum evde de pek bir şey yok çürümesin diye hepsini bitirmiştik, artık duruma göre bir şeyler yaparız

zor ya ev hanımı olmak ben şimdiden yoruldum

dısarda yemek güzel oluyor vala oh hersey hazır

evet hem de çok zor ben işe başlarsam nasıl olur onu düşünüyorumeyvahedigeldismile 8-5 arası çalışacağım servisin eve gelmesi 6'yı bulur off off
neyse tatlım şimdi çıkıyorum sonra yine görüşürüzopuyorumnanaktan

calısan bayan olupda ev işi yapmak zor oluyor aksam eve gel yemek yap hafta sonu evi temizleyebilceksin ama cogu kadın calısıyor bi şeklde sende halledersin dert etme

tamam canım yine görüşürüz kendine iyi bak:1hug:

günaydın kıslar nasılsınız pazatesi günaydın yazdım çıktım pc açmak istemiyorum pek canım sıkılıyo pc başında
yarenkacım işin hayırlı olsun maaşı çok iyimiş bence yaparsın sen

kızlar nasılsınız ??? yarenkacım işin hayırlısı olsun cnm çok sevindim

gülpembecim sen nasılsın ??

iyiym sebnemcim sen nasılsın bi senle ben kaldık işe giremedik suanda iftarı bekliyorum yarenka buaralardamısın ne yaptın basladın mı işe begendinmi işini

kızlar nasılsınız ??? yarenkacım işin hayırlısı olsun cnm çok sevindim

gülpembecim sen nasılsın ??
teşekkür ederim canımopuyorumnanaktan sen nasılsın
iyiym sebnemcim sen nasılsın bi senle ben kaldık işe giremedik suanda iftarı bekliyorum yarenka buaralardamısın ne yaptın basladın mı işe begendinmi işini

şimdi girdim canım işime alışmaya çalışıyorum, çocuklar biraz kafa yoruyor, hepsine dikkatli davranmak zorundasın işte bakalım devamı nasıl olacak. sen nasılsın canım

kolay gelsin canım alıstıysan devamı gelir cocuklar yorucu olabilir yanında görevli falan varmı
bende iyiyim canımmm 35 dakka sonra orucumuzu acıcaz bizde işte

naber gülpembecim nasılsınopuyorumnanaktan bugün annemlerdeyim dün geldik, bugün 30 ağustos olduğu için iş yok:) sen ne yapıyorsun

slm kıslar nasılsınız bakim yarenkacım işine alıştınmı gülpembecim karşılaşamıyoruz artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…