Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

çok sağolun kızlar iyi ki eklemişimolumunekankayizsmile
evet gülpembecim her şey yolunda çok şükür, kavuşmaya da az kaldı, bir an önce gideyim de sıra sana gelsinkaydirigubbakcemile3

biz dısardan bakıyoruz ya biraz daha değişik bakıyoruz eee benm meslek tasarımcı olunca herseyi begenemiyorum ama begendinmide söylüyorum
cok şükür canım bi aksilik cıkmadan inş tez zamanda kavusuruz eslerimize heyecanlar dorukdamı peki

gülpembe evlensin 20 gün geçsin sonra ben evlenicem hihoyyyt

kızlar bu arada 4 haziranda yatak odam ve salonum geliyor kurulcaklar sositososito

bu arada saçım boyalı yıkayıp geliyorum kaydirigubbakcemile3

sen de git de sıra şebneme gelsin canımkaydirigubbakcemile3
valla bu aralar pek heyecan yok da stres var yani, o gün sanki işler yetişmeyecek geç kalacağız gibi geliyor. ama randevuları da iyi ayarladık inşallah sorun çıkmaz:Saruboceq:

gülpembe evlensin 20 gün geçsin sonra ben evlenicem hihoyyyt

kızlar bu arada 4 haziranda yatak odam ve salonum geliyor kurulcaklar sositososito

bu arada saçım boyalı yıkayıp geliyorum kaydirigubbakcemile3

hadi yıka gel bekliyoruz :teytey:
evet bende gideyim sebnem evlensin gerçi benm safagım yine baslıccak ya :1no2:
stres normaldir canım herkesde var elinde olmadanda olsa yapıyorsun sac işini ne yaptın peki

hadi yıka gel bekliyoruz :teytey:
evet bende gideyim sebnem evlensin gerçi benm safagım yine baslıccak ya :1no2:
stres normaldir canım herkesde var elinde olmadanda olsa yapıyorsun sac işini ne yaptın peki

canım saçımı da yaptı biraz, ne dağınık topuz ne sıkı topuz oldu:) yani dağınık topuz yüzümü küçük gösterdi, sıkı topuzu da ben istemiyorum, kendi kafasına göre bir model yaptı beğendim. makyaj olarak da bir tarafımı yeşil diğer tarafımı mürdüm yaptıkaydirigubbakcemile3 mürdüm olan daha güzel durdu

hımmmm artık resimleri düğünden sonra görürüz
cok güzel olcak hersey buna eminim opuyorumnanaktan

kıslar bişey sorcam size benm ufak görümcem nisan ayında evlendi işte yarında beni cagırıyor ilkkez evine diğer 2 büyük görümcemde gelicek evlenmeden önce sarjlı süpürge makinesi almıstım hediye olarak yarında bişey getirmem gerekmi

kızlar yine ben geldim

gülpembecim bence küçük birşey alırsan iyi olur elin boş gitmen olmaz sonuçta ilk kez gideceksin evine

yarenkacım iyi cnm nasıl bir model eklersin düğünde bende senden çalarımalsanaalsanasmile

sennde esyaların geliyormus canım hayırlı olsun resimlerini bekliyoruzzz :lepi:
ne alabilirimki sordumda varmı bi isteğin diye yok dedi:sinifsinif:

sennde esyaların geliyormus canım hayırlı olsun resimlerini bekliyoruzzz :lepi:
ne alabilirimki sordumda varmı bi isteğin diye yok dedi:sinifsinif:

sağol cnm :1hug: gelsinde yerleşeyim artık valla

yerleşsin cnm evim tabiki koyarım fotosunu

valla gülpembecim az çok evini ne renk döşeli biliyorsundur ufak süs eşyası alabilirsin şık bir çerçeve olabilir birde hoş bir çiçek yaptırırsın bence yeterli :hulya:

bu arada yarenka kayboldu bilmiyorumkismile

hımmmm artık resimleri düğünden sonra görürüz
cok güzel olcak hersey buna eminim opuyorumnanaktan
inşallah canım hepimizin yolunda gider:Saruboceq:
bence bir şeye gerek yok canım ya:) düşündüm de aklıma bir şey gelmedi
tamam tatlım güzel olsun sen de çalkaydirigubbakcemile3
kıslar ben kacar hepinize ii geceler ii tatiller diliyorum yarın gelin :)

iyi geceler canım görüşürüzboshayallersmile

slmkızlar 1haftadır nete giremiyorum işyerinden 15 günlük rapor aldım evdekide bilg.bozuldu formata gitdi ama bilgisayarcı çok yoğun oldugu içim yapamadı dahada gelecegi yok şimdide nişanlımın bilg. giriyorum sizi özledim kızlarr dedikodularda birikiyor eyvahedigeldismile inşallh enkısa zamnda bol bol nete girebilcem hepinizi öpüyorum kaydirigubbakcemile3

yarenka opuyorumnanaktansebbnemm az kaldı ay ne güzel yaa kaydirigubbakcemile2

hecan varmı kızlar sempatiksalakcinni gelinliklerinizi koydunuzmu çok merak ediyorum :sinifsinif:

kıslar bişey sorcam balayı alısverişinizi nerelerden yaptınız bikini yada mayoları nerden aldınız elbiseler ayakkabılar

kızlarr ben de haziran geliniyim ,12 haziran.Nikahımız nisan ayında oldu.bi nisan ayı bi de bu kalan zaman geçmek bilmedii yaa mafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…