Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

hoşgeldin cnm bizimkilerde yok bir sorun gül gibi geçinip gidiyorlar :))

heracımm benim nişanlımı öyle çok seviyolarki bazen kıskanıyorum bile yaa. hele teyzem görmen lazım şeytan tüyü var bu çocukta

hmm anladm kızlar eminim çok güzel olur ikinizinde bende manisadaki düğün için nikah olsun istedim nikah salonunda nikah olsun düğün yapmayalım dedim de kabul etmiyo yaa o pskolojiyle nasıl oynanır bilmiyorum..

hmm anladm kızlar eminim çok güzel olur ikinizinde bende manisadaki düğün için nikah olsun istedim nikah salonunda nikah olsun düğün yapmayalım dedim de kabul etmiyo yaa o pskolojiyle nasıl oynanır bilmiyorum..

inşallah cnm hepimizin istediğimiz gibi olur :Saruboceq:

anlamadım cnm sen düğündemi istemedin nikahı anlamadım valla fisfisfis

mrb kızlar çok şükür kayınvalidemle alişverişimiz bitdi de gelebildim yarım saatde biter dedik ama 2 saatde zor halletdik

inşallah cnm hepimizin istediğimiz gibi olur :Saruboceq:

anlamadım cnm sen düğündemi istemedin nikahı anlamadım valla fisfisfis

canım şimdi hem düzcede hem manisada düğün olacak bende manisada düğün yapmayalım nikah salonunda nikah yapalım sade bişey olsun istedim ama kabul etmedi canım.

bn nikah için ayrı kıyfet düşünüyorum hata belrledğim mode l var hatt sizlerinde beğenisine sunmsdmm hattaaa.... kaydirigubbakcemile3 neler aldın bakım kaynancığınlaaaa güll kaydirigubbakcemile2

ksılar merhaba nasılsınız ben iyiyimmm ne güzel hazırlıklar yapıyorsunuz mutluluklar diliyorum hepinize

merhaba kızlar, nasıl gidiyo hazırlıklar? iş yoğunluğumdan bi süre girememiştim baya kaynatmışınız arada oku oku bitmiyo valla :)))

kızlar elektrik süprgesi almak istiyorum. Bir eksiğim o kaldı.
Thomas, Dyson ve Phillips arasında kaldım. Tavsiye ettiğiiz varmı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…