Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

tatlım 4 ay çabucak geçiyo bak ufaktan tefekten sen bişeyler al hazırla kendini sıkıştırma birden
Allah hepimize kolaylık versin valla bunun stresi bambaşka bişeymiş
bende annemi yakalıyorum bazen gözler sulu sulu (

bende yakalıyorm cnm çok üzülüyorum bende çok sulugözlüyüm artık ağlamak istemiyorum yaa yoruldum gerçekten

bizimki çok belli etmemeye çalışıyo ama arada yakalıyorum bazen gözlerini bakıyorum döktürmüş incileri ben üni ye gittim ayrıydık o zaman başka şehirdeydim bi sürü yere gittim ama şimdi herşey değişik bambaşka bi hayatı kendin kurmaya hazırlanıyoruz zor geliyo valla inşallah sıkıntımız derdimiz olmazda bu günleri anarız ...

inş.canım yaa ben üniye giderken peşimden bir sürü insan ağlıyodu çok garip bişey ya şimdi başka şehire gidicem uzak olduğu için çok zor olacak

evet kızlar yarenka haklı ben evımden nefret etmiştim,eşim ben olmadan tutmak zorunda kalmıştı ama mobılyalarımız ve perde gırınce işi içine bişeye benzedi,ve daha illk gunden evım canımevım moduna girdik kımsenınkını begenmez olduk zemuszemus

delikafadulden delikafadulden delikafadulden

ayy canım benim 3 gün haa akannehir
Allahım her işini kolaylasın inşallah herşey güzel geçer yerimseniben

benim de 8 günüm kaldı :) daha saçıma bile karar veremedim yaa ama onun dışında birşey kalmadı galiba... tabi daha sevgili kayınvalideciğim davetiyeleri dağıtacak

pelusss cumm sanada mutluluklar diliyorum :))

senin saçın belli değil benim koltuk halı salon takımı evin temizliği boyası badanası kuaförü henüz gelinliğimin bile bitmiş halini göremedim hiç bişeyi yok veeee tamı tamına 26 günüm var :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…