Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

h.geldin cnm benimde dikkatimi çekti kaç gündür sende yoktun..yazık kız neden dayanamadı çok mu stresli bir yer orası..evine de güle güle otur cnm herşey olmuş maşallahh mutlu mesut yaşayın

ewet canım ya stersli burası biras artı deneymli değildi kdv çıkarmasını bile biliodu sil bştanda öğretemm zamanım kısıtlı neyse bkalım nolcek

ewet herşeym tamam sayılır canım ama bitek şu bilezk konusunda bozusuoruz nişanlımla üç tane yaptılar bnde dört istiorum durumları biliosun falan dio üzülüo ama bnde üzülüorum offf nasıl olcak bilmiorum bi yandan düşünüorum huzur olsun yeter die parapul boş bunlar die bi yandanda istiorum işte

Sağolasın OrganikSheker..Daha iyileri sizlerin olsun inşallah..
ılacın yaptığını sanmıyorum. Psikolojik olabilir.
Çok fazla yan etkilerinin olduğunu duydun ya ondandır canım..

iyiyim şebnemcim sen nasılsın kaç gündür görüşemedik canımopuyorumnanaktan

bende iyim cnm benim evet görüşemedik bende girmedim pek kk ya opuyorumnanaktan

bugün gelinliğimi aldım artık beni hihoyyyt ay bir heyecan yaptım sorma kıyamam annem ağladı dedim ohh ağlada düğün günü ağlamazsın sempatiksalakcinni

çok sevindim canım benim güle güle giyersin inşallahkaydirigubbakcemile2
annen de haklı canım yaa benim de günlerim azaldı, dün davetiyeleri dağıtmaya başladılar çok duygulandım:gitme: zaten kitaplarımı falan da topladım dolabım boşaldı:sinifsinif:
beni de bugün gelinlikçi aradı perşembe provaya çağırıyor, müsait değilim diye cuma gideceğim bakalım nasıl olmuş...

bende geldim kıslar nerdesiniz siz bakayım dünde yoktunuz neler yapıyorsunuz sebnemcim gelinliğin hayırlı olsun bebem

oh oh hersey bitmiş artık duygusallık baslamıs bakıyorum sizde aglamayın :1hug:
bak ne güzel hersey yolunda gidiyor

bende geldim kıslar nerdesiniz siz bakayım dünde yoktunuz neler yapıyorsunuz sebnemcim gelinliğin hayırlı olsun bebem

sağol cnm benim hafta sonu ounca kimsecikler olmyor napalım :):)
sen nasılsın ??

sağol yarenkacım hepimiz güle güe giyelim inşallah

evet neden ağlıyorsun dedim ne güzel seni telli dvaklı çıkartıcaz evden ne çabuk büydün dedi sonra ama olsun yaşını göstermiyorsun dedi koptuk zaten kaydirigubbakcemile3

allahtan ben 1 kere gittim boy provası oldu 15 gün sonra teslim aldım bakaım itediğin gibi olur inşallah opuyorumnanaktan

ben aynı bildiğin gibi canım beklemedeyim ne güzel vala kıslar zaman yaklasıyor su mayıs bi bitse diyorum artık:enbuyukkk:

oh oh hersey bitmiş artık duygusallık baslamıs bakıyorum sizde aglamayın :1hug:
bak ne güzel hersey yolunda gidiyor
evet canım çok şükür her şey yolunda, sen neler yapıyorsun tatlım

hem ağlamış hem gülmüşsünüz işte canım ne güzelkaydirigubbakcemile3 gelinliğin nasıl oldu peki düzgün durdu üzerinde değil mi

yolunda cok şükür canım sebnem neden resmini cekmedin üstünde görseydik

evet gülpembecim az kaldı bitsin inşallah mayıs az kalıyor benim düğünümede

yarnkacım valla zaten ilk giydim tam bana göreydi darltmadık gelinliği başka ayakkabıyla boy provası yapmıştım tam oldu boyuda aldığım ayakkabıyla çok şükür içimede sindi

valla kızlar gelinalmada ağlamak istemiyorum hiç dedim anneme ara ara ağla sendüğüne kadar :)))
zaten evlendikten sonra alo dese 15 dk yanında olucam

inşallah sizinde gelinlikleriniz içiize siner kızlar opuyorumnanaktan

yolunda cok şükür canım sebnem neden resmini cekmedin üstünde görseydik

cnm daha önce koymuştum resmimi sen denk gelmein sanırım birazdan eklerim cnm

bu arada gecen azıck göbişim çıkmıştı yarenka hatırlar bu sefer yoktu sanırım spor şe yaraı gülbembecim kaydirigubbakcemile3

cok sevindim canım senn adına ne güzel gelinliğin ayakkabın herseyin olmus
düğün günüde cok güzel olcaksın :1hug:
gelinlkde bile aglanıyrmu kızlar demeyin öle ben zaten cok sulu gözüm cok kötü olurum
:1no2: benm pek içime sinmicek cunku ben staprez giymek istiyorum nisanlım omuzlarımı kapatıyor

ben gelin almada kesin ağlarım yaa:sinifsinif: bence sen de ağlarasın canım günün yaklaşınca hatırlarsın bu dediğimikaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…