Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

160 boyundayım 45 kgyim aslında 54 kg olmam gerek

sen bigün yap onun rahatlıgını hisset ozman vazzgeçemiceksin :lepi:

içine işleyecek

cnm benimde boyum 1.60 48 kilo tam oluyor bence 3 kilo alsan süper olur ben 56 kiloyum işte 5 kilo gitse razıyım :nazar:

cnm valla ben kalkıyorum yapıyorum sporumu düzenli şeylerle pek aram yok yapamıyorum kaydirigubbakcemile3

cnm benimde boyum 1.60 48 kilo tam oluyor bence 3 kilo alsan süper olur ben 56 kiloyum işte 5 kilo gitse razıyım :nazar:

cnm valla ben kalkıyorum yapıyorum sporumu düzenli şeylerle pek aram yok yapamıyorum kaydirigubbakcemile3

vala bakıom nette boyuma göre kac kilo olmam gerek diye 54 cıkıyor

işte pilatesle bunu saglayabiliyorsun yap pilatesi 30 dkka yuru yiceklerine dikkat et bişeciğin kalmaz

bende sevmem düzenli hayatı.önceden 9da yataktan kalkmak istemiyordum şimdi 9da kalkıyorum kahvaltı yapıyorum yürüyüş arkasından pilates düşünki benm gibi bi tembel bunları yapıyorrrrr delikafadulden

vala bakıom nette boyuma göre kac kilo olmam gerek diye 54 cıkıyor

işte pilatesle bunu saglayabiliyorsun yap pilatesi 30 dkka yuru yiceklerine dikkat et bişeciğin kalmaz

bende sevmem düzenli hayatı.önceden 9da yataktan kalkmak istemiyordum şimdi 9da kalkıyorum kahvaltı yapıyorum yürüyüş arkasından pilates düşünki benm gibi bi tembel bunları yapıyorrrrr delikafadulden

yok cnm ya 54 iyi değil :):) bence 48-50 ideal ama olamıyorum gerçi kaç aydır birşey yapmadım ama :) olsun 1 haftadır yapıyorum

oh oh oh kim kalkıcam önce yürüyüş yapıcak evet gelicek spor yapıcak birde yediklerine dikkat edicek ve düzenli bir hayat işte hepsi benim için imkansız kaydirigubbakcemile3

valla seni tebrik ediyorum cnm ama bana kalkıp 25 dk kafama göre spor iyi geliyor :):):) dediklerin beni aşıyor valla ben daha tembelim sempatiksalakcinni

yok cnm ya 54 iyi değil :):) bence 48-50 ideal ama olamıyorum gerçi kaç aydır birşey yapmadım ama :) olsun 1 haftadır yapıyorum

oh oh oh kim kalkıcam önce yürüyüş yapıcak evet gelicek spor yapıcak birde yediklerine dikkat edicek ve düzenli bir hayat işte hepsi benim için imkansız kaydirigubbakcemile3

valla seni tebrik ediyorum cnm ama bana kalkıp 25 dk kafama göre spor iyi geliyor :):):) dediklerin beni aşıyor valla ben daha tembelim sempatiksalakcinni

bi denesen sabah kalkma videosunu indir :jeyyar:

vala bana dua edersin okadar diyim sana

peki ne yapıyorsun spor olrak canım

iyi akşamlar kızlar ben geldim nasılsınıza.s.
az önce ilk ilacımı içtim bakalım yan etkisi olacak mıkafamçokkarıştı

bi denesen sabah kalkma videosunu indir :jeyyar:

vala bana dua edersin okadar diyim sana

peki ne yapıyorsun spor olrak canım

cnm valla normalde hiç göbeğim yok ne çekiyorsam kalçamdan ama azıcık ayva göbeğim çıktı sinirlerim bozuluyor genelde karın bölgemi ve bacak bölgemi çalıştırıyorum azıcıkta kol kasları öyle azıcık yapıyorum kendimi mutlu ediyorum hihoyyyt

valla keşke başlasam ama yok sanmam yani kaydirigubbakcemile2

iyi akşamlar kızlar ben geldim nasılsınıza.s.
az önce ilk ilacımı içtim bakalım yan etkisi olacak mıkafamçokkarıştı

cnm valla normalde hiç göbeğim yok ne çekiyorsam kalçamdan ama azıcık ayva göbeğim çıktı sinirlerim bozuluyor genelde karın bölgemi ve bacak bölgemi çalıştırıyorum azıcıkta kol kasları öyle azıcık yapıyorum kendimi mutlu ediyorum hihoyyyt

