Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

haftaya kadın dogum uzmanına gıdıcem bakalım adetım de cok yaklastıı canım sen gıdıcekmısın ?

evet canım allaha yakın bıze uzak olsunlarrr
sallayalım yaşasın gelınlerrrrrhihoyyythihoyyyt

haftaya kadın dogum uzmanına gıdıcem bakalım adetım de cok yaklastıı canım sen gıdıcekmısın ?

kaydirigubbakcemile5
benm gögsümde kitle cıktı ameliyat falan oldum oyuzden dogum kontrol hapı almıcam nsanlım korunck ben tek korkum adetim 20 sine gelebilir onun için geciktirici için gidicem doktora ttabi ii bir doktor bulursam
sen nereye gidiceksin

kaydirigubbakcemile5
benm gögsümde kitle cıktı ameliyat falan oldum oyuzden dogum kontrol hapı almıcam nsanlım korunck ben tek korkum adetim 20 sine gelebilir onun için geciktirici için gidicem doktora ttabi ii bir doktor bulursam
sen nereye gidiceksin

canım cok gecmıs olsun ,ben de dugun gunune gelıcek dıye korkuyorum ,ben özele gıdıcem canım

canım cok gecmıs olsun ,ben de dugun gunune gelıcek dıye korkuyorum ,ben özele gıdıcem canım

saol canım benm
zaten dogum kontrol hapıda geciktirme yapıyormus bittiği zaman tekrar alıyorsun istediğin zmana kadar ama regli olayım dediğin an hapı bırakıyorsun ama yensini alcaksın o yarımı kullanmıcaksın ben bunu uzman tvde izlemiştim
devamlı gittiğin bir doktormu yoksa tavsiye üzerine mi gidicen

saol canım benm
zaten dogum kontrol hapıda geciktirme yapıyormus bittiği zaman tekrar alıyorsun istediğin zmana kadar ama regli olayım dediğin an hapı bırakıyorsun ama yensini alcaksın o yarımı kullanmıcaksın ben bunu uzman tvde izlemiştim
devamlı gittiğin bir doktormu yoksa tavsiye üzerine mi gidicen

canım devamlı gıttıgım bır doktor degıl aslında kadın doguma kontrole ılk defa gıdıcem ama gıdecegım hastane cok ılgılı bır yer o yuzden sectım orayı umarım memnun kalırım bır de cıldıyeye ugrıcam canım ya koltuk altımda sir ağdadan sanırım kararma oldu onu sorucam :kedi:

canım devamlı gıttıgım bır doktor degıl aslında kadın doguma kontrole ılk defa gıdıcem ama gıdecegım hastane cok ılgılı bır yer o yuzden sectım orayı umarım memnun kalırım bır de cıldıyeye ugrıcam canım ya koltuk altımda sir ağdadan sanırım kararma oldu onu sorucam :kedi:

hım hangi hasteneye gidicen
vucudun belki reaksiyon gösterebilir agdaya genital bölgede de siyahlanma oluyordu dimi senn

hım hangi hasteneye gidicen
vucudun belki reaksiyon gösterebilir agdaya genital bölgede de siyahlanma oluyordu dimi senn

şifa hastanesii tatlımmmm galıba hassas cıldım kararma ve kızarma oluyo ama agdadan da vazgecemıyorum 1 ay rahat oluyorum lazeri tavsıye edıyolar ama kanser yapar dıye korkuyorum

şifa hastanesii tatlımmmm galıba hassas cıldım kararma ve kızarma oluyo ama agdadan da vazgecemıyorum 1 ay rahat oluyorum lazeri tavsıye edıyolar ama kanser yapar dıye korkuyorum

geçmiş olsun
lazeri bende yaptırıyorum sordumda kanser yapmıyor dediler rahme zaten ulasmıyor okadar kişi varki yaptıran erkekler bile geliyor düşün benm gittiğim lazerciye

geçmiş olsun
lazeri bende yaptırıyorum sordumda kanser yapmıyor dediler rahme zaten ulasmıyor okadar kişi varki yaptıran erkekler bile geliyor düşün benm gittiğim lazerciye

aaa canım cok ılgınc yaaa boyle bakımlı erkekler de var demekkı kaydirigubbakcemile3
senın ne kadar oldu canım yaptıralı ? memnunmusun

aaa canım cok ılgınc yaaa boyle bakımlı erkekler de var demekkı kaydirigubbakcemile3
senın ne kadar oldu canım yaptıralı ? memnunmusun

evet adamı görsenn iri yapılı bişey dersinki bu adam nasıl lazer yaptırıyo

ben memnunum subatın sonunda basladım 2.seansımı aldım ayın 10ununda kontrolum var gerçekten ilgili biyer

evet adamı görsenn iri yapılı bişey dersinki bu adam nasıl lazer yaptırıyo

ben memnunum subatın sonunda basladım 2.seansımı aldım ayın 10ununda kontrolum var gerçekten ilgili biyer

kaydirigubbakcemile3 vayy be super manzaralar varmıs canım oradakaydirigubbakcemile3
pekı canım yapılışı ne kadar sürüyo ve acı hıssettırıyomu

kaydirigubbakcemile3 vayy be super manzaralar varmıs canım oradakaydirigubbakcemile3
pekı canım yapılışı ne kadar sürüyo ve acı hıssettırıyomu

