Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

nasıl olam evde sıkıntıdan patlıyorum tüm gün evde olmak yorucu geliyor almanca calsıyorum bende

çalış tabi canım sana lazım... bizim de üst kattaki komşu bu akşam tamamen taşındı, anahtarı verip gittiler çok hüzünlendik:gitme:

sen komsularına bukadar hüzünlendin evlenip gidince ne yapcan kıs :1hug:
olsun ama yinede görüşürsünüzki üzme sen tatlı canını

sen komsularına bukadar hüzünlendin evlenip gidince ne yapcan kıs :1hug:
olsun ama yinede görüşürsünüzki üzme sen tatlı canını

sorma canım yaa birbirimize çok alışmıştık, tam 10 senedir beraberdik gerçi seviniyoruz da çünkü kendilerine ev yapıp gittiler ayrıca dükkanları da hemen bizim evin çaprazında ama yine de aynı binada olmakla bir olmuyor. babam da çok üzüldü, düğünde sakinleştirici mi yapsam acaba diyormafoldumben

sorma canım yaa birbirimize çok alışmıştık, tam 10 senedir beraberdik gerçi seviniyoruz da çünkü kendilerine ev yapıp gittiler ayrıca dükkanları da hemen bizim evin çaprazında ama yine de aynı binada olmakla bir olmuyor. babam da çok üzüldü, düğünde sakinleştirici mi yapsam acaba diyormafoldumben

belki bişeyler kopup gidebilir hersey aynı olmaz ama sürekli giderseniz kalırsanız arayı acmazsınız
ilk senmi evleniyorsun ailede
baban iiçin nekadar zordur
bende encok babamı düşünüyorum

belki bişeyler kopup gidebilir hersey aynı olmaz ama sürekli giderseniz kalırsanız arayı acmazsınız
ilk senmi evleniyorsun ailede
baban iiçin nekadar zordur
bende encok babamı düşünüyorum

evet canım ilk ben evleniyorum, zaten 2 kardeşiz kardeşim benden küçük ve erkek. amcamın kızları evlenince bile babam ağlıyordu, artık bende nasıl olur bilmiyorum...

evet canım ilk ben evleniyorum, zaten 2 kardeşiz kardeşim benden küçük ve erkek. amcamın kızları evlenince bile babam ağlıyordu, artık bende nasıl olur bilmiyorum...

kolay değil tabii

eve gelcek kızı yok
kızı gelicek baska biri ile cok zor onlar içinde
dünyanın kuralı böle

Eklentiler

• $100_1120.jpg
    $100_1120.jpg
    6,9 KB · Görüntüleme: 17
  • $100_1118 - Kopya.jpg
    $100_1118 - Kopya.jpg
    4,6 KB · Görüntüleme: 20
rensig durusu herseyi cok güzel canım eee içindeki önemli tabii mutlukla giy :nazar: bindallı giyicenmi peki ve nekadara aldın tabi söylemek istemeyebilirsinbilmiyorumkismile

rensig durusu herseyi cok güzel canım eee içindeki önemli tabii mutlukla giy :nazar: bindallı giyicenmi peki ve nekadara aldın tabi söylemek istemeyebilirsinbilmiyorumkismile

beğenmene sevindim canımopuyorumnanaktan
evet fiyatını söylemek istemiyorum çok gizlikaydirigubbakcemile3 175'e aldım canım şişlide
bindallıya karar veremedim canım ama giymeyeceğim galiba

saka yapıyorsun 175emi akannehir ben bakıyorum 300den yukarda hepsi nerde bu yer bende almadım daha kıyafetimi kınayı evdemi yapıcan peki ben evde edicem ama bindallı da giyim istiyomm içimde kalmasın

saka yapıyorsun 175emi akannehir ben bakıyorum 300den yukarda hepsi nerde bu yer bende almadım daha kıyafetimi kınayı evdemi yapıcan peki ben evde edicem ama bindallı da giyim istiyomm içimde kalmasın

yok canım eve yakın bir dernekte olacak orayı tuttuk. evet gerçekten fiyatlar uçmuş hafta sonu çok aradık ve burayı bulduk abiyeler bayağı ucuz. istersen adresini verebilirim. model de çok

yok canım eve yakın bir dernekte olacak orayı tuttuk. evet gerçekten fiyatlar uçmuş hafta sonu çok aradık ve burayı bulduk abiyeler bayağı ucuz. istersen adresini verebilirim. model de çok

özel değilse neden bindallı giymicen ben mesela kına hiç yapmak istemiyorum ama ailem istiyor sıfr onlar için ediyorum bindallı olayında kararsızım cok kız ver tabi adresiniiii

X