Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

özel değilse neden bindallı giymicen ben mesela kına hiç yapmak istemiyorum ama ailem istiyor sıfr onlar için ediyorum bindallı olayında kararsızım cok kız ver tabi adresiniiii

canım nedense bindallıyı kendime yakıştıramıyorum ya o yüzden giymek istemiyorum:bbo: canım kartını kaybetmişim ama şişlide halaskargazi caddesinde vakıfbank var onun hemen yanında aly's abiye diye bir yer canım büyük zaten görürsün. poşetini bulursam numarasını da söylerim tatlım

evet canım yeni topikler bizi bekliyorkaydirigubbakcemile3 sen ne renk elbise almayı düşünüyorsun

hihoyyythihoyyyt

vala 1 temmuzda bulusalım diyorum ben yeni bir topicde

ben bindallıda bi karar kılsam sen nedne kendine yaskıtıramıyorsun ppeki boyunda müsait

ben bi elbiseyi bulsam model olarak renkde kararısızım bindalııdan dolayı

hihoyyythihoyyyt

vala 1 temmuzda bulusalım diyorum ben yeni bir topicde

ben bindallıda bi karar kılsam sen nedne kendine yaskıtıramıyorsun ppeki boyunda müsait

ben bi elbiseyi bulsam model olarak renkde kararısızım bindalııdan dolayı

tabi canım buluşalım çok iyi olurkaydirigubbakcemile2
aslında ben kırmızı istiyordum ama kırmızılar çok ağır kalıyor, daha genç işi olsun istedim bu rengi aldım:) eğer hem bindallı hem elbise giyeceksen elbisen kırmızı olmasın canım zaten bindallı kırmızı olacak

tabi canım buluşalım çok iyi olurkaydirigubbakcemile2
aslında ben kırmızı istiyordum ama kırmızılar çok ağır kalıyor, daha genç işi olsun istedim bu rengi aldım:) eğer hem bindallı hem elbise giyeceksen elbisen kırmızı olmasın canım zaten bindallı kırmızı olacak

bende öle düşünüyorum bana yakısan ve ilerdede giyebilceğim bişey olsun istiyorum kırmızı syah beyaz gül kurusu olmıcak renklerim
elbiseyi bi bulsam

bende öle düşünüyorum bana yakısan ve ilerdede giyebilceğim bişey olsun istiyorum kırmızı syah beyaz gül kurusu olmıcak renklerim
elbiseyi bi bulsam

ben de nişanda siyah giydim, düğünde beyaz giyeceğim o yüzden siyah ve beyazı elemiştim canım:) 2 gün gezdin mi bir sürü model bulursun canım ya her taraf abiye kaynıyor ama çoğu da çok ağır şeyler, çok süslü püslü

ben de nişanda siyah giydim, düğünde beyaz giyeceğim o yüzden siyah ve beyazı elemiştim canım:) 2 gün gezdin mi bir sürü model bulursun canım ya her taraf abiye kaynıyor ama çoğu da çok ağır şeyler, çok süslü püslü

vala kadıköy bakırköy mecidiyeköy bütünköyleri dolasmısım kafamçokkarıştı sırnaşık şey taksim fatih dolastım ama yok var ama fiyatlar ucmusss birtane elbise nedenedim kadın bana demezmi 1500 lira akannehir cıkarmamla koymam bir oldu ama güzeldiiiii
ve modeller hep aynı farklı bir model de yok bende süslü seleri sevmiyorum sık sade ama gördüklerin de wow olsun istiyom

vala kadıköy bakırköy mecidiyeköy bütünköyleri dolasmısım kafamçokkarıştı sırnaşık şey taksim fatih dolastım ama yok var ama fiyatlar ucmusss birtane elbise nedenedim kadın bana demezmi 1500 lira akannehir cıkarmamla koymam bir oldu ama güzeldiiiii
ve modeller hep aynı farklı bir model de yok bende süslü seleri sevmiyorum sık sade ama gördüklerin de wow olsun istiyom

canım ben de sade elbise arıyorum o yüzden ikimiz biraz zor buluyoruz:) ben de kadıköyü dolaştım opera pasajında girmediğim dükkan kalmadı ama yok yokakannehir

canım ben de sade elbise arıyorum o yüzden ikimiz biraz zor buluyoruz:) ben de kadıköyü dolaştım opera pasajında girmediğim dükkan kalmadı ama yok yokakannehir

ben geldimmmmmmm nasılsın kızlarrrrropuyorumnanaktan

ama sen sanslısın bulmussun bende gidip bakıcam haftayaoraya inş bende bulurum kaydirigubbakcemile2

osgeldin sebnemcim biz iyiyiz ya sen nasılsın

gördüm gördüm rengi çok tatlııı çok beğendim yarenkacım opuyorumnanaktan güle güle giy

iyim gülpembecim sen nasılsın bakıyorum bende neler kaçırmışım diye :):):)

X