Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

ah yarenkamda gelin olucak olumunekankayizsmile

gelin oldum gidiyorum sana veda ediyorumkaydirigubbakcemile3

heyecan yavaş yavaş başlıyor canım, evimi de öyle bırakıp gelince aklım orda kaldıkaydirigubbakcemile3

yarenka evlencek sebnemcim sıra bize gelicek kaydirigubbakcemile2

kalmazmı opuyorumnanaktan artık balayından sonra yayınlarsın evini bende ora gidince yayaınlarım kaydirigubbakcemile3

yarenka evlencek sebnemcim sıra bize gelicek kaydirigubbakcemile2

kalmazmı opuyorumnanaktan artık balayından sonra yayınlarsın evini bende ora gidince yayaınlarım kaydirigubbakcemile3

yok kız bugün resimlerini çekmek istiyordum ama ev insan dolu olunca utandımkaydirigubbakcemile3 yoksa fotoğraf makinesini falan götürmüştüm ama işe yaramadı:)

evet gülpembecim sırada bekliyorum kaydirigubbakcemile5

olsun yarenkacım ya çekseydin keşke aman boşver milleti senin evin değilmi olsun en kısa zamanda bekliyoruz fotografları

kızlar cuma mobilyalarım geliyor kısmetse benimde düzene girecek yavaş yavaş

ne bileyim ya utandım çekemedimsempatiksalakcinni
inşallah mobilyalarında sorun çıkmaz canım bizimki gibi geri gitmezler

biraz garip kacabilirdi büyükler tarafındn bize normal ama o büyükler adamı deli ediyor
hayırlı olsun sebnemcim umarım istediğin gibi olur mobilyaların

inşallah :Saruboceq:sağolun canlarım .opuyorumnanaktan kızlar gelmiş mobilyalarda yatak odam geç geldi ayrı değil beraber gelsinler diye bekledik azıcık bakalım nasıl olucaklar eve onu çok merak ediyorum ev bomboş sadece koli koli eşya var hihoyyyt

ay davetiye ve nikah şekerini ayarlamaya çalışıyoruz bizde

perdelerin ölçüsü alıncak çarşamba

yarenkanın hepsi bitmiştir :lepi: hersey en güzelinden olur canım hiç sıkm canını bakmıssın düğün günü gelmiş opuyorumnanaktan

canım eşyalar yerleşince ev tamamen değişiyor her şey çok güzel oluyor, hafta sonu salona tablo almıştık onu asınca bile odanın havası değişiyor yani:hulya: senin de çok güzel olur eminimolumunekankayizsmile

ah inşallah kızlar valla ev yerleşsin başka birşey istemiyorum ay son haftalar rahat edeyim zemuszemus

bakalım gelsinlerde sizde görün evimi :))) hemen koyarım sizin için fotosunu

ah inşallah kızlar valla ev yerleşsin başka birşey istemiyorum ay son haftalar rahat edeyim zemuszemus

bakalım gelsinlerde sizde görün evimi :))) hemen koyarım sizin için fotosunu
tamam canım bekliyoruz resimlerinikaydirigubbakcemile2
kıslar ben cıkıyorum hepinize ii geceler ii bakın kendinize

iyi geceler tatlım görüşürüzboshayallersmile

şebnemcim bu akşam biraz işim vardı konuşamadık tatlım acısını başka akşam çıkarırız:)
şimdi yatıyorum canım hadi iyi geceler görüşürüzopuyorumnanaktan

önemli değil yarenkacım görüşürüz cnm her zaman burdayız :içelim:

bende öpüyorum cnm seniopuyorumnanaktan iyi geceler iyi uykular boshayallersmile

günaydınn kızlar..

artık son günlere geldik zaman nasıl geçti anlamadım yaa son 4 gün...haftaya bugün balayında olacagız kısmetse.evimizin son eksiklerini de tamamladık market alışverişimiizi yaptık şimdi düğünü beklemek kaldı sadeece..heycan sardı tüm bedenimi :)

günaydın cnmmm ayy çok az kalmış seninnn heyecan tavan yapmıştır..

sorma canım yapmaz mı heyecan hüzün mutluluk hepsi bir arada...çok garip duygular içindeyim...

şimdi de kına gecesi için cd yapmaya çalışıyorum aama şarkı bulamıyorum

canım yaa hepsi bir arada oluyo iştee Allah kolaylığını versin benim daha 4 ay var amaa stresi aldı beni çoktan annemde ağlıyo sürekli ay ne yapacağımı şaşırdım ne yapmam lazım hiç bilmiyorum ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…