Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

ohhh ne güsel canım halloluo işte yavaş yavaş inan şimdiden başlamak daha ii oluo hazırlıklara aradn çıkmış oluo

Akşam koçtaşa gittik bizde ev için gerekli eksiklerimize baktık bi fiyat çıkardık ortalama 500 lira tutuyo onlarıda halledicez bu hafta :asigim:

ohhh ne güsel canım halloluo işte yavaş yavaş inan şimdiden başlamak daha ii oluo hazırlıklara aradn çıkmış oluo

evet canım geç kalmak istemedik şimdi bile bazı istediğimiz salonlar vardı oralar tutulmuş bu düğün salonunu bile zor bulmuş inşallh yeter misafirlere hatırladıgım kadarıyla biraz küçük ama olsun artık ne yapalım benim yerim hazır nasıl olsa gelecek olanlar düşünsün.:roflol:

cnm koçtaşın sitesinde bi abajur gördüm çok hoşuma gitti bende onu almayı düşünüyorum koçtaştan

cnm koçtaşın sitesinde bi abajur gördüm çok hoşuma gitti bende onu almayı düşünüyorum koçtaştan

canım bende koçtasın ve ikeanın kataloglarına baktım gerçekten çok güzel eşyalar var ama malesef burda yok sadce ordan bakmaklka yetiniyoruz :sm_confused:

canım bende koçtasın ve ikeanın kataloglarına baktım gerçekten çok güzel eşyalar var ama malesef burda yok sadce ordan bakmaklka yetiniyoruz :sm_confused:

ay evet cnm yaa burdada yok izmite gittiğimde anck bakarım k.k da bi bayan evinin resmini koymuştu orda gördüm çok hoş duruyordu inş.nasip olurda alırım.

ay evet cnm yaa burdada yok izmite gittiğimde anck bakarım k.k da bi bayan evinin resmini koymuştu orda gördüm çok hoş duruyordu inş.nasip olurda alırım.

inşallh alırsın canım içine siner. bende ikna edebilirsem ozamna kadar izmire gitmek istiyorum orda var hem fiyatlarda uygun malesef burda çok klasik şeyler var öyle değişik modeller bulamıyoruz kimin evine gidersen aynı modeller var yani ben evimin öyle olmasını istemiyorum .

ayyy en çok benim galiba aşkıma kavuşmama 136 gün varakannehirakannehir

kışın bende 190 lardaydım ama nasıl geçti anlamadım aslında düşününce zor geliyo ama hazırlıklara girince anlamıyosun hele şu an haftalar su gibi geçiyomuş gibi geliyo bana

çok güzel avizeler var canım

hole,mutfağa ve yatak odasına bunlardan düşündük hem fiyat olarakda uygun

bi iki tane daha vardı ama onları bulamadım sitesinde

haklısın cnm ya herkes aynı şeyi alıyo klasik yani bende istemiyorum.inş.gönlümüze göre hazırlarız evimizi.izmirdekine bende istiyorum manisaya gittiğimde yakın zaten canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…