Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

naber gülpembecim nasılsınopuyorumnanaktan bugün annemlerdeyim dün geldik, bugün 30 ağustos olduğu için iş yok:) sen ne yapıyorsun

slm kıslar nasılsınız bakim yarenkacım işine alıştınmı gülpembecim karşılaşamıyoruz artık

kıslar nasılsınz bugun evde değildim arada bi giriyorum kimse olmayıncada yazmıyorum ben iyiyim kursa basladım pazartesi aksamları eşimn şirketinde gidiyorum asıl kursum ekimde baslıcak sabahları gidicem günler geçiyor sizler ne yapıorsunuz alıstınm yarenka işine evet esracım sizler iş kadını oldnuz girmiyonuz artık kk ya :1hug:

nasılsınız kızlar?Ben çıldırıyorum daha önce bahsetmiştim evimin yakınlarında bi ocakbaşından sürekli is geliyo.bıktım hergün silmekten her yeri halıları temizlemeye gönderdim pazar temizlik için bi ablam gelecek.Ama bir hafta sonra her şey aynı olacak sanırım off off.asıl sorun şu ki kızlar annemleri de iftara almam gerekiyo sanırım.Ne yapmalıyım kızlar yemekte sizce bana akıl verin??

iyiyim canım sen nasılsın şikayet edin herkesle konus bence belediyeye kadar gidin evlerin ortasına öle bi yer acılırmı ya..bende böceklerden örümceklerden bıktım benmde cok toz oluyor ama alıstım ama senn ki kötü....

yemek için internet sayfalarına bakabilirsin bende pek bilmem misafir agırlamayı iiki yurtdısındayım ilk misafirm gelmişti onada corba salata nohut pilav verdim

bence de cnm şanslısın valla ettik ama bi çözüm yok şimdilik bakalım moralim çok bozuluyo

günaydın kızlar nasılsınız tekrar ev kadınlığına döndümkaydirigubbakcemile3
bizim müdür il müdüründen habersiz beni almış, önceki gün de il müdürü aramış bayağı kızmış benden habersiz alıyorsunuz diye (yani kendi adamlarını almak istiyorlar) ben de bizim müdür iki arada kalmasın diye dün istifamı verdim zaten böylesi daha iyi çünkü orası çok yorucuydu. bugün ücretli öğretmenliğe başvuracağım daha rahat olur yarım gün çalışırım

Yarenkacım hayırlısı olsun kuzum:) ben de bugün eski çalıştığım yere gidip staj evraklarımı alıp istifamı vereceğim.

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?p=15008880#post15008880 burada da bi grup açtım kızlar sohbet bölümünde de olsun bi alanımız istedim Umarım hata yapmamışımdır

osgeldin bea :lepi: hayırlı olsun canım...normal yane öle seylerin olması sanki senn işe ihtiyacın yok klava: umarım istediğin gibi bi okul bulabilirsin
nurdancım topic kapatılmıs yerimseniben

nasılsınız kızlar yarenkacım hayırlısı olsun istediğin iş olsun inşallah hem yorucu demiştin

diğer gelinler sizler nasılsınız ???
bende herşey aynı hiçbir değişiklik yok

iyi geceler kızlar her gün yeni bir haberle geliyorum. dün akşam dedem vefat etti aniden oldu hiçbir şeyi yoktu geçen hafta köydeyken beraberdik sapasağlamdı, hepimiz şok olduk annem bu sabah uçakla hemen gitti, şimdi babamlardayız salı akşamı da babam gidecek biz burda kalacağız onlar gelene kadar.
siz neler yapıyorsunuz valla özledim burayı artık çok sık giremiyorum

basın saolsun canım...ne olcagımız belli değilki yalan dünya.sen işlerini hallet bizde seni özledik:1hug:

iyi geceler kızlar sanırım bu saatte kimse yoktur. nasılsınız günleriniz nasıl geçiyorkaydirigubbakcemile5

iyi geceler kızlar sanırım bu saatte kimse yoktur. nasılsınız günleriniz nasıl geçiyorkaydirigubbakcemile5

ben iyiyim tatlım günler aynı geçiyor yarın bayram işte ilkkez bayramı tek geçircem mafoldumben normalde ben istanbulda kalıyordum ailem sehir dısında ozmanlar üzülmezdim ama şimdi daha cok koydumafoldumbenmafoldumbenmafoldumben eşim yarında calısıyor cuma tatil

olsun canım hiç üzülme sevdiğinle beraber geçiriyorsun bundan güzeli var mıopuyorumnanaktan
ben de bu bayram biraz buruk kaldım, annemle babam dedem için köye gittiler ilk kez bayram sabahı onları görmedim sabah annemle konuştuk ağladı biraz:gitme: neyse tatlım bayramın ve herkesin bayramı kutlu olsun sevdiklerimizle beraber nice bayramlar görürüz inşallaha.s.

evet bugunleri bekledik hep cok şükür hepimizin saglıgı yerinde ama gene de biraz burukluk oluyor annen gibi bende cok agladım bugun :gitme:
senin ve herkesin bayramı kutlu olsun nice güzel bayramlara sevdiklerimizle :1hug:

merhaba canım ben iyiyim bugun gezdik eşimle :) sen nasılsın neler yapıyorsun annenler nezamn gelicek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…