Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

Nasıl anlatayım ki..
Öyle özel bir anı değilde.
Ben geçmişime çok bağlı biriyim.
Etkileniyorum herşeyden.
Annem yanlız kalcakmış ben olmadan birşey yapamıcakmış gibime geliyor.

bende aynı duyguları yaşıyorum babamla iletişimimiz çok farklı annemlede öyle iki kardeşim daha var evde ama benimle paylaştıklarını diğerleriyle paylaşamazlar şimdi evden ayrılınca yalnız kalacaklar gibime geliyo :çok üzgünüm:

selam kızlar nasılsınız...
benim de bugünü saymazsak 9 günüm kaldı artık tek rakamlılara düştük:lepi:

iyim cnm perdelerimizi aldık davetiyelerimizi bastırdık hepsi pazartesi hazır kısmetse üstümüzden kocaman bir yük daha kalktı

sen ne yaptın gittimi çeyizler cnm

kızlar iyi gecelr,,son sınavıma da gırerek gerçk dünyaya döndüm bi baktım 8gun kalmış düğünüme bende saçıma karar vremiyorum yüzüm ince uzun bilmiyorumkismile

iyim vildancım sen nasılsın

az kalmış seninde benimde saçım belli değil ama kısmetse provaya gidicem kuaföre sende öyle yaptırabilirsin cnm

iyim cnm perdelerimizi aldık davetiyelerimizi bastırdık hepsi pazartesi hazır kısmetse üstümüzden kocaman bir yük daha kalktı

sen ne yaptın gittimi çeyizler cnm

hadi hayırlı olsun canım, davetiyenin resmi var mı peki görseydik:)
benim çeyizler gitti canım pazartesi yerleştirdik hepsini

sağol yarenkacım

ohh valla yerleştin sende artık düğünü beklemek kaldı :))

her zaman size özel resimlerimi ekliyorum birazdan ekliycem zemuszemus

angelcım ben iyim sen nasılsın ?? valla ben 40 gün burdayım daha var düğünüme :) ama yarenkayı balayına yollucaz bakalım :))

hepimiz mutlu olalım inşallaaaahhhh

iyiy geceler kızlar hepinizi kocaman öpüyorum malesef işlerimin yoğunluğundan dolayı nee pek giremiyorum

gece kuşları nasılsınız az kaldı kıslar çok mutlu olun inşalla ve bizleri unutmayın zemuszemus
iyiyiz tatlım sen nasılsın, hiç unutur muyuz sizi ama siz de bizi unutmayın tamam mıkaydirigubbakcemile3
sağol yarenkacım

ohh valla yerleştin sende artık düğünü beklemek kaldı :))

her zaman size özel resimlerimi ekliyorum birazdan ekliycem zemuszemus

angelcım ben iyim sen nasılsın ?? valla ben 40 gün burdayım daha var düğünüme :) ama yarenkayı balayına yollucaz bakalım :))

hepimiz mutlu olalım inşallaaaahhhh

evet canım sadece düğün gününü bekliyoruz, 9 gün kaldı ama kınaya 7 gün kaldı. balayı dönüşünde hemen burdayım:) nişanlım 28 hazirana kadar izinli olacak düğünden önce izin kullanmayacakkaydirigubbakcemile2

gül hoşgeldin cnm kolay gelsin

yarenkacım ne güzel iyi olur sizin için izin kullanması nişanlının

beraber eve alışırsınız o sürede işe başlasa hemen bence zor olurdu senin için

valla heyecan yaptın senin yerine şu an 7 güncük :)) ayyyyy

bu arada davetiyeyi eklemeye çalıştım eklemedim cnm yarın falan tekrar denerim opuyorumnanaktan

gül hoşgeldin cnm kolay gelsin

yarenkacım ne güzel iyi olur sizin için izin kullanması nişanlının

beraber eve alışırsınız o sürede işe başlasa hemen bence zor olurdu senin için

valla heyecan yaptın senin yerine şu an 7 güncük :)) ayyyyy

bu arada davetiyeyi eklemeye çalıştım eklemedim cnm yarın falan tekrar denerim opuyorumnanaktan

evet canım boşuna zaman kaybı olmasın diye önceden kullanmayacak. sadece 7 günüm kaldı zemuszemus kınadan sonraki gün girebilirsem nasıl geçtiğini anlatırım:)
davetiyenin acelesi yok canım nasılsa buralardayız eklersin yine

yok cnm dinlen o gün :))) birde internetemi gireceksin gerçi girersin gibi senden beklerim ama kaydirigubbakcemile3

eklerim cnm hareketli de o yüzden eklenmedi sanırım yandan çekilmeli davetiyem öyle aldık bakalım

dur bakim fikir alayım senden kına yı nasıl organize ettiniz neler olucak o gün ??:hulya:

yok cnm dinlen o gün :))) birde internetemi gireceksin gerçi girersin gibi senden beklerim ama kaydirigubbakcemile3

eklerim cnm hareketli de o yüzden eklenmedi sanırım yandan çekilmeli davetiyem öyle aldık bakalım

dur bakim fikir alayım senden kına yı nasıl organize ettiniz neler olucak o gün ??:hulya:

aşk olsun istemiyorsanız girmem ben debenneyaptımki
valla canım aslında organize edilmiş bir şey yok gibi:) yani yer tutuldu davul zurna tutuldu:teytey: kına malzemeleri falan alındı çerez alınacak, ayrıca kına gecesi 3 diye bir cd varmış onu da almayı düşünüyorum kına yakılırken ordan türkü söylensin diye. başka da bir şey yapmadık ama yapılması gereken bir şey var mı canım aklına ne geliyor
haa en önemlisi ıslak mendilim hazır şimdidenkaydirigubbakcemile3 elimi silmek için

aşk olsun istemiyorsanız girmem ben debenneyaptımki
valla canım aslında organize edilmiş bir şey yok gibi:) yani yer tutuldu davul zurna tutuldu:teytey: kına malzemeleri falan alındı çerez alınacak, ayrıca kına gecesi 3 diye bir cd varmış onu da almayı düşünüyorum kına yakılırken ordan türkü söylensin diye. başka da bir şey yapmadık ama yapılması gereken bir şey var mı canım aklına ne geliyor
haa en önemlisi ıslak mendilim hazır şimdidenkaydirigubbakcemile3 elimi silmek için

cnm benim ben öyle demek istemedim :) opuyorumnanaktan

gel yaz tabiki seni merak edicez ama dinlen dimi azıcık aaaaaa :eek:klava: kaydirigubbakcemile3

cnm bende lavanta kesesi hazırlıycam kısmetse çerez kesesi aldım onları kına dağıtmıycam

al al ne güzel olur türküler piyanist olmucak mı???

ay ne düşünüyorsun sempatiksalakcinni ıslak mendil kaydirigubbakcemile3

ee kim yakıcak kına nı ? ay ne çok soru sordum bu gece zemuszemus

X