Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

gece kuşları merhaba
bugün gelinliğimi aldım çok mutluyum. gönlüme göre olmuş
ama saçımı nasıl yaptırıcam karar veremiyorum ya
sizler nasıl karar verdiniz? varmı güzel modeller?

gece kuşları merhaba

vildancım gelinliğin hayırlısı olsun cnm gül güle giy inşallah

bekleriz resimlerini

saçım hakkında benimde bir fikrm yok gelinlikçiden çiçek aldım bakalım kuaför bulursam inşallah ona göre karar vericem

kızlarrrr günaydın
opuyorumnanaktan

heracım hiç karşılaşamıyoruz bu aralar özledim seni nasıl gidiyor herşey

dün mitolojik bir film izledim kulaklarını çınlattım çınladımı :):):)

gece kuşları merhaba

hayırlı olsun canım gelınılıgın, modelı nasıl resım ekleyebılırmısın??boshayallersmile
ona gore ben de sacla ılgılı fıkrımı soylerım ,ben taç mı çiçek mı karar veremıyorum:bbo:

günaydın kıslarrr nasılsınız bakem

dün akşam oturma odamın perdelerini aldık yatak odama avizede aldık ohhh onlarda çıktı aradan zemuszemus
bugün de damatlık bakıcaz nişanlıma evime bişiler daha alıcam

ayyy 'evim'e ne güsel bir kelime yaa boshayallersmile

kızlarrr ben geldim ama kimsecikler yokk günler yaklaştıkca hazırlıklar hızlandı tabi geldiğinizde görüşürüzz canlarr

kızlar merhaba,

bütün eksiklerimizi bitirdik tek davetiye seçimi ve basımı kaldı,sonra da ev döşemesi..mayıs ayı da girdi çok az kaldı artık ,heyecan stres hepsi bir arada...

mrb kızlaaar kusura bakmayın uzun zamandır gelemiomm :KK43: doktora gittim ultrason çekti bi sorun olmadığını söyledi ve belara verdi.başlıcam bakalım hasta olunca.Düğün gününe gelmemesi için de ilaç bitince 5 6 tane fazla içicem artık..Bunun dışında damatlık,gelinlik,kına elbisem,bindallım,kına setim,bütün mobilyalarım (oturma odası,yatak odası, salon ve yemek takımı) tamam nisafirlik günlük yemek takımlarım,tencere setlerim,çatal bıçak takımlarım,çay setim,kahvaltı setim, bornoz, nevresim takımları,uyku seti, yatak örtüsü, beyaz eşyam, mikro dalgam, çaycım, blender setim fln tamam.Bu hafta perdeleri sipariş verdik evi tutmuştuk bu ay..Pzt temizliğe gideceğiz evimi:) sonra mobilyaları getirticez..Uzun uzun yazdım kızmayın nolur içim açılıo böle :) halılarım, mutfak ıvır zıvırları ve süpürgem kaldı..Mutfak için alınacak çok şey var tabi..Bi dekorasyon için bişiler..Ama onları düğünden önce fazla almama galiba..Davetiyeyi de beğendik siperiş vereceğiz bu hafta. Öyle işte...özlemişim sizleri..sizlerden nbr

mrb kızlaaar kusura bakmayın uzun zamandır gelemiomm :KK43: doktora gittim ultrason çekti bi sorun olmadığını söyledi ve belara verdi.başlıcam bakalım hasta olunca.Düğün gününe gelmemesi için de ilaç bitince 5 6 tane fazla içicem artık..Bunun dışında damatlık,gelinlik,kına elbisem,bindallım,kına setim,bütün mobilyalarım (oturma odası,yatak odası, salon ve yemek takımı) tamam nisafirlik günlük yemek takımlarım,tencere setlerim,çatal bıçak takımlarım,çay setim,kahvaltı setim, bornoz, nevresim takımları,uyku seti, yatak örtüsü, beyaz eşyam, mikro dalgam, çaycım, blender setim fln tamam.Bu hafta perdeleri sipariş verdik evi tutmuştuk bu ay..Pzt temizliğe gideceğiz evimi:) sonra mobilyaları getirticez..Uzun uzun yazdım kızmayın nolur içim açılıo böle :) halılarım, mutfak ıvır zıvırları ve süpürgem kaldı..Mutfak için alınacak çok şey var tabi..Bi dekorasyon için bişiler..Ama onları düğünden önce fazla almama galiba..Davetiyeyi de beğendik siperiş vereceğiz bu hafta. Öyle işte...özlemişim sizleri..sizlerden nbr

canım hayırlı olsun herşeyi yoluna koymuşsun inş.çokçok mutlu olursun yeni evinde güle güle otur olumunekankayizsmile

kızlar merhaba,

bütün eksiklerimizi bitirdik tek davetiye seçimi ve basımı kaldı,sonra da ev döşemesi..mayıs ayı da girdi çok az kaldı artık ,heyecan stres hepsi bir arada...