valla keşke başlasam ama yok sanmam yani kaydirigubbakcemile2

cnm ben bu arada içeri gidiyorum 15- 20 dk sonra burda olurum opuyorumnanaktan

hosgeldin yarenkacım

bende almıstım ertesi sabah cok bulantı yaptı bende gögüsler büyücek tabi bu vucuddan vucuda değişiyor

sebnemcim canım benim yap dik durmaya baslıcaksın düşünsene 2-3 cm uzadıgını :jeyyar: pilatesle tüm vucudun ccalısıyor:jeyyar:yerimseniben

bekliyorum canımŞeniz

hosgeldin yarenkacım

bende almıstım ertesi sabah cok bulantı yaptı bende gögüsler büyücek tabi bu vucuddan vucuda değişiyor

sebnemcim canım benim yap dik durmaya baslıcaksın düşünsene 2-3 cm uzadıgını :jeyyar: pilatesle tüm vucudun ccalısıyor:jeyyar:yerimseniben

bekliyorum canımŞeniz

öyle söyleme gülpembecim yaa, bulantı içtikten sonra olmadı mı, sabah mı oldu

öyle söyleme gülpembecim yaa, bulantı içtikten sonra olmadı mı, sabah mı oldu

vala canım benim vucudum bunları yaptı ve tek bir sabah değil her sabah ama normalmiş yapması öle yazıyordu kilo aldırıyo gögüsler silikonlu gibi duruyo kaydirigubbakcemile3
en güzel yanıda regli olcagın zman karnın agırmıyordelikafadulden

vala canım benim vucudum bunları yaptı ve tek bir sabah değil her sabah ama normalmiş yapması öle yazıyordu kilo aldırıyo gögüsler silikonlu gibi duruyo kaydirigubbakcemile3
en güzel yanıda regli olcagın zman karnın agırmıyordelikafadulden

aslında göğüsleri biraz büyütse iyi olur düğünde takviye kullanmamkaydirigubbakcemile3 karın ağrısı yapmaması da çok iyi ya inşallah olumsuz etkileri olmaz.
neyse canım sen neler yapıyorsun, bakıyorum sabah akşam sporlarını kaçırmıyorsun:)

aslında göğüsleri biraz büyütse iyi olur düğünde takviye kullanmamkaydirigubbakcemile3 karın ağrısı yapmaması da çok iyi ya inşallah olumsuz etkileri olmaz.
neyse canım sen neler yapıyorsun, bakıyorum sabah akşam sporlarını kaçırmıyorsun:)

dediğim gibi herkesde etkisi farklı umarım olmaz

evet ya spor yapıyorum rahatlıyorum oh misler gibi enerjik oluyorum

sanada tavsiye ederim delikafadulden

dediğim gibi herkesde etkisi farklı umarım olmaz

evet ya spor yapıyorum rahatlıyorum oh misler gibi enerjik oluyorum

sanada tavsiye ederim delikafadulden

yok canım ya ben kilo almaya çalışıyorum spor yaparsam evdekiler beni gebertirkaydirigubbakcemile3

yok canım ya ben kilo almaya çalışıyorum spor yaparsam evdekiler beni gebertirkaydirigubbakcemile3

aslında pilates kilo verditmiyo yürüyüşle desteklemezsen sorun yok sadece vucudn dik duruyo saglık oluyorsun sırt agrın olmuyor ben seviyorum ya

kac kilosunki ve boyun kac

aslında pilates kilo verditmiyo yürüyüşle desteklemezsen sorun yok sadece vucudn dik duruyo saglık oluyorsun sırt agrın olmuyor ben seviyorum ya

kac kilosunki ve boyun kac

canım boyum 1.67 kilom da 49. ideal kilomun 59 olması lazımmış yani hesaplayınca öyle çıkıyor. bende guatr da olduğu için sürekli kilo kaybı yapıyor maalesef:gitme:

canım boyum 1.67 kilom da 49. ideal kilomun 59 olması lazımmış yani hesaplayınca öyle çıkıyor. bende guatr da olduğu için sürekli kilo kaybı yapıyor maalesef:gitme:

geçmiş olsun canım dikkat et kendine

peki dogum kontrol hapıda alıon bi yan etksi olmıcakmı

ozmn sen bol bol ye

benmde kilo almam gerek ama ben kiloyu sevmiyorum

ben geldim kızlarrr yarenkacım sen iyisin azıcık kilo alsam yeter offf en şişko gelin ben olucam yaaa :KK43::KK43::KK43:

osgeldin canım

ne demek ne şişko gelin olcam neler var üzülme bakayım :1hug:

hoşbulduk cnm offf valla ne bileyim sanki insan spor yapıca kendini daha şişko hissediyor yaa mafoldumben hergün daha şişkoyum gibi geliyor

inşallah yarar bu yaptıklarım :Saruboceq:

X