Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

anladım cnm bende orflimen kokularını hiç bilmiyorum yakın olsak ben yollardım size eheheh

anladım cnm bende orflimen kokularını hiç bilmiyorum yakın olsak ben yollardım size eheheh

ayy keşke canımm yaaa nerde çokk uzagız baksana aydın nere düzce nere bende üye olacaktım ama ugrasamm diye iptal etdirdim ben takip edemm bide biz hep geliş fiyatına alıyorduk :jeyyar::jeyyar: butün ürünlerim ordandı 1sede kuruduk resmen krem ve parfüm elimde kalmadı yeni yeni keşfediyorum artık orlamenden bi parfüm aldım çok begendim sözlümünkide çok güzel başka bişeyler bulana kadar ondan alıcaz hep artık

aybuercim çok güzel herşey güle güle otur inş. canımcım

bende şöle bi geldiğini görsem eşyalarımın

kızlar sizden bi yardım istesem benim pazara nişanım var ben halendaha saç modeli bulamadım begendiğiniz güzel modeller varsa paylaşırmısınız saçlarım koyu kestane sözde kamel boyatmak isdtedim ama kuaför maf etdi saclarımı yüzümde yuvarlak ona göre paylaşırsanız seninirim özellikle dagınık topuz olabilir yada yana dogru getirilmiş saç modelleri olabilir saçlarım uzun

teşekkürler canım,görürüsün sen de ne kalmış şurda...1 ay sonra evimizin sefasını sürücez inşallah...

aaahhhh ahhh kalmış şurda çeyz sermeye 2 hafta ne yerler döşndi daha ne badana yapldı ne perdler alındı ne avizeler yetşmicek die çok krkuorum walla eyvahedigeldismile

kafayı yicem kafamçokkarıştı

gül burda ole topicler var oraya bakabilrsin hos modeller de var üstelik. nçakırcım hiç stres yapma hersey yetişir ayrıca bbenide biliyorsunnn bn size demdim ama bnm perdelerde takıldığında defolu gibi dikmde hata olmus geri gitti yeniden beğendik perde faln stres yaptıkca insanın başına daha cok stresselk oltylar gelıyo takmıyorum artıkkık illa bi şekilde olcakk sonuc olrk

ewet illa bi şeklde olucak ama benden başkasıda düşünmüo gibi gelio bana bukadar sanki ben hatrlatmasam şu alıncak bu alıncak die kmsenn umrunda değilmiş gibi gelio
offff bakalım haftasonu alıcaz artık perdeleri falan neolcek
ayrıca heracım bende çok korkuorum gelen eşyalarda sorun çıkmasından düşüp bayılırım herhalde kafamçokkarıştı

birazdaha inceleyeyim canım daha baktıgımda 2tane begenmiştin onların birini sözde yaptırdım diğer model,ide kuzenimin düğünü vardı ozamn yaptırdım ogün kendi nişanımı düşünmedim sanki 1ay çok uzun bi süreymiş gibi geldi ama surda nişana 3 gün kaldıklava:klava:

gülcüm inşallh istedğin gibi bi model bulursunn bn ogunlerde biraz abrtıyı seviytorum normlde sade takırım ama o gunün farkı olmalı diye düşünüyorum bnde istedğim modeli paylasayımmm ama bnmki tesettür tabiki :)

ben geldim kızlaar kimse yok mukaydirigubbakcemile2
doktora gittim tanıdık çıktı bebekliğimi biliyormuş rezil oldumkaydirigubbakcemile3
bugün yeni yatak odam da geldi tertemiz çok mutluyumzemuszemus hafta sonu görmeye giderim artık

Son düzenleme:
bende geldim kıslar nasılsınız bugun ilk provama gittim gerçi bişey olmadı azda olsa heyecan basladı galiba evleniyorum dedim opuyorumnanaktan
yarenkacım nasıl geçti doktor demek tanıdık cıktı daha iyi ozman
neler anlattı
yatak odan hayırlı olsun canım

slm kıslar napyonuz ösledim sizleri :kedi:

benı sorcak olursanız serseri mayın gibi dolaşıyom EKıM'e daha çok var annem şimdiden daral getirdi onla uğraşıyom ne zormuş bu çeyiz işi yaw sempatiksalakcinni

senn de varmıs canım
vala benm öle hazırlıklarım yok rahtım iikide yokmus yoksam gerilirdim ben heralde

valla genelde eskilerden konuştuk canım halamın 20 yıllık iş arkadaşıymış çektikleri resimleri falan gösterdikaydirigubbakcemile3
onun dışında da en iyi hapın yasmin olduğunu söyledi, sağlık ocaklarının ücretsiz verdiği ilaçlardan vermek istemiyorum dedi, adetin ilk günü başlayacağım artık 12-13 mayıs gibi

ben de seni özledim canımopuyorumnanaktan nerelerdesin, ne yapıyorsun çeyiz için

senin için iyi olmus canım gittin bilgilendin ne yapman gerektiğini ögrendin muane oldunmu yasmini iyi oldugunu bende okudum hadi hayırlısı

senin için iyi olmus canım gittin bilgilendin ne yapman gerektiğini ögrendin muane oldunmu yasmini iyi oldugunu bende okudum hadi hayırlısı

evet canım oldum sorun yok dedi, çok az yan etkileri olabilir onu da yatınca içeceğin için hissetmezsin dedi

ben de seni özledim canımopuyorumnanaktan nerelerdesin, ne yapıyorsun çeyiz için

bende özledim çok hg bu arada opuyorumnanaktan

napalım aslında benım bişe yaptığım yok annem benden çok yürekli -tatlicadiarzu-perdecileri gezdirdi bana bügün havluculara felan baktık hoş şeyler var yemek takımı felan çatal bıçak seti sandıklı baktım alcam galiba beğendim sempatiksalakcinni ( anam yanındayken gelde beğenmeklava:

öle işte sen napıyon okuyom yaptıklarını ya benim nişanlım ilk günden bebek istiyo napcam ben senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…