Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

geçmiş olsun canım dikkat et kendine

peki dogum kontrol hapıda alıon bi yan etksi olmıcakmı

ozmn sen bol bol ye

benmde kilo almam gerek ama ben kiloyu sevmiyorum
canım zaten guatrım da olduğu için doktor yasmini verdi, en güzeli bu dedi artık nasıl olur bilmem...
ben geldim kızlarrr yarenkacım sen iyisin azıcık kilo alsam yeter offf en şişko gelin ben olucam yaaa

ne şişkosu şebnemcim ya saçmalama valla bence hiç fazlan yok, yeter ki sağlık olsun

canım zaten guatrım da olduğu için doktor yasmini verdi, en güzeli bu dedi artık nasıl olur bilmem...

ne şişkosu şebnemcim ya saçmalama valla bence hiç fazlan yok, yeter ki sağlık olsun

dikkat et kendine

anladım canım yasmini daha iyi diyolar nette arastırdım

ben diana35 kullanmıstım teskem kullanmasaymısım

öyle cnm çok şükür birşeyim yok ama geliyolar bazen

olumunekankayizsmile iyiki varsınız kızlar opuyorumnanaktan

öyle cnm çok şükür birşeyim yok ama geliyolar bazen

olumunekankayizsmile iyiki varsınız kızlar opuyorumnanaktan

gelmesin canımmm Şeniz

önemli olan saglıgın

sende iyiki varsın tatlımm

yarenka bian önce evlende banada sıra geldiğini anlayayım :hulya:

gelmesin canımmm Şeniz

önemli olan saglıgın

sende iyiki varsın tatlımm

yarenka bian önce evlende banada sıra geldiğini anlayayım :hulya:

evet canım yaa gitsem de sıra sana gelsekaydirigubbakcemile3 31 gün kaldı, 20 gün sonra çeyiz gidecek aslında gittikten sonra daha çabuk zaman geçer, kayınvalidemler uzaktan akrabalar falan da gelecek ev kalabalık olur, bir bakarız düğün günüü:)
ben balayından dönünce sen de evleniyorsun tatlım

mutlulukla git canım

ne güzel ceyizler gidecek ah ah ah opuyorumnanaktan

evet sen tatil yparken ben bekar olucam

bian öncegelsin istiyom artık :Saruboceq:

zatn daha safagım olucak

mutlulukla git canım

ne güzel ceyizler gidecek ah ah ah opuyorumnanaktan

evet sen tatil yparken ben bekar olucam

bian öncegelsin istiyom artık :Saruboceq:

zatn daha safagım olucak

ama sen 1 gün fazla sayıyorsun canım düğün gününü sayma, o gün doğan güneş oluyorkaydirigubbakcemile3 yani şimdiki şafağın 38 kayseri
peki düğünden sonra tekrar ne kadar bekleyeceksin canım

ok ozmannn 38 olsun safagım seni mi kırcam daha cok iyi :lepi:

ah bi bilsem neler olucak derdim sukadar diye beklicem ama

nisanlım diyo en fazla 1 ay ama almanya devletine güven olmaz:gitme:

kızlar benim daha var valla ya bugün 58

aa gülpembe neden şafak var ??
çok çabuk geçer canım merak etme, ben bu topiğe ilk yazdığımda 81'di şimdi 31 oldu düşün 50 gün geçmiş bile
ok ozmannn 38 olsun safagım seni mi kırcam daha cok iyi :lepi:

ah bi bilsem neler olucak derdim sukadar diye beklicem ama

nisanlım diyo en fazla 1 ay ama almanya devletine güven olmaz:gitme:

tabi canım beni kırma 1 gün karda olursunkaydirigubbakcemile3
inşallah en kısa zamanda gidersin canım:Saruboceq:

gerçekten zaman geçiyor kıslar hayırlısyla yuvalarımızı kuralım Rabbimden baska bişey istemiyorum

yarın ozman eşimin memleeketinde olucam kaydirigubbakcemile3

inş canım bian önce giderim cunku cok istiyorum:Saruboceq:

kıslar ben kacar yarına hazır olmam gerek öpüyorum sizleri kendinize iyi bakın iyi geceler öpüyorum sizleri özleyin beni anacım:1hug:

görüşürüz canım iyi geceleropuyorumnanaktan

evet cnm zaman çabuk geçiyor ben gün sayarken 20 günlük evli olucaksın kimbilir belki almanyada olursun o tarihte :Saruboceq:

görüşürüz cnm sende kendine çok iyi bak opuyorumnanaktan:1hug:

gece kuşumla başbaşa kaldık yine zemuszemus

evet tatlım yine başbaşa kaldıkkaydirigubbakcemile3
ben de yarın elbisemi almaya gideceğim, ordan telefonumu servisten alacağım, ordan da perşembe günü dumanın konseri için kuzenlere bilet alacağımkaydirigubbakcemile3 bir sürü işim var inşallah unutmadan hepsini yaparım:) sen dumanı dinliyor musun şebnemcim

oo bir sürü işin var cnm kolay gelsin cnm bu arada istiyorum elbiseni görmek unutma çek bir fotografını hihoyyyt

yok cnm benim hiç rockmüzikle aram yok demet akalın dinliyorum şimdi kaydirigubbakcemile3 :teytey:

sen ne tarz müzik dinliyorsun ??

tamam canım zaten eve gelir gelmez ilk işim elbiseyi giymek olacakkaydirigubbakcemile3 resim de çekerim
ben genelde özgün müzik dinliyorum canım ama kuzenim ve kardeşim çok gitmek istediler, konser de üniversitenin içinde olduğu için ben olmadan içeri giremiyorlarsempatiksalakcinni mecburen beraber gidiyoruz işte değişiklik olur kafamız dağılır biraz:)

bekliyorum elbiseyi yarın gece bu saatten :))) kaydirigubbakcemile3
tabii cnm iyi olur senin içinde eğlenirsiniz kız kıza hihoyyyt . ben genelde pop dinliyorum demet akalını çok severim ve yabancı lady gaga dinliyorum baya farklı müzik tarzlarımız

ben bakmadım acaba uludağ üniversitesine kimler geliyor ya :hulya:

uludağa da teoman, manga falan geliyor canım internet sitesinden bakabilirsin. neyse canım ben çıkıyorum yarına dinç olmam lazım:) hadi sana iyi uykular tatlım görüşürüzopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…