Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

Ne biçim iştir SSK'nın yaptığı. Sen özel doktora giit de daha rahat kullanırsın için rahat olur.
Hangi ilacı verdiler SSK'dan???

kızlar iyi diklerinz için çok teşekkür ederimm inşallh hersey güzel olucak, olsun hepimizin :) ayy giitikçe zamn azalıo 44 günde kaldııı buyuk günee o zamna sorunsuz sekılde ulasmk tek hedefim :)

ben de şimdi randevu aldım kızlar özelden ,hafta içi izin alamam diye h.sonuna aldım bu hafta 1 mayıs olduğu için resmi tatilmiş doktorlar yokmuşşşkafamçokkarıştı
mecburen önümüzdeki cmtye aldım ama geç olabilir doktora gittiğimde hasta bile olabilirim inşallah alttan bakmaz doktorcuğummmmsempatiksalakcinni

breezep cim sen aldın mı canım mobilyalarını???

1 mayıs haftaiçine denk gelse diye çok istiyodum ama maalesef bu sene haftasonuna denk geldiii :s canımm yaa yarım günlüğüne de olsa izin alamaz mısın iş yerinden hani geç kalmış olmayasın sonraa???

canımm biz aldıkk mobilyalarımızı daha doğrusu yaptırıyoruzz. hatta bimek üzerymiş. biz koltuk kumaşlarına karar vermiştik üzerinde ki kırlentler için desenli bişeyler seçicektik onun için yeni kartelalar gelmesini bekliyoduk bu akşam da onları seçmeye gidicezz :))) hihoyyyt hihoyyyt

bende iyiyim kızlar uykusuzum biraz iş dershane derken yoruluyorum.bu arada albüme bişeyler ekledim bakarsınız ordan buraya ekleyemiyorum da bi türlü bende oraya ekledim yorumlarınızı bekliyorum iyi veya kötü

bende iyiyim kızlar uykusuzum biraz iş dershane derken yoruluyorum.bu arada albüme bişeyler ekledim bakarsınız ordan buraya ekleyemiyorum da bi türlü bende oraya ekledim yorumlarınızı bekliyorum iyi veya kötü

canım albümdeki mobilyalar benm mobilyaların modeli aynı zemuszemus

hım duymadım daha önce. Bana Ginera diye bir ilaç verdi doktorum.
Bakalım özel doktor ne verecek sana.

bende duymamıştım valla bende merak ediyorum ne vercek

çevremdekiler sen korunma eşin korunsun diyo haplar kilo yapar kıllanma yapar diyolar kafamı karıştırıyolar ben zaten uzun zaman kullanmiicam 5-6 ay

ayy canım yaaa sorma evlilik işlemleri için bile zor izin alıyorum memur olmakta bu yönden sıkıntılı bir de yerime bakabilecek kimse yok o yüzden de müdürümün biraz sıkıntı yaşıyo neyse artık mecburen h.sonuna kalıyo :hulya: şu 1 mayısı da bu hale getirdiler yaaa bayram olması gerekirken işkence oluyor klava:
mobilyaların da en kısa sürede istediğin gibi olur inşallah canım ,ben de koltuklarımı hazır almadım yaptırdım merak ediyorum nasıl bişey çıktı ortayadelikafadulden

anladımm canımm zormuş hakkatenn haklısınn bayram olması gerekn şey işkenceye dönüştü ben sokğa çıkmaya korkuyorumm o günnn eyvahedigeldismile

bak ben bizim koltuğun modelinii ekledimm gerçii baya bi büyük oolmuşşş amaaa :roflol: :roflol: :roflol:

aminn canımmm inşallahh hepimizinnn mobilyalarııı, tüm eşyalarıı tam isteğimiz gibi olurrrrr :))

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…