Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

kıslar merhabaaaa nasılsınızzz hazılrıklar tam gaz devam ediyor sanırım :nazar:
cogunuzun günleri azaldı

ayyy ewet canım ya buakşma evmi görmeye gidicem bakalım avizeler falan takılmıs yerlerde yapılıo bugün merak ediorum

kıslllarr ölcem ağrıdann dişim acayp ağrıo bakalım akşam randevu aldım yediye gtcem doktora duramıorum yermde yaa :çok üzgünüm:

geçmiş olsun nçakir

akşam bende evime gidicem ama temizlemeye heryer heryerdeymiş bi kabadan alalımda haftasonu falan komple temizlenir

organikkk nasılsınn heraaaaa sende iyisin inşallah nerelerdesinizz bakayımm işler yoğunlaştı sanırım

kıslllarr ölcem ağrıdann dişim acayp ağrıo bakalım akşam randevu aldım yediye gtcem doktora duramıorum yermde yaa :çok üzgünüm:

geçmiş olsun canım diş agrısı çok kötü olur ii bilirim bende çok çektim allahtan düğün günü tutmnadı allh sabır versin canım inşaşşh hemen geçer:Saruboceq:

merjhaba gelinler bugün nasılsınız...

günler geçiyor zamanımız azalıyor artık..

bizim dün perdelerimiz geldi,bugün koltuk takımı yemek odası geldi,pazar evi döşüyoruz artık kısmetse...

merhaba kızlar şafak 32 çok az kaldı dün çeyizim gitti :)

Son düzenleme:
Kayınvalidem kadın tuttu temizlik için boş evi yapacaktı.Bırakmış kadını güne gitmiş.
Pazar günü annemlerle kırılcakları götürdük eve kadın sadece camları silmiş resmen her taraf toz içinde. Yapmamış bişi.
Annem mutfağı temizledi iyice orası bitti.
Şimdi ben kadın tuttum cumartesi günü götürcez kadını eve iyice temizletcez başında durcaz.
O temizlerken biz bir yandan mutfağı yerleştiririz. Dün klimalar takıldı. Cuma günü kombi takılcak.
Sanırım cumartesi de salon mobilyaları gelir.
Evde çok uzak bize.. ışimiz zor

Kayınvalidem kadın tuttu temizlik için boş evi yapacaktı.Bırakmış kadını güne gitmiş.
Pazar günü annemlerle kırılcakları götürdük eve kadın sadece camları silmiş resmen her taraf toz içinde. Yapmamış bişi.
Annem mutfağı temizledi iyice orası bitti.
Şimdi ben kadın tuttum cumartesi günü götürcez kadını eve iyice temizletcez başında durcaz.
O temizlerken biz bir yandan mutfağı yerleştiririz. Dün klimalar takıldı. Cuma günü kombi takılcak.
Sanırım cumartesi de salon mobilyaları gelir.
Evde çok uzak bize.. İşimiz zor

canım ya işte başında olmayınca böyle oluyo en iyisini düşünmüşsünüz sizde arada kontrol edersiniz,,,evin uzak biraz zor olur ama biter geçer herşey...canımm

X