Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

gördüm gördüm rengi çok tatlııı çok beğendim yarenkacım opuyorumnanaktan güle güle giy

iyim gülpembecim sen nasılsın bakıyorum bende neler kaçırmışım diye :):):)
sağol tatlımopuyorumnanaktan
inş canımmm evin ne durumda peki

evin aynen öyle duruyor canım işte bugün televizyonu kurmuşlar, zaten koltuklar yatak odası falan gitmişti. hafta sonu nişanlımın kıyafetlerini falan dolaba yerleştireceğiz eski dolabını sökünce zavallım ortalıkta kaldıkaydirigubbakcemile3 belki avize de bakarız. ayın 31'inde de çeyiz gidecek her şey yerleşecek artık

sağol tatlımopuyorumnanaktan

evin aynen öyle duruyor canım işte bugün televizyonu kurmuşlar, zaten koltuklar yatak odası falan gitmişti. hafta sonu nişanlımın kıyafetlerini falan dolaba yerleştireceğiz eski dolabını sökünce zavallım ortalıkta kaldıkaydirigubbakcemile3 belki avize de bakarız. ayın 31'inde de çeyiz gidecek her şey yerleşecek artık

fazla bişey kacırmadın canım benim kaydirigubbakcemile5

erken değilmi peki ceyiz için bizde bihafta önceden gidiyorda normalde
müstakbel es adaylarnız nereli
benmki kastamonulu

fazla bişey kacırmadın canım benim kaydirigubbakcemile5

erken değilmi peki ceyiz için bizde bihafta önceden gidiyorda normalde
müstakbel es adaylarnız nereli
benmki kastamonulu

yok canım erken değil. çeyizi ancak pazartesi günleri götürebiliriz çünkü araba o gün müsait. düğün haftası çok geç olur o yüzden düğünden 13 gün önce gidecek

yok canım erken değil. çeyizi ancak pazartesi günleri götürebiliriz çünkü araba o gün müsait. düğün haftası çok geç olur o yüzden düğünden 13 gün önce gidecek

ben bursadan buldum bursalı :asigim:

anladım canım hayırlısı artık sandıga kim oturcak kaydirigubbakcemile2

Allah sana bagıslasın sebnemcim

ccnm iyi yapıyorsunuz benimde gidiyor herşey yavaş yavaş kısmetse haftaya evi temizliycez sonra salon daha sonrada yatak odam gelicek o zaman kadar mutfak salon yerleşir son günlere kalmak istemiyorum hiç evden en son bir sandık çıkacak o kadar kısmetse haziran ortasına kadar bitsin istiyorum ki son 2 hafta rahat edeyim olumunekankayizsmile

amin canımmmm

vala kıslar imreniyorum size ne güzellll eviniz var hazırlıklar kosusturmalar :nazar: benmde var cok şükür ama daha göremedim :çok üzgünüm:

valla cnm biliyorsun ben uyuşuk bir gelin adayıyım kaç aydır koşturmaca yok bizde kaydirigubbakcemile3

ne güzel sen hazır eve gitmeyecekmisin ??

anladım canım hayırlısı artık sandıga kim oturcak kaydirigubbakcemile2

Allah sana bagıslasın sebnemcim

canım bizde öyle sandığa oturma falan yok yani sembolik olarak biri oturur para verilir ama o para geri verilir veren kişiyekaydirigubbakcemile3

valla cnm biliyorsun ben uyuşuk bir gelin adayıyım kaç aydır koşturmaca yok bizde kaydirigubbakcemile3

ne güzel sen hazır eve gitmeyecekmisin ??

canım bizde öyle sandığa oturma falan yok yani sembolik olarak biri oturur para verilir ama o para geri verilir veren kişiyekaydirigubbakcemile3

evlennce görücem ben seni böle tembbellk edebilcenmi annende böle diyormu bana diyor sırnaşık şey
ev hazır da esyalrın bi kısmı yerlesmemiş beni bekliyor esya alıcaz beraber ben gidince işim cok orda temzilik falan kafamçokkarıştı

değişikmiş adetleriniz canım benimmmmm

kaydirigubbakcemile3 hiç güleceğim yoktu cnm neden para geri veriliyor ki :roflol:
ne bileyim canım ya işte insanları zor durumda bırakmamak için kibarlık olsun diyekaydirigubbakcemile3
evlennce görücem ben seni böle tembbellk edebilcenmi annende böle diyormu bana diyor sırnaşık şey
ev hazır da esyalrın bi kısmı yerlesmemiş beni bekliyor esya alıcaz beraber ben gidince işim cok orda temzilik falan kafamçokkarıştı

yani böyle sandığa oturma kapı tutma falan yok canım

ne güzel cnm orda yine hazır birşeyler gidince halledersiniz ya :1hug:

ee kendi evin olunca başka olucak bende tembelim ama herkese göstericem nasıl ev hanımı olduğumu aklinialirimsmile alsanaalsanasmile kaydirigubbakcemile3

ne bileyim canım ya işte insanları zor durumda bırakmamak için kibarlık olsun diyekaydirigubbakcemile3

yani böyle sandığa oturma kapı tutma falan yok canım

ne güzel cnm orda yine hazır birşeyler gidince halledersiniz ya :1hug:

ee kendi evin olunca başka olucak bende tembelim ama herkese göstericem nasıl ev hanımı olduğumu aklinialirimsmile alsanaalsanasmile kaydirigubbakcemile3

hakikaten değişik bi adetmiş yarenkacım
kıs yarenka 1 ay sonra bugun gelin olcan kıssss 1 ay sonra bu saatler de :jeyyar::jeyyar:

bende öle diyom sebnemcim herkesi utandıcaz bizz inş :lepi:
evet beraber gidicez bakıcaz kimse olmıcak ohhh :nazar:

hakikaten değişik bi adetmiş yarenkacım
kıs yarenka 1 ay sonra bugun gelin olcan kıssss 1 ay sonra bu saatler de :jeyyar::jeyyar:

bende öle diyom sebnemcim herkesi utandıcaz bizz inş :lepi:
evet beraber gidicez bakıcaz kimse olmıcak ohhh :nazar:

evet kız heyecanlandırma benikaydirigubbakcemile3
şimdi arkadaşımla msn'de konuştuk da 1 ay sonra bugün falan diye ama konu biraz saptırıldısırnaşık şey

evet kız heyecanlandırma benikaydirigubbakcemile3
şimdi arkadaşımla msn'de konuştuk da 1 ay sonra bugün falan diye ama konu biraz saptırıldısırnaşık şey

heyecanlan kısssss :jeyyar::jeyyar:
ben haftaya persembeyi bekliyorum artık gelsin sugun yaaaaaa

kıslarrr ben kacar biliyorum tam sohbetin ortasında gidiyorum ama karnım cok acıktı sempatiksalakcinni

öpüyorum sizlerrriiii sizde takılmayın fazlaaa

iiiii gecelerrr anacımmmm

kıslarrr ben kacar biliyorum tam sohbetin ortasında gidiyorum ama karnım cok acıktı sempatiksalakcinni

tamam tatlım iyi gecer bu konuya geniş bir zamanda yine devam ederizkaydirigubbakcemile3

görüşürüz cnm benim iyi geceler afiyet olsun :):):)opuyorumnanaktancokacimcoook

cnm yine ikimiz kaldık sizde konuyu saptırmayın baki ayıp aaaa kaydirigubbakcemile3

X