Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

sea.1013 ve heraaa tşk ederim kızlarrr üzerimden bir yük daha kalkmış oldu sırada perde ve halılar var :eek:
evet heracımmm kızlar haklı kullanmadan farkedildi yenilerini getirirler telaş etme üzme kendini
benim de kayınvalidem gelliyo bugün kızlar strese girdim ya pek anlaşamıyoruz daa

sea.1013 ay canım hadi hayırlı bakalım inşallah hiç bulantın olmadan seni zorlamadan atlatırsın ben de muhtemelen haftaya başlıcam tabi önce doktora görünmem gerekiyo

ya canım sıkkın buugn halıcıda beğendğimiz modl elleirnde yokmus bize 1 ay kullnım için başka halılar vericeklermiş 1 ay sonra beğendğimiz halılar gelckmiş :KK43: beyaz esyalarımız geldi ama oda revizyonlu ürünmüş geri gitti canım cok sıkldı senağlama

canımmm benimmm, üzme kendiniii her işte bi hayır vardır belki bu beklediğin sürede seçmiş olduklarından çok daha iyilerini alma fırsatın olacak. belki firma sizi bekletme özrü olarak böle bi güzellik yapar sizee yerimseniben

sea.1013 ay canım hadi hayırlı bakalım inşallah hiç bulantın olmadan seni zorlamadan atlatırsın ben de muhtemelen haftaya başlıcam tabi önce doktora görünmem gerekiyo

sağolasın canım. İnşallah senin rahat olur..

Bu arada birşey sorcam kızlar..
Çeyizler giderken ilk eve girme aşamasında Kuran-ı Kerim, ayna, bayrak filan başında girmen gerekiyormuş
Onu kayınvalideyemi ne veriyormuşsun o senin kafandan geçiriyormuş.
Birde tuz şeker filan getiriyormusun bereketli ve tatlı günler olsun diye.
Tam bilmiyorum da bileniniz varmı?

sea 1013 canımmm, umarımm hiç bulantın sıkıntın olmadan kullanırsın hapınıı yerimseniben

Hera'cım hiç canını sıkma daha iyi bence beyaz eşyaların için
kullanıldıktan sonra farketseydiniz daha zordu.
Yeni ciciler gelir sana şimdi olumlu düşün olumlu olsun.
Halılarda öyle şimdi çeyiz sermede filan herkes girip çıkcak halıların istemeden de olsa tozlancak kirlencek.
Sonra senin beğendiklerin sana tertemiz gelecek. Evine misafirliğe gelin görmeye gelenler temiz temiz yenilerini görecekler.. Mutlu ol canım benim.

Bu arada ben dün akşam ilk hapımı içtim. Bulantı filan olmadı.. zemuszemus[/COLOR][/QUOTE]

saoll canım gercekdenn iyiki varsınızzzzz kirlnme konusunu hiç düşünmemişdim olaya olumlu yaklasabilcek bi durum :)
beyaz esya işide halololur inşallh buugnn kızlar dualrınızı beklıorummm

seaa ooo cok güzellll bayan tecrube oolumlu yorum yapıo:) inşallh hersey problmsz olurrr

hera cım üzülme bebişim

sea bende bugün gidicem dohtora ama benim adetim geçen pazar bitti zatii bi haftada erken oldum muhtemelen mayıs 17-20 arası hastalancam

sağolasın canım. İnşallah senin rahat olur..

Bu arada birşey sorcam kızlar..
Çeyizler giderken ilk eve girme aşamasında Kuran-ı Kerim, ayna, bayrak filan başında girmen gerekiyormuş
Onu kayınvalideyemi ne veriyormuşsun o senin kafandan geçiriyormuş.
Birde tuz şeker filan getiriyormusun bereketli ve tatlı günler olsun diye.
Tam bilmiyorum da bileniniz varmı?

ilk defa duyuyorum canım kafamçokkarıştı
çeyiz gününe 22 gün kaldı offf düğünede düğünede 33 gün offff :gitme:

Hera'cım hiç canını sıkma daha iyi bence beyaz eşyaların için
kullanıldıktan sonra farketseydiniz daha zordu.
Yeni ciciler gelir sana şimdi olumlu düşün olumlu olsun.
Halılarda öyle şimdi çeyiz sermede filan herkes girip çıkcak halıların istemeden de olsa tozlancak kirlencek.
Sonra senin beğendiklerin sana tertemiz gelecek. Evine misafirliğe gelin görmeye gelenler temiz temiz yenilerini görecekler.. Mutlu ol canım benim.

Bu arada ben dün akşam ilk hapımı içtim. Bulantı filan olmadı.. zemuszemus[/COLOR][/QUOTE]

saoll canım gercekdenn iyiki varsınızzzzz kirlnme konusunu hiç düşünmemişdim olaya olumlu yaklasabilcek bi durum :)
beyaz esya işide halololur inşallh buugnn kızlar dualrınızı beklıorummm

seaa ooo cok güzellll bayan tecrube oolumlu yorum yapıo:) inşallh hersey problmsz olurrr

hera'cım olumlu düşün. umarım herşey geç olsa da içine sinecek şekilde olsun. halıların kirlenme olayı çok mantıklı. eşinle beraber tertemiz halıları kendiniz kullanmış olacaksınız :))) her işte bir hayır vardır, dualarımız seninle vereliniortak

hera cım üzülme bebişim

sea bende bugün gidicem dohtora ama benim adetim geçen pazar bitti zatii bi haftada erken oldum muhtemelen mayıs 17-20 arası hastalancam

Canım adetin ilk günü ile başlıyorsun ilaca 17-20 mayıs arası ne zaman gelirse o zaman başlayacaksın..

Canım adetin ilk günü ile başlıyorsun ilaca 17-20 mayıs arası ne zaman gelirse o zaman başlayacaksın..

evett tatlım öyleymiş dün arkadaşlara bahsettim dün sabah ssk ya gittim işim vardı gitmişken bide kadın hastalıklarına uğradım bakim ne öneriyolar falan diye kadın sordu
migrenin,şekerin,kalbin,mide hastalığın,yüksek tansiyonun bende şaşkınlıkla yok dedim elime doğum kontrol haplarını tutuşturdu bulantı ve baş dönmesi yapabilir dedi bende muayne etcekler sandım bugünde özelde randevu aldım oraya gidicem bu arada hayırlı olsun başlamışsın ilaca

X