Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

uludağa da teoman, manga falan geliyor canım internet sitesinden bakabilirsin. neyse canım ben çıkıyorum yarına dinç olmam lazım:) hadi sana iyi uykular tatlım görüşürüzopuyorumnanaktan

iyi bakmama gerek yok gitmem nasıl olsa :):)kaydirigubbakcemile3

tamam cnm iyi uykular sana yarın içinde kolay gelsin opuyorumnanaktanboshayallersmile kaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
Kızlar günaydınnnnnnnnnnnnnnn....
Az kaldı düğünlerimize...
ılk dans müziğinizi, çıkış müziğinizi filan seçtiniz mi?

günaydın canım ewt çok az kaldı hemde son 22 gün ilk dansımızı nilüferin ta uzak yollarda şarkısında yapıcaz ama giriş müzğini bi ayarlayamadık ya
sen ayarladınmı canım kaç gün kldı düğüne

günaydın canım ewt çok az kaldı hemde son 22 gün ilk dansımızı nilüferin ta uzak yollarda şarkısında yapıcaz ama giriş müzğini bi ayarlayamadık ya
sen ayarladınmı canım kaç gün kldı düğüne

6 haziranda canım düğünüm 24 gün kaldı...
Bizde Rafet El Roman'ının Ömrümün Sahibi şarkısını istiyoruz.
Ama giriş müziğini bulamadık daha hareketli birşeyler istiyorum giriş için.

kızlar bi topicde evliliğin güzel yanlarını anlatmışlar eridim resmen yaa ayy hemen evlenesim geldi

evliliğin güzel yanlarını yazalım diye bir yer cnmm ay nasıl yollarım sana orayı bilmiyorum ki ama harika şeyler yazıyoo

selam kızlarrrrr nasılsınız

ben giriş müziği buldum ama nişanlımada dinltecem sözsüz müzik istiyodum kk da buldum

melih Kibar mesaj diye ilk dans içinde Ferhat Göçer Üzüm etakmış durumdayım çok hoşuma gidiyo

Melih Kibarın mesaj şarkısını duydum bende ama dinlemeyedim. Nette bulamadım yani.
Ferhat Göçerin Üzüm şarkısını ilk defa duyuyorum bi dinleyeyim bare..

ikisinide biliorum canım üzüm çok güsel bir parça ikinci dansta yada kına da olablr melh kibar ise bilmiorum onuda dnledm ama kararsızım

kızz google yaz melih kibar mesaj dinle diye çıkıyo öyle dinledim bende

üzümü dinle canım ben çok sevdim zaten o adamın tüm şarkılarını severim

X