Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

hoş geldin cnm:)) ee nasıl geçti alışverişiniz ??

hoşbuldık canım biraz yorucuydu makyaj malzemelrimle günlük giymek için bişeyler aldım hemde onlar ailemede bohçada üst olara bişeyler koycaklarmıs onları begeniverdim çok şükür alışveriş faslımızşimdilik bitdi artık :teytey: sı geldi nişanna :dance:

bn nikah için ayrı kıyfet düşünüyorum hata belrledğim mode l var hatt sizlerinde beğenisine sunmsdmm hattaaa.... kaydirigubbakcemile3 neler aldın bakım kaynancığınlaaaa güll kaydirigubbakcemile2

valla canım ben almayalım dedikce ısrarla aldı bişeyler makyaj malzemelini komple aldı ihtiyacımda yoktu aslında evde fazlasıyla var. günkük giymem için gömlek ve kapsi aldı. yangeme gömlek aldık annmle babama abime kardeşime gömlek falan aldık bayaa bi zarara soktum yani:jeyyar::jeyyar:

yaa kızlar size bişey danısayım sizde mutfak robotumu yoksa rondo ve mikser olarakmı alayım hangisi daha kullanışlıdır sizce çok kararsız kaldım

valla canım ben almayalım dedikce ısrarla aldı bişeyler makyaj malzemelini komple aldı ihtiyacımda yoktu aslında evde fazlasıyla var. günkük giymem için gömlek ve kapsi aldı. yangeme gömlek aldık annmle babama abime kardeşime gömlek falan aldık bayaa bi zarara soktum yani:jeyyar::jeyyar:

ne guzel canım sana deger verılıyo bıseyler alınıyo kendımı dusundum de bır tülbent bıle verılmedı bana 1 ay sonra dugunum olcak:a015:

ne guzel canım sana deger verılıyo bıseyler alınıyo kendımı dusundum de bır tülbent bıle verılmedı bana 1 ay sonra dugunum olcak:a015:

:1hug::1hug:
bosver canım onların tülbentine mi kaldın kendileri kaybeder
gelinim dediklerinde dersin ben kimsenn gelini değilim

yarenkacım hemen silersen tutmaz merak etme
evet canım öyle yapacağım galiba, hatta arkadaşıma bu görevi verdim bile, elinde ıslak mendille başucumda duracakkaydirigubbakcemile3
nikah şahitleriniz kim olacak kızlar??? benim bir tanesi belli en yakın arkadaşım olacak
benim de en yakın arkadaşım hatta size de söylemiştim kanserden kurtulan arkadaşım olacak:1hug:
yaa kızlar size bişey danısayım sizde mutfak robotumu yoksa rondo ve mikser olarakmı alayım hangisi daha kullanışlıdır sizce çok kararsız kaldım

ben robot şeklinde aldım canım çünkü daha derli toplu ve güzel duruyor, diğer türlü parça parça dağınık geldi gözüme. tefalden almıştım

osgeldin canımcım sen nasılsın nasıl gidiyor badana işi bittimi
bende nasıl olayım yarın gelinliğimin ilk provası gerçi sadece ölçü alıncak ya :sinifsinif:

osgeldin canımcım sen nasılsın nasıl gidiyor badana işi bittimi
bende nasıl olayım yarın gelinliğimin ilk provası gerçi sadece ölçü alıncak ya :sinifsinif:

badana bitti canım ama biz de bittik yaniakannehir
yarın sabah da 8 gibi evden çıkacağım doktora gidiyorum bakalım ne diyecek
heyecanlı mısın canım prova içinkaydirigubbakcemile2 ben biraz heyecanlanmıştım ama oraya gidince unuttumkaydirigubbakcemile3 büstiyer aldın mı yoksa gelinliğin içine mi dikilecek

badana bitti canım ama biz de bittik yaniakannehir
yarın sabah da 8 gibi evden çıkacağım doktora gidiyorum bakalım ne diyecek
heyecanlı mısın canım prova içinkaydirigubbakcemile2 ben biraz heyecanlanmıştım ama oraya gidince unuttumkaydirigubbakcemile3 büstiyer aldın mı yoksa gelinliğin içine mi dikilecek

oooo geçmiş olsun canım ya :1hug:
hadi bakalım git ne dicekler haberlerini bekliyorum
vala canım hiç heyecan yok neden böleyim hersey cok normal ilerliyo önceden olsa işler resmiyete dökülmeden önce hep bugunlerinin hayalini kurardım ama şimdi hiç heyecan yok :umursamaz: sende ölemisin

oooo geçmiş olsun canım ya :1hug:
hadi bakalım git ne dicekler haberlerini bekliyorum
vala canım hiç heyecan yok neden böleyim hersey cok normal ilerliyo önceden olsa işler resmiyete dökülmeden önce hep bugunlerinin hayalini kurardım ama şimdi hiç heyecan yok :umursamaz: sende ölemisin

evet canım valla aynen öyleyim hiçbir şeyi takmıyorumkaydirigubbakcemile3 her şey yavaş yavaş oluyor. geçen arkadaşım diyor nasıl yerinde duruyorsun ben olsam heyecandan uyuyamazdım. aslında üzülüyorum da çünkü hayatımızda heyecan kalmayacakkaydirigubbakcemile3 gizli buluşmalar, geç kalınca bahane üretmeler... her şey meşru yollardan artıkkaydirigubbakcemile3

evet canım valla aynen öyleyim hiçbir şeyi takmıyorumkaydirigubbakcemile3 her şey yavaş yavaş oluyor. geçen arkadaşım diyor nasıl yerinde duruyorsun ben olsam heyecandan uyuyamazdım. aslında üzülüyorum da çünkü hayatımızda heyecan kalmayacakkaydirigubbakcemile3 gizli buluşmalar, geç kalınca bahane üretmeler... her şey meşru yollardan artıkkaydirigubbakcemile3

evet hiçbirşeyin tadı yok benm nisanlım suanda yutrdısında artık herkesler biliyor geldiğinde rahat rahat dolasıyoruz zaman kısıtlı hemen dönüyor ama resmiyetten önce burdaydı ozamanda izin durumu kısıtlıydı
yemek yapmakla aran nasıl
eş adaylarnız nereli buarada

evet hiçbirşeyin tadı yok benm nisanlım suanda yutrdısında artık herkesler biliyor geldiğinde rahat rahat dolasıyoruz zaman kısıtlı hemen dönüyor ama resmiyetten önce burdaydı ozamanda izin durumu kısıtlıydı
yemek yapmakla aran nasıl
eş adaylarnız nereli buarada

yemek konusunu hiç açma canımkaydirigubbakcemile3 aram pek iyi değildir genelde tatlı falan yaparım ama nişanlım çok güzel yemekler yaparkaydirigubbakcemile3

X