Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

evet canım oldum sorun yok dedi, çok az yan etkileri olabilir onu da yatınca içeceğin için hissetmezsin dedi

bende özledim çok hg bu arada opuyorumnanaktan

napalım aslında benım bişe yaptığım yok annem benden çok yürekli -tatlicadiarzu-perdecileri gezdirdi bana bügün havluculara felan baktık hoş şeyler var yemek takımı felan çatal bıçak seti sandıklı baktım alcam galiba beğendim sempatiksalakcinni ( anam yanındayken gelde beğenme:eek:klava:

öle işte sen napıyon okuyom yaptıklarını ya benim nişanlım ilk günden bebek istiyo napcam ben senağlama

bende aksamları aldım sabahları mide bulantısından bayıldım ben dianaa kullandım

angel deki nisanlına birbirimize dolayım ondan sonra cocuk kolay:1hug:

bende özledim çok hg bu arada opuyorumnanaktan

napalım aslında benım bişe yaptığım yok annem benden çok yürekli -tatlicadiarzu-perdecileri gezdirdi bana bügün havluculara felan baktık hoş şeyler var yemek takımı felan çatal bıçak seti sandıklı baktım alcam galiba beğendim sempatiksalakcinni ( anam yanındayken gelde beğenme:eek:klava:

öle işte sen napıyon okuyom yaptıklarını ya benim nişanlım ilk günden bebek istiyo napcam ben senağlama

hoşbulduk tatlımopuyorumnanaktan tabi yemek takımın falan şimdiden al onlar çok para tutuyor. ayrıca ilk geceden falan da çocuk isteme bence:eek:lmaz: biraz evliliğin tadını çıkar, başbaşa kalın gezin, birbirinizden sıkılınca yaparsınızkaydirigubbakcemile3

angel deki nisanlına birbirimize dolayım ondan sonra cocuk kolay:1hug:

ah ah kızlar diyom demiyom mu sankı ona kalsa yada az yüz versem şimdiden yapmak ister bebekkaydirigubbakcemile

hoşbulduk tatlımopuyorumnanaktan tabi yemek takımın falan şimdiden al onlar çok para tutuyor. ayrıca ilk geceden falan da çocuk isteme bence:eek:lmaz: biraz evliliğin tadını çıkar, başbaşa kalın gezin, birbirinizden sıkılınca yaparsınızkaydirigubbakcemile3

evet canım her kes öle diyo alıcam galiba yemek takımımlan çatal bıçak takımını pazartesi beğendim :kedi:

diyom yaw 5 -6 ay şöle gezek tozak birbirimize alışak anlamıyo ama ikna çalışmalarım devam edecek sempatiksalakcinni

kıslar ben kacar yarın ailemin yanına gidicem yolculuk yapıcam erken kalkmam gerekk öpüyorum hepinizi

ah ah kızlar diyom demiyom mu sankı ona kalsa yada az yüz versem şimdiden yapmak ister bebekkaydirigubbakcemile

evet canım her kes öle diyo alıcam galiba yemek takımımlan çatal bıçak takımını pazartesi beğendim :kedi:

diyom yaw 5 -6 ay şöle gezek tozak birbirimize alışak anlamıyo ama ikna çalışmalarım devam edecek sempatiksalakcinni

merak etme canım düğün için borca falan girince o da en az 1 sene çocuk yapmak istemezkaydirigubbakcemile3
yemek takımı olarak neyi beğendin canım

diyom yaw 5 -6 ay şöle gezek tozak birbirimize alışak anlamıyo ama ikna çalışmalarım devam edecek sempatiksalakcinni[/B]

ahhhh ahhh canım benmkide öleydi ama uzun çabalarıma rağmen biraz cilve biraz işve ile :jeyyar: ikna ettm sonunda aşkitomu :lepi:

yarenka, canım doktora gitmişsin. ıçin rahat etmiştir. Banada Ginera diye bir ilaç verdi doktor. Ben kullanmaya başladım. Her akşam saat 22.00 de alıyorum. Bulantı filan olmuyor..

günaydıonnnnnnn güzelll gelinciklerrr :)
yarenkacıım doktora gitmşiiin ohh olumsuz bişi cıkmamıs ne güzel :)
brezep nerelerdeydın bakım sne :KK70:

günaydın kızlarrrr nasılsınız dünden beri. ben hala hastayım yapıştı resmen hastalık ama buna rağmen dün akşam baya gezdim.anneme çanta eşarp aldık kardeşimle kendime ayakkabı nişanlıma gömlek tişört aldım bu gün ylluyorum kargoyla inşallah beğenir kızlar..

günaydın dyyser hayırlı olsun aldıkların canım
beğenr herhalde sen almışın sonuçta beğenmicekte napcak kaydirigubbakcemile2

saol canım yani beğenmicekte ne yapcak mecbur eheheh :KK70:
bu arada adım duygu alışamadım dyyser yazılmasına :KK70:

günaydıonnnnnnn güzelll gelinciklerrr :)
yarenkacıım doktora gitmşiiin ohh olumsuz bişi cıkmamıs ne güzel :)
brezep nerelerdeydın bakım sne :KK70:

heraaaacımmm bu arada türban modelini ben çok beğendim öyle klasik bişey değil çok güzel hatta türban yaptıracak bi arkadaşım var izninle ona göstermek istiyorum..kaydirigubbakcemile5

duygcum beğenmene sevndm tabiki gösterebilrsin bnde netde uzun araştrmalırım sonucu bulmusdum bu modeli hos görndü gözüme bu olmalı didim :KK70:

X