Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

tamam canım arastırayım ben senın yerı burada kaydirigubbakcemile2
ben müzik dınlemeyı cok sevıyorum ayrıca gıtarda calıyorum canım kursa gıtmıstım gecen sene senın aran nasıl muzıkle ?ben yenı bır grup keşfettim grup kolpa süperlerrr hihoyyyt

çok sağolun kızlar tebriklerinizi ilettimkaydirigubbakcemile3
sanal arkadaşlarım tebrik ediyor dedim, çocuk bana böyle baktı:1shok: kaydirigubbakcemile3

yarenkacım o şimdi uzaktır boyle seylere ders calısmaktan vakıt bulamıyodur belkı kaydirigubbakcemile3 ben de nısanlıma soyluyorum burda yazıstıklarımızı kankalar yapmıssın kendıne dıyo kaydirigubbakcemile3
ama helal olsun canım derece yapmıs cocuk yaaa

evet canım bilgisayar kullanmayı unutmuşkaydirigubbakcemile3
valla gerçekten çok çalışıyordu hak ettiğini aldı inşallah haziranda da iyi yapar:Saruboceq: 19 ve 27 haziranda da girecek, hatta biz 20 hazirana gün alacaktık ama onun çalışmasını engeller diye 1 hafta öncesine aldık

bi arastır umarım memnun kalırsın..gidp işlem bittikden sonra mail atıyorlr memnun kaldınmı diye birgün önceden haber veriyolar...
evet müzik dinlemeyi seviyorum ne tür muzik yapıolar buarada sen hangi gün evleniyosun

bende dediğim zaman herkes takılıyor nasıl yane nette mi arkadasların var falan oluyorlar:ecrin_bebek:

ilgililer epey canım o zaman iyiymişşş
benım 6 hazıranda canım senın kı ne zamandı karıstırıyorum ben ksr bakma canım ,bu grup eskı şarkıları pop-rock şeklınde soylemıs benım hoşuma gıttı radyoda duymustum ılk

ne guzel onu düşünmüşsünüz canım kıymetınızı bılsın kaydirigubbakcemile3
benım de nısanlımın kardesı gırdı bu sınava bız de öne aldık sınav var dıye o da 275 almış cok ıyı degıl

kadıoğlu hastenesine ait zaten tek kusurları her seansda para almları ama böle olması daha iyimiş nette arastırdımda öle kampnya bitene kadar falan hikayeymiş
benmde kısmetse 20 haziranda normaldir unutmak herkesin kosusturması var
bende dinlerim ozman kıslar sizden 40 45 dkka ayrılcam pilates yapıcamda üstünüze afiyet
beni özleyin anacım byyyyy :gitme:

ooooo kolay gelsın canım sporumuzu da aksatmıyoruz bakıyorum da grşşşbayanssulusmile

başka bir kuzenim de 260 yapmış canım sizinki gibi, ama daha haziran var inşallah orda iyi olurlar:Saruboceq:

görüşürüz canımopuyorumnanaktan

oo kızlar nasılsınız gülpembecim sendeburdasın ne güzel yarenka yokmu angel :):):)

iyi akşamlar kızlar nasılsınızopuyorumnanaktan
şebnemcim bu akşam giremeyebilirimkaydirigubbakcemile3 kuzenim bizde, ygs'den 480 almış 800. olmuş parti yapıyoruzkaydirigubbakcemile3

tamam cnm benim ne güzel kutlayın :teytey:

benimde tebrik ettiğimi söyle hadi size iyi eğlenceler kimse yok bari bende çıkayım :içelim:

osbulduk boshayallersmile
sende osgeldin yerimseniben

hb canım ve görüşürüz gene iyi geceelr:ecrin_bebek:

oo kızlar nasılsınız gülpembecim sendeburdasın ne güzel yarenka yokmu angel :):):)

hg canım delikafaduldenyok yaw geldi gitti o bi ara galiba terk etti bizi senağlama ay parti yapmaya gitmiş :):):):))))))))))))))))))))

ama damlar belkide birazdan zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…