Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

28 gün kaldııııı delikafadulden

canım buarada davetiyen çok güzelmş

davetiyeniz çok güzel cnm ya davetiye olarak resimli olanlar için ne düşünüyosinuz kızlar

teşekkürler kızlar..

ben resimli davetiyleri çok seviyorum fakat nişanlım istemedi.ama çoğu insan da davetiyeyi attığı için sonradan gerek duymadım .maliyeti daha fazla çünkü.

ya biz şöyle düşündük çok yakınlarımız için özel resimli, diğer davetliler için resimsiz yapsak nasıl olur

ya biz şöyle düşündük çok yakınlarımız için özel resimli, diğer davetliler için resimsiz yapsak nasıl olur

cnm benim bende davetiyemi resimsiz yapıcam ama en yakınlarıma teşekkür kartı yolluycam onuda resimli yapıcam düğündeki bir resimi bence sende öyle yapabilirsin hem düğün resimlerin onlarda hatıra kalr

badana bitti canım ama biz de bittik yaniakannehir
yarın sabah da 8 gibi evden çıkacağım doktora gidiyorum bakalım ne diyecek
heyecanlı mısın canım prova içinkaydirigubbakcemile2 ben biraz heyecanlanmıştım ama oraya gidince unuttumkaydirigubbakcemile3 büstiyer aldın mı yoksa gelinliğin içine mi dikilecek

geçmiş olsun canım.

günaydın kızlar...

şaka maka 1 ay kaldı düğünümüze...davetiye işimizi de hallettik geriye evin döşenmesi kaldı...

davetiyemiz işte böyle..

canım davetiyen çok sık ve sade ben bayıldım bizde böyle bişey düşünüyoruz çok yakınlarımıza nişanda çekildiğimiz fotolardan yaptırcaz eşe dosta da böyle sade bi davetiye düşünüyoruz dediğiniz gibi herkez deger verip saklamıyor okadar masrafa gerek yok

canım davetiyen çok sık ve sade ben bayıldım bizde böyle bişey düşünüyoruz çok yakınlarımıza nişanda çekildiğimiz fotolardan yaptırcaz eşe dosta da böyle sade bi davetiye düşünüyoruz dediğiniz gibi herkez deger verip saklamıyor okadar masrafa gerek yok

cnm bizde öyle düşünüyoruz

kızlar kayınpedrim şimdi aradı düğün salonumuzu tutmuş. görümcemde dün akşam aradı 18 eylüle fotografıdan randavu almış kuaförümüzüde ayarlamış hihoyyyt nişanım bile olmadan düğün için öz hazırlıklar tammlandı

kızlar kayınpedrim şimdi aradı düğün salonumuzu tutmuş. görümcemde dün akşam aradı 18 eylüle fotografıdan randavu almış kuaförümüzüde ayarlamış hihoyyyt nişanım bile olmadan düğün için öz hazırlıklar tammlandı

canım hayırlı uğurlu olsun sen yurt dışındasın sanırım Tr ye mi gelin geliyorsun

X