15 dakka sürüyor bilemedin 20 dkka
lastik carpar gibi acı veriyor benm 2.seansımda reglime denk gelmişti ogun cok kötü oldum yaptıramadım yarıda bıraktım ama reglim bitti gittim acıyı az hissettim regliye gelince zor oluyor

iyi akşamlar kızlar nasılsınızopuyorumnanaktan
şebnemcim bu akşam giremeyebilirimkaydirigubbakcemile3 kuzenim bizde, ygs'den 480 almış 800. olmuş parti yapıyoruzkaydirigubbakcemile3

iyi akşamlar kızlar nasılsınızopuyorumnanaktan
şebnemcim bu akşam giremeyebilirimkaydirigubbakcemile3 kuzenim bizde, ygs'den 480 almış 800. olmuş parti yapıyoruzkaydirigubbakcemile3

ooo cok güzelll hayırlı olsun canım benm tebrik et bizim adımıza

15 dakka sürüyor bilemedin 20 dkka
lastik carpar gibi acı veriyor benm 2.seansımda reglime denk gelmişti ogun cok kötü oldum yaptıramadım yarıda bıraktım ama reglim bitti gittim acıyı az hissettim regliye gelince zor oluyor

evet canım regl olacagım hafta da gıdemıyorum ben zaten agda yeterınce acı verıyo ama o dönemler daha hassas oluyo insan ve ben aşırı sinirli oluyorum ,,lazeri ben buralardan yaptırabılecegım yerlerı arastırayım bakalım bayanssulusmile
ben normalde yarım bacak + özel bölge+koltuk altı aldırıyodum nıkah gunu komple yaptırıcam ama benım baldır kısmım da cok acıyo bılmıyorum ne yapıcam:sm_cool:
sen nerelerını yaptırıyosun canım

evet canım regl olacagım hafta da gıdemıyorum ben zaten agda yeterınce acı verıyo ama o dönemler daha hassas oluyo insan ve ben aşırı sinirli oluyorum ,,lazeri ben buralardan yaptırabılecegım yerlerı arastırayım bakalım bayanssulusmile
ben normalde yarım bacak + özel bölge+koltuk altı aldırıyodum nıkah gunu komple yaptırıcam ama benım baldır kısmım da cok acıyo bılmıyorum ne yapıcam:sm_cool:
sen nerelerını yaptırıyosun canım

benm gittiğim yerin karsıdada yeri var ismi epiderm 4 yeri var sadece lazer epilasyon yapıyor.ben sadece genital için gidiyorum diğer yerleri agda ile yaptırıyorum kol ve tüm bacak evet baldırda cok acıyo ama sempatiksalakcinni ne yapcan mecbur ediyosun

selam kızlar nabersiniz
organikcim bugün doktora gittin mi canım merak ettim dekaydirigubbakcemile3 iyi bir yerse ben de gideceğim bize yakın çünkü o hastane
[bizim ev de nişanlımın çalıştığın yerin karşısında canımkaydirigubbakcemile3 mutfak ve oturma odasından ona el sallayabiliyorumkaydirigubbakcemile3

biz de gazi mahallesinde (yunus emre mah.) oturacağız canım, yeşilpınar yakın bize

TÜNAYDIN HERKESE..

yarenka sanırım geceleri geliyorsun buraya.bende yunus emre mahallesindeyim...merak ettim acaba tam nerdesin komşu olacağız bak...[/QUOTE]
canım şair abay lisesine yakın bellona var ya onun karşısında oturacağız yani ismet paşa caddesinde
yarenkaaaaa topcin ilk sflarına bakınıordum da 81 gün vardıı ne cabukk 44 güne düşdü duygulandımmm :ecrin_bebek:

evet heracım zaman çok çabuk geçti, iyi ki açmışsın bu topiği canıım:1hug:

çok sağolun kızlar tebriklerinizi ilettimkaydirigubbakcemile3
sanal arkadaşlarım tebrik ediyor dedim, çocuk bana böyle baktı:1shok: kaydirigubbakcemile3

X