Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

iyiyim canım napayım yaa kendimi nedense çok yorgun hissediyorum halbuki bugün hiçte bişi yapmadım. sen napıyosun nasıl gidiyo hazırlıklar?

tabi bi kosusturmadır gidiyor normaldir yorulman artık evlendikten sonra rahat edersin canım benim opuyorumnanaktan
benm pek hazırlıgım yok herseyim bitti bi kına kıyafetim kaldı hersey hazır günü bekliyoruz biz :lepi:

ah ha bi bitse ah su zman gelse evet herkes yogun yorgun gelemiyorlar bende yemek tariflerine bakıyorum boshayallersmile

hiranur8 cnm iyi dileklerin için teşekkürler inşallah sizinde mutluluğunuz hiç bozulmaz

sosyologtrendy felisity kızlar hoşgeldiniz aramıza .

felisity nasıl bir gelinlik düşünüyorsun

merhaba biraz geç gördüm mesajını kusurumabakma, gelinliğimi diktirmeye başladım. teşekkürederim. düğünden sonra eklcem resimlerimi o zaman bekliyorum yorumlarınızı. çok merak ediyorum nasıl olacak acaba.

Kızlar günaydın...
Haftasonu evi yerleştirdik. Çoğu şey bitti gibi.
Çarşamba Günü devam etcez.
Salonun mobilyaları geldi. Masanın ayağı ve sandalyeler çarşamba günü gelecek.
Yatak ve bazam geldi. Yatak odasın pek eksik kalmadı gibi.
Birtek oturma odasına çekyat ve berjer yaptıyorum o gelecek. Haftaya cumartesi..
kaydirigubbakcemile2

günydın kıslar kaç gündür giremiorum yeni eleman alındı buraya ona işi göstermekten nete giremedm ama gitti fazla dayanamadı zavallım -tatlicadiarzu-

haftasonu evme gttm badanası yapılmış avizelr takılmış kartonpiyerler bitmiş brtek salonun kalmış.mutfak dolapları olmuş yerler olmuş oooyyyyyyy :teytey: bitti sayılır birtek temizliği kaldı evmn birde duşakabn kaldı
offff bu hafta çeyiz serilcek bide yetişirmi bilmiorum yarın bakıcaz bakalım duşakadbn falan bugun bakamıcaz yüzme kursum var :kahve:

günydın kıslar kaç gündür giremiorum yeni eleman alındı buraya ona işi göstermekten nete giremedm ama gitti fazla dayanamadı zavallım -tatlicadiarzu-

haftasonu evme gttm badanası yapılmış avizelr takılmış kartonpiyerler bitmiş brtek salonun kalmış.mutfak dolapları olmuş yerler olmuş oooyyyyyyy :teytey: bitti sayılır birtek temizliği kaldı evmn birde duşakabn kaldı
offff bu hafta çeyiz serilcek bide yetişirmi bilmiorum yarın bakıcaz bakalım duşakadbn falan bugun bakamıcaz yüzme kursum var :kahve:

h.geldin cnm benimde dikkatimi çekti kaç gündür sende yoktun..yazık kız neden dayanamadı çok mu stresli bir yer orası..evine de güle güle otur cnm herşey olmuş maşallahh mutlu mesut yaşayın

merhaba kızlar nasılsınız dün regl oldum kanamam ufak ufak başlamıştı bende hapa başladım zaten pazar dan başlıyodu günleride gecede korktum kabuslar gördüm acaba benmi kafama çok taktım rahatsız ettim kendimi yoksa yan etkisimiydi reginon kullanan varmı aranızda

selam kızlarr !!! bende 4 agustosda evleniyorum :) bugün gelinlik siparisini verdik.

hayırlı olsun canım

Kızlar günaydın...
Haftasonu evi yerleştirdik. Çoğu şey bitti gibi.
Çarşamba Günü devam etcez.
Salonun mobilyaları geldi. Masanın ayağı ve sandalyeler çarşamba günü gelecek.
Yatak ve bazam geldi. Yatak odasın pek eksik kalmadı gibi.
Birtek oturma odasına çekyat ve berjer yaptıyorum o gelecek. Haftaya cumartesi..
kaydirigubbakcemile2

hayırlı olsun tatlım eminim çok güzel olmuştur darısı başımıza

günaydn kızlarr

günaydın canım

oooo bitmiş canım nerdeyse senin bişi kalmamış bizimde cumartesi mutfak takıldı çok içime sindi çok güzel oldu ama daha işimiz var

X