Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

nasıl olayım pazar günü yane dün balayı alısverişe gittim cevahire ama bişey alamadan geldim cok kararsız kaldım cok begendim ne yapcam bilmiyorum sen yaptınmı balayı alısverişini yaptıysan nerden aldın

kızlarr ben de haziran geliniyim ,12 haziran.Nikahımız nisan ayında oldu.bi nisan ayı bi de bu kalan zaman geçmek bilmedii yaa mafoldumben

mutluluklar dilerim canım benden 1 gün önce evleniyorsun. seni de hemen ilk sayfadaki listemize ekledimopuyorumnanaktan

nasıl olayım pazar günü yane dün balayı alısverişe gittim cevahire ama bişey alamadan geldim cok kararsız kaldım cok begendim ne yapcam bilmiyorum sen yaptınmı balayı alısverişini yaptıysan nerden aldın

yok canım ya alışveriş falan yapmadım, geçen sene aldığım bikinim var yepyeni onu giyerim. zaten yazlık bir sürü kıyafet var, belki 1-2 penye alırım o kadar. tatil için sadece otobüs biletlerimizi aldıkkaydirigubbakcemile3

benm cok eksiğim var mafoldumben bikini ayakkabı elbise of of
kıs senn o gün listeni gördükce heyecanlanıyorum 19 gün kaldı 19 gün duyguların nasıl

benm cok eksiğim var mafoldumben bikini ayakkabı elbise of of
kıs senn o gün listeni gördükce heyecanlanıyorum 19 gün kaldı 19 gün duyguların nasıl

evet canım yaa artık onlu sayılara düştük. valla duygularım karmakarışık ama geçen haftaki kadar duygusal değilim:) eşyalarımı gördükçe kullanasım geliyor, sonuçta herkes evlenmiş baba evinden çıkmış sadece bana mı zor olacak diyorum. alışıyorum yavaş yavaş. haftaya cumartesi kayınvalidemler gelecek, pazartesi çeyiz gidecek. 1 haftam kalmış gibi hissediyorum kendimi:sinifsinif:
senin duyguların nasıl kız, aramızda sadece 1 haftacık var uzak değil yani

evet canım yaa artık onlu sayılara düştük. valla duygularım karmakarışık ama geçen haftaki kadar duygusal değilim:) eşyalarımı gördükçe kullanasım geliyor, sonuçta herkes evlenmiş baba evinden çıkmış sadece bana mı zor olacak diyorum. alışıyorum yavaş yavaş. haftaya cumartesi kayınvalidemler gelecek, pazartesi çeyiz gidecek. 1 haftam kalmış gibi hissediyorum kendimi:sinifsinif:
senin duyguların nasıl kız, aramızda sadece 1 haftacık var uzak değil yani

bende gel gitler yasıyorum hala daha evlenceğim farkında değilim cunku benm sizler gibi bi hazırlıgım yok oyuzden bi garibim bazen diyorum evlencen diyorum üzülme falan ogun diyorum herkesler evleniyo diye bende senn gibi kendimi teselli ediyorum

bende gel gitler yasıyorum hala daha evlenceğim farkında değilim cunku benm sizler gibi bi hazırlıgım yok oyuzden bi garibim bazen diyorum evlencen diyorum üzülme falan ogun diyorum herkesler evleniyo diye bende senn gibi kendimi teselli ediyorum

evet canım öyle teselli edince insan rahatlıyor ama az da olsa bir burukluk yaşarız.
inşallah sen de hazırlığını evliyken rahat rahat yaparsın tatlım, en kısa zamanda kavuşursunuz inşallah:Saruboceq:
siz otobüs biletini aldınız mı canım yada nasıl gideceksiniz

evet canım öyle teselli edince insan rahatlıyor ama az da olsa bir burukluk yaşarız.
inşallah sen de hazırlığını evliyken rahat rahat yaparsın tatlım, en kısa zamanda kavuşursunuz inşallah:Saruboceq:
siz otobüs biletini aldınız mı canım yada nasıl gideceksiniz

kız ben cok kötü oldum 31 mayısdan sonra benm 2 haftam kalıyor ben daha cok var diyorum ohaoldumsmile
amin canım amin Allah hepimize huzurlu evlilikler nasip etsin
amin inş bizde en kısa zamanda kavusuruz tek isteğimiz o :Saruboceq:
ucakla gidicez canım biz oteli ets turda ayarladık hepsi içinde ucak falan

kız ben cok kötü oldum 31 mayısdan sonra benm 2 haftam kalıyor ben daha cok var diyorum ohaoldumsmile
amin canım amin Allah hepimize huzurlu evlilikler nasip etsin
amin inş bizde en kısa zamanda kavusuruz tek isteğimiz o :Saruboceq:
ucakla gidicez canım biz oteli ets turda ayarladık hepsi içinde ucak falan

ben kaç yıldır nişanlımla otobüsle gece yolculuğu yapmak istiyordum kısmet balayına olmuşkaydirigubbakcemile3 siz de uçarsınız artık:eek:
tabi kız benim çeyiz gittikten sonra senin 2 haftan kalıyor aman boşver üzülme ne güzel işte yeni bir hayat başlayacak sevdiğinle uyuyup uyanacaksın:1rolleyes: geçen günkü benden eser yok değil mikaydirigubbakcemile3

yarenkacım sağol,hepimiz mutlu oluruz inşallah da vakit geçmiyor sanki:çok üzgünüm:

evet canım hazırlıklar bittikten sonra zaman daha ağır ilerliyor. senin duygularını da alalım:) üzgün müsün heyecanlı mısın mutlu musunkaydirigubbakcemile3

yarenkacım sağol,hepimiz mutlu oluruz inşallah da vakit geçmiyor sanki:çok üzgünüm:

ben kaç yıldır nişanlımla otobüsle gece yolculuğu yapmak istiyordum kısmet balayına olmuşkaydirigubbakcemile3 siz de uçarsınız artık:eek:
tabi kız benim çeyiz gittikten sonra senin 2 haftan kalıyor aman boşver üzülme ne güzel işte yeni bir hayat başlayacak sevdiğinle uyuyup uyanacaksın:1rolleyes: geçen günkü benden eser yok değil mikaydirigubbakcemile3

mrwa amin canım

bende otobüs istedimde nisanlım olmaz dedi bizde ucucaz inş :eek: vala öle ne güzel olcak inş buzmanlarda bitaki ay balayında olcaz :lepi: evet eser kalmamıs senden bölesi daha iyi :1hug:

mrwa amin canım

bende otobüs istedimde nisanlım olmaz dedi bizde ucucaz inş :eek: vala öle ne güzel olcak inş buzmanlarda bitaki ay balayında olcaz :lepi: evet eser kalmamıs senden bölesi daha iyi :1hug:

tabi canıım böylesi daha iyi atalım dertlerimizi, önümüzdeki güzel günlere bakalımyerimseniben
sen balayındasın ama ben dönmüş olacağım canım:) kpss olduğu için tatili kısa tuttuk ama inşallah ekim kasım gibi GAP turu yapacağız aklımda kaldı çünkükaydirigubbakcemile3

kızlar nasılsınız ???

gelemedim dün gece istanbuldayım şimdi öpüyorum hepinizi akşama görüşürüz opuyorumnanaktan

gülpembecim bende dün cevahirdeydim 6 saat dolaştık :))) ama valla kardeşime çalıştık kendime sadece 1 elbise aldım o kadar

yarenkacımm hadi hayırlısı olsun cnm biletleriniz :nazar:

X