Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

yok görmedim canım ama sabrsızlıkla bekliyorum
ooo göbek gidiyor desene :lepi: süper benmde sabah yok aksama dogru cıkıyor uyuz oluyorum okadar spora karsı bide reglim gecikti acep ondamıdır diyorum

ama niye canım yaa karşı çıksaydın nişanlına, çok şükür bizim öyle bir derdimiz olmadı ama olsaydı parçalardım heralde onukaydirigubbakcemile3

yok görmedim canım ama sabrsızlıkla bekliyorum
ooo göbek gidiyor desene :lepi: süper benmde sabah yok aksama dogru cıkıyor uyuz oluyorum okadar spora karsı bide reglim gecikti acep ondamıdır diyorum

gecikme mevsim değişiminden ve stresten oluyor canım benim de geçen ay tam 10 gün gecikti ama bu ay normal oldu

ama niye canım yaa karşı çıksaydın nişanlına, çok şükür bizim öyle bir derdimiz olmadı ama olsaydı parçalardım heralde onukaydirigubbakcemile3

gecikme mevsim değişiminden ve stresten oluyor canım benim de geçen ay tam 10 gün gecikti ama bu ay normal oldu

vala neler neler dedim araya kimleri sokmadım yok dedi baska bişey demedi gelinlkçiyle gittik bigün anlascaz giydim stapres kayınvalide orda kendileri kapalı demezmi biraz kapat onu :bbo: oanda basımdan asagıya kaynar sular döküldü :gitme: aslında olmakda istemiyorum regli haziranın bası olayım rahat edeyim temmuz basına kadar sırnaşık şey rahat bi balayı geçireyim istiyorum

sağol cnm benim inşallah hepimizin günü güzel geçsin :Saruboceq:
itiraf edeyimgelinliği aldık dediler ben kasada ağladım ama çok değişik bir duygu allah hekeseyaşatsın :sinifsinif:

aa neden karışıyorlarki, gelinliğine sanki mini etek giyeceksin sadece omuzların açıkta olucak ne varki bunda
guclubacismilelmaz:
ben gelin almada kesin ağlarım yaa:sinifsinif: bence sen de ağlarasın canım günün yaklaşınca hatırlarsın bu dediğimikaydirigubbakcemile3

alarım cnm ya ama annemler aşlatmasın uzun sürmesin o zamn daha zor o yüzden ağlamaya başlasın kaydirigubbakcemile2

benimde 2 gün geçikti kızlar bende spordan şüpheleniyorum ama :bbo:

olsun canım ya mutlu olun yeter, gerisi önemli değil... regl olacaksan bile geciktir canım ya balayında öyle olmazkaydirigubbakcemile2

vala olmayınca olmuyor işte ne yapım neler demedimki :gitme: o konu aklıma geldikce cok üzülüyorum
desene bende aglıcam gelinliğimi aldıgımda zaten duygusalım
sebnemcim spordan olcagını sanmıyorum benmde 2 gün geçti ben mesela martta 11inde oldum nisanda 15inde öle bütün günlrei dolasıyoruz belkide kilo kaybı olunca da olabilir diyolar ben mesela boyuma göre cok zayıfım

valla erkekleri anlamıyorum hiç sanki bi yerin görünecek alttarfı omuzların açıkta bolero yaptıralım deseydin keske :)) ben olsam öyle yapardım ay çok sıcak diye çıkartıverirdinkaydirigubbakcemile3

bene kısmetse geçiktirici alıcam tam düğüne denk geliyor hastalığım

cnm benim 5 aydır aynı gün oldum bu ay 2 gün geçikti belkide cnm kilo kayındandır

oh ne güzel zayıfsınız bende boyma göre şişkoyum kaydirigubbakcemile5

artık düşünmemeye calısıyorum bu durumu

bende 15 gibi alırım heralde nezmanregli olucam bilmiyorum ya kilo kaybıda yapabiliyor stresde var işin içinde gerçi ben alıstım bu duruma

artık düşünmemeye calısıyorum bu durumu

bende 15 gibi alırım heralde nezmanregli olucam bilmiyorum ya kilo kaybıda yapabiliyor stresde var işin içinde gerçi ben alıstım bu duruma

öyle canım sen üzülme aksımı yapılıcak gelinliğe ??

bende niye stres yok neden kilo kaybım olmuyor :):):)sempatiksalakcinni

alırsın cnm kilo düğünden sonra ohh eşlerimize güzel gğzel yemekler yapıcaz sonra bir güzel oturup yicez :lepi:

askı olucak bakalım nasıl bi gelinliğe sahip olucam kısmetse 17 haziranda bende teslim alıcam artık düğünden sonra gösteririm resimleri
vala yemek konusunda süpheliyim ben sporuma devam edicem ama sende et

slm kızlar iyi akşamlar napıyonuz bakımopuyorumnanaktan

ben hastayım bayadır yatıyodum az daha iyim işte az okudum yaptıklarınızı çok kolay gelsin oh ben rahatım ekime kadar zemuszemus

askı olucak bakalım nasıl bi gelinliğe sahip olucam kısmetse 17 haziranda bende teslim alıcam artık düğünden sonra gösteririm resimleri
vala yemek konusunda süpheliyim ben sporuma devam edicem ama sende et

bakalım cnm beğenirsin inşallah

yok bende devam edicem spora sonuç aldığıma göre devam kaydirigubbakcemile2

slm kızlar iyi akşamlar napıyonuz bakımopuyorumnanaktan

ben hastayım bayadır yatıyodum az daha iyim işte az okudum yaptıklarınızı çok kolay gelsin oh ben rahatım ekime kadar zemuszemus

iyiz cnm sen nasılsı ??

geçmiş olsun neyin ar inşallahönemli birşey değildr

bakalım cnm beğenirsin inşallah

yok bende devam edicem spora sonuç aldığıma göre devam kaydirigubbakcemile2

iyiz cnm sen nasılsı ??

geçmiş olsun neyin ar inşallahönemli birşey değildr

sonuc eminmki güzel oluyordur sonunda bi rahatlıyorsun ohhhhh spor gibisi varmı ya

saol canım saman nezlesi olmuşum burun gözler bilem akıo kafamçokkarıştı

oo haziran az kalmış senınde nasıl rahatsın :jeyyar:

geçmiş olsun canım ben de çok kötü hasta oldum 10 günde ancak iyileştim. bizim düğüne az kaldı 25 gün sadeceaklinialirimsmile

angelcım geçmiş olsun cnm

evet gülpembecim rahatlıyorsun ama sonuç alınca mutlu oluyorsn sempatiksalakcinni

saol canım saman nezlesi olmuşum burun gözler bilem akıo kafamçokkarıştı

oo haziran az kalmış senınde nasıl rahatsın :jeyyar:

geçmiş olsun canım ben de çok kötü hasta oldum 10 günde ancak iyileştim. bizim düğüne az kaldı 25 gün sadeceaklinialirimsmile

geçmiş olsun canım mevsimler bi iyi olmadı ki dikkat et kendie
vala benm ev hazır tastamam herseyim cok şükür cunku gurbetçiyim ben :gitme:

yarenkacım evlen artık bende gelmek istiyorum 25lere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…