canım haziranda mı senin düğünün.inş.davetiyenide en kısa zamanda halledersin

cnm benim ne güzel yazmışsın hayırlısı olsun ne güzel herşeyin bitmiş

bizlerde iyiz bi gelişme yok fazla bende arada uğra cnm özletme kendini

dunden berı moralım bozuk kızlar yasadıklarım boyle ıste bana demedıgını bırakmadı benım sıgortam odenek benım cocugum bana omur boyu para gonderecek bakıcak bana dıyo ben de dedım madem oyle bu evlılık olmıcak alın oglunuzu butun eksıklerınızı aldırrın dedım benım kendı yuvam olacak ben kımseye para fılan gonderttırmem dedım
bır de ılk gelınlerıyım kızlar bır bohca bıle yapmadılar bana adetımız yok dedıler sesımı cıkarmadım bugun de kendı takını kendın al ıkı maassıınız dıyo nefret edıyorum artık hepsınden kötükedihüso

mucizemm cnm çok üzüldüm ya
sen kendini üzme nişanlını seviyorsan boşver kaynananı sonuçta senin kimseye ihtiyacın yok çok şükür tabi insan bekler birşeyler yapılsın ama sende nişanlınla konuş böyle şeyleri bence kaynananla muhattap olma cnm

sen sinirlenme bak düğüne az kaldı :teselli:

dunden berı moralım bozuk kızlar yasadıklarım boyle ıste bana demedıgını bırakmadı benım sıgortam odenek benım cocugum bana omur boyu para gonderecek bakıcak bana dıyo ben de dedım madem oyle bu evlılık olmıcak alın oglunuzu butun eksıklerınızı aldırrın dedım benım kendı yuvam olacak ben kımseye para fılan gonderttırmem dedım
bır de ılk gelınlerıyım kızlar bır bohca bıle yapmadılar bana adetımız yok dedıler sesımı cıkarmadım bugun de kendı takını kendın al ıkı maassıınız dıyo nefret edıyorum artık hepsınden kötükedihüso

ayy çok sinirlendim mucizem yaa:kızgın: nasıl kadınmış öyle, az bile yapmışsın boşver, şimdiden tavrını koy yoksa sonra peşini hiç bırakmazlar canım. nişanlın seni destekliyorsa sorun yok canım sonuçta aklı başında insanlarsınız, uyuz bir kadına uyup evliliğinizi bozmayın sakın:eek:lmaz:

nasılsın şebnemcimopuyorumnanaktan dün akşam yerim belli oluyor muydukaydirigubbakcemile3

nasılsın şebnemcimopuyorumnanaktan dün akşam yerim belli oluyor muydukaydirigubbakcemile3

iyim yarenkacım sen nasılsın nasıl geçti partiniz :dance:

sen yoktun bende girmedim benneyaptımki boşluğun tabiki belliydi opuyorumnanaktan

canım haziranda mı senin düğünün.inş.davetiyenide en kısa zamanda halledersin

evet canım haziranda 6 haziran kısmetse...

ncakır aldıkların hayırlı olsun tatlım ,aybuer cım ne guzel cogu seyını halletmısın benım kaynana sorunum oldugu ıcın bugun neredeyse vazgecmek uzereydım kızlar cok kotu tartıstık kaynanamla ist.da akraba dugunlerı varmıs bıze de ugradı bana demedıgını bırakmadı benım evımde kalıcakmıs sureklı ve gıt bılezıklerınızı kendın al ben sana takı fılan alamam dıyo ben de evden kovdum kızlarrrr yaka paça attım evden fenalastım annemler sakınlestırdı yuzugu atıcaktım nısanla yalvardı o kadar karardı gözüm aglamaktan yuzum gozum sıstı allah boylelerınden korusun sızerıııı

ayy cnm inş. yaşanılan sorunlar düzelir izi kalır muhakkak ama inşallah atlatırsınız...

X