Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

ben burdayım canım nasılsın aldınmı gelinliğni

iyiyim canım, daha almadım tam bitmemiş. ayrıca merdivenden düştüm yaakaydirigubbakcemile3 2-3 basamak kalmıştı ayağım kaydı düştüm, sağ bacağım diz kapağından ayağa kadar mosmor oldu yaa:sinifsinif:

iyiyim canım, daha almadım tam bitmemiş. ayrıca merdivenden düştüm yaakaydirigubbakcemile3 2-3 basamak kalmıştı ayağım kaydı düştüm, sağ bacağım diz kapağından ayağa kadar mosmor oldu yaa:sinifsinif:

anladım canım....merdivenden mi düştün :uhm: öle bi anlatıonki hiç birşey olmamıs gibi bişeyin yokya baska geçmiş olsun canım dikkat et kendine tam düğün zamanı :1hug:

anladım canım....merdivenden mi düştün :uhm: öle bi anlatıonki hiç birşey olmamıs gibi bişeyin yokya baska geçmiş olsun canım dikkat et kendine tam düğün zamanı :1hug:

evet canım maalesef merdivenden düştümkaydirigubbakcemile3 tam gelinlik provası bitti çıktık düştüm :)
dur resim ekleyeyim bak bakalım nasıl olmuş

Eklentiler

• $Goruntu(1361).jpg
    $Goruntu(1361).jpg
    9,8 KB · Görüntüleme: 11
  • $Goruntu(1364).jpg
    $Goruntu(1364).jpg
    11,2 KB · Görüntüleme: 12
ben burdayımmm gelinliği görmek istiyorummm geçmiş olsun cnm sende benim gibi sakarsın benim hep dizimden aşağı mor her yere çarpıyorum kaydirigubbakcemile3

nasılsınız bakimmm

çooookkn güzel yarenkacımmmmmm bayıldımmmm güle güle giy cnm allah nazarlardan saklasın :nazar: Şeniz

ben burdayımmm gelinliği görmek istiyorummm geçmiş olsun cnm sende benim gibi sakarsın benim hep dizimden aşağı mor her yere çarpıyorum kaydirigubbakcemile3

nasılsınız bakimmm

aynıyız şebnemcim desenekaydirigubbakcemile3 ya morarması düğün kına için önemli değil nasılsa görünmüyor ama tatilde nasıl olacak bilmiyorum:) o zamana kadar da geçmez gittikçe morarıyor çünküakannehir dışarda olduğumuz için buz falan da koyamadık

cok güzel olmussun tabi herkes nazarını degdirdi cok begendim :nazar: bende gideyim provaya cekicem size göstercem :) iyiyiz sebnemcim sen nasılsın

çooookkn güzel yarenkacımmmmmm bayıldımmmm güle güle giy cnm allah nazarlardan saklasın :nazar: Şeniz

çok sağol canımopuyorumnanaktan gerçekten güzel mi:) modele benzemiş mikaydirigubbakcemile3 resimler tam net değil ama diğer türlü eklemeyi bilmiyorum

cok güzel olmussun tabi herkes nazarını degdirdi cok begendim :nazar: bende gideyim provaya cekicem size göstercem :) iyiyiz sebnemcim sen nasılsın

tamam tatlım senden de resim bekliyoruz. annem de nazar değdi diyorkaydirigubbakcemile3 ondan önce de kuaförde prova yapmıştım göz rengimi çok beğendiler, annem nazardır nazar diyorkaydirigubbakcemile3 hatta gelinliğin içine nazar boncuğu dikecekmiş:)

aynıyız şebnemcim desenekaydirigubbakcemile3 ya morarması düğün kına için önemli değil nasılsa görünmüyor ama tatilde nasıl olacak bilmiyorum:) o zamana kadar da geçmez gittikçe morarıyor çünküakannehir dışarda olduğumuz için buz falan da koyamadık

artık balayında herkes size bakar :jeyyar:
damat kızın canını yakmıs diye sırnaşık şey
gecer bence tabi cildin cok önemli

ah yarenkacım geçen yaz tam dizimin üstünü vurdum cam masaya inan hala morluğu duruyor sanırım damarı ezdim kaydirigubbakcemile3 hele dizimin aşağsı çok hötü koltuk masa her yere çarparım inşallah geçer cnm ara ara buz koy bence

iyim gülpembecim sen nasılsın

çok sağol canımopuyorumnanaktan gerçekten güzel mi:) modele benzemiş mikaydirigubbakcemile3 resimler tam net değil ama diğer türlü eklemeyi bilmiyorum

gerçekten çok beğendim üstünde çok güzel durmuş çok zarif olmuşsun
hangi modele benzemişmi valla onu hatırlamıyorum
diğer türlü ben hızlı resimden ekliyorum cnm ondan ekle sonra grafik ekleye geleceksin ordan http yi sil ordaki en aşağdaki yazanları ekle bu kadarsempatiksalakcinni

güle güle giy cnm :içelim:

ah yarenkacım geçen yaz tam dizimin üstünü vurdum cam masaya inan hala morluğu duruyor sanırım damarı ezdim kaydirigubbakcemile3 hele dizimin aşağsı çok hötü koltuk masa her yere çarparım inşallah geçer cnm ara ara buz koy bence

iyim gülpembecim sen nasılsın

gerçekten çok beğendim üstünde çok güzel durmuş çok zarif olmuşsun
hangi modele benzemişmi valla onu hatırlamıyorum
diğer türlü ben hızlı resimden ekliyorum cnm ondan ekle sonra grafik ekleye geleceksin ordan http yi sil ordaki en aşağdaki yazanları ekle bu kadarsempatiksalakcinni

güle güle giy cnm :içelim:

nişanlım diyor millet zorla evlendiğini düşünürkaydirigubbakcemile3

iyiyim canım benm...
yarenkacımmm resmin orjinalini hatırlıyorum gerçekten benzemiş cok güzel olmussun :nazar:
umarım geçer dizin

bu modeli diktirdim canım

Eklentiler

• $riima.jpg
    $riima.jpg
    9,1 KB · Görüntüleme: 12
  • $rima.jpg
    $rima.jpg
    8,8 KB · Görüntüleme: 12
valla yarenkacım gelinlikçini tebrik ediyorum orjinalinden daha güzel olmuş alkisalkisalkis

içine sine sine giy

gerçekten bende cok begendim ne güzel hersey yoluna giriyor hayırlısıyla bide eşlerimize kavussak:Saruboceq:

çok sağolun kızlar iyi ki eklemişimolumunekankayizsmile
evet gülpembecim her şey yolunda çok şükür, kavuşmaya da az kaldı, bir an önce gideyim de sıra sana gelsinkaydirigubbakcemile3

X