Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

aybuerrrrr cokk güzellll bi evin var hepsi çok güzel olmus gercekdennn Alalh ağız tadıyla otrmanı nasip etsin ilk halinden son haline gelene kadr süper olmus canımmm :) ne kadr sürede o güzel eve dönüştü evin :) mutfagın ferh cok güzel:)

aybuer cnm evin çok güzel güle güle oturun inşallah mutfağın süper :):):)

canım evin harika mutfağına yatak odana bayıldımm salon halılarımız aynı bende yeni aldım güle güle kullan iyi günlerde cnm ben çok beğendim..

Teşekkür ederim canım yatak odası mutfak hepsini nişanlım kendisi yaptı,halılarımız aynı demek memnun kalırız inşallah...

teşekkürler canım,ilk halinden son haline gelmesi bir aylık bir sürede oldu ama onun öncresinde nişanlım yatak odası mutfak vs. hazırlamıstı montajını kiracılar çıktıktan sonra tadilat başlayınca yaptı.İnşallah huzurla oturmak nasip olur,teşekkürler iyi dileklerine.

benide ekleyin 6 hazirana:)bende burdayım

aydın negüzelll memlekettir televizyonda falan izliyorum :CüvCüv:

haklısın canım geç olsun güç olmasın negüzel seninde herşey bir anda olmuş hakkımızda hayırlısı olsun :Saruboceq:

evet canım çok güzel tatil yerlerinede çok yakın o yönden çok snslıyız ama sıcagı çok kötü bunaltıcı asla öğle saaatlerinde dısarı çıkamazsın şimdiden başladı ve alişveriş için çok kısıtlı yerler çeyiz anlamında yani burda k.k forumunda arkadaşların paylaştıgı şeyleri begeniyorum ama aydında bulmak ne mümkün hevesim kursagımda kalıyor valla bohçayı süslemek için bile malzemelerden bulamadık düşün yani okadar vasat bi yerakannehir

:Saruboceq:amin canım hepimiz mutlu oluruz inşallh bi yuva kolay kurulmuyor.sennde allh gönlüne göre olsun herşey :Saruboceq:

evlilik listesine ekler misiiniz arkadaşlar beni de..6 haziran düğünüm...

canım çok heycanlanoıyormusun 35 gün falan kalmış sözlüm çok kızıyor bana çok paniksin falan diye ben kötü oluyorum sunu almm lazım bunu almm lazım diye evdeki kiracıda ay sonnda çıkıyor yetişirmi diye nerdeyse hergün soruyorum delikafadulden

evin harika olmuş canım güzel günlerde oturman dileğiyle.
Eşinle huzurlu bir yaşam dilerim..

neden bulamıyosunuz ki cnm?

canım satan kişileri bulamıyoruz malesef eski işyerimde tanıdık bayanlar vardı her ay katalog bırakırlardı şimdi 1.5 senedir başka yerde çalışıyorum malum o arkadaşlarla çok fazlada görüşemiyoruz onun için orflame den alıyoruz damat bohçasına konacak parfümleri falan hep orflameden almak zorunda kaldık üstelik kokusunu bile çok emin olmadan sipariş verdim allhtan ii geldi.bayanssulusmile avon olsa bütün ürünlerini biliyoruz hemde çok uygun oluyor diğerine göre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…