Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

bu kadar sıkma kendini canım ya her şey yavaş yavaş olur, ailelerde sorun çıkmasın yeter:Saruboceq:

benm şmdi en büyük endişem gelnliğin kuyruklu arkadan ona basarlarsa gelnlk falan aşağıya inerse die korkuorum sempatiksalakcinni
nişnda hep oynarken falan korktum ya yne patlarsa fermuar die

canım korkmakta haklısın vallahi gelinliğini tutması için arkanda birini görevlendir bence yoksa bsıp dururlar ,ben gelinliğimin içinede küçük nazar boncuklarından takıcam :hulya:

ayyy canım başına gelmeyen kalmamış bi insanın basına daha ne gelebilirki inşallh düğünde hiç sorun olmadan çok mutlu bi şekilde geçirirsin nişanda nazar çıkmıs diyelim

ay inş bi aksilik çıkmaz canım ya gelnliğimi zaten ipli yaptrdım arkasını tecrübeliyim sırnaşık şey

neyse kızlar siznle sohbet etmek çok güzel ama kayınvalidem aradı makyaj malzemelrini almaya gidelim diye şimdilik çıkıyorum yarım saat sonra görüşürüz opuyorumnanaktan

o zamanlama biraz kötü olmuş ama olsun canım allah hepimizin işlerini kolaylaştırsın inşallah :Saruboceq:
zaten allah yuva yapanın yanında olur derler bizim bu zamana kadar eşya filan alırken karşımıza hep iyi insanlar çıktı hep dua ediyorum bunun için yarenkanın da dediği gibi aileler anlaşssın gerisi hallediliyo

kızlar yaa ben kınadan nefret ediyorum:sinifsinif: kına gecesi için ne yapayım, hemen silsem tutmaz değil mi

merhabalrrr yine yeni yenidenn :) ayy hmn kaynatm ısınız :) ya kızlar bişi sorcam hep konusulur ya gelin kaynana diye peki damaatla kaynanalrın arası nhasıl acaba mnerk ettim sizinkiler nasıl diye ? bizimkiler de pek otrmadı düzen gibi geliyo bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…