Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

anladımm canımm zormuş hakkatenn haklısınn bayram olması gerekn şey işkenceye dönüştü ben sokğa çıkmaya korkuyorumm o günnn eyvahedigeldismile

bak ben bizim koltuğun modelinii ekledimm gerçii baya bi büyük oolmuşşş amaaa :roflol: :roflol: :roflol:

aminn canımmm inşallahh hepimizinnn mobilyalarııı, tüm eşyalarıı tam isteğimiz gibi olurrrrr :))

ayyyyy canım bayıllldımmmmmm senin koltuğuna ççokk şık ve modern bir seçim güle güle kullan opuyorumnanaktan markası nedir canım merak ettim?????

dyyser cim çok değişik mobilyalarn ve çok güzel beğendim ben güle güle kuullan hayatım opuyorumnanaktan

dyyser cim çok değişik mobilyalarn ve çok güzel beğendim ben güle güle kuullan hayatım opuyorumnanaktan

saol cnm ya çok sevindim beğenmenize bi fuarda tasarım 1.si olmuş bu model inegölden bakmayı düşünüyoruz mağazalarda pahalı biraz nçakırında mobilyası aynıymış ondan cevp bekyiorum kaça aldığına dair kaydirigubbakcemile5

brezeep çok güzel güle güle kullan ttalım

ayyyyy canım bayıllldımmmmmm senin koltuğuna ççokk şık ve modern bir seçim güle güle kullan opuyorumnanaktan markası nedir canım merak ettim?????

çok teşekkür ederimmm kızlarrrrr opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

koltuklarr milano mobilya modeliii yerimseniben yerimseniben

Son düzenleme:
saol cnm ya çok sevindim beğenmenize bi fuarda tasarım 1.si olmuş bu model inegölden bakmayı düşünüyoruz mağazalarda pahalı biraz nçakırında mobilyası aynıymış ondan cevp bekyiorum kaça aldığına dair kaydirigubbakcemile5

canımm ben bulamadım albümlerdenn seninn eklediğin fotoları ama ncakir ın eklediği fotoları hatırlıyorumm çok güzellerdii :))) güle güllee kullanınn inşallahhh opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

canımm ben bulamadım albümlerdenn seninn eklediğin fotoları ama ncakir ın eklediği fotoları hatırlıyorumm çok güzellerdii :))) güle güllee kullanınn inşallahhh opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

tşk ederm canım saol çok güseller ben çok severek ve bayılarak aldım moilbyalarımı opuyorumnanaktan

saol tatlım belki ark.olarak ekli değilsen görememişsindir.

brezeppp hayrlı olsun canımm cok hosmus koltuklar dyser senn albumede bakdım cnam cok hos gercekdne güzel günlerde kulnın :KK66:

canım baştan bize 14500 dediler ben gidiodum artık kaynanam oturdu kalkmıo illada o olucak dio inat yapınca bizmkiler işte bu rakama indiler bilmiorum artık illa kazıklanmısızdır zaten.nerden kazık yemeden bişi alabilioruski sempatiksalakcinni

1450.jpg

canım baştan bize 14500 dediler ben gidiodum artık kaynanam oturdu kalkmıo illada o olucak dio inat yapınca bizmkiler işte bu rakama indiler bilmiorum artık illa kazıklanmısızdır zaten.nerden kazık yemeden bişi alabilioruski sempatiksalakcinni

ay haklısın tatlım yaaa bi yerlerden mutlaka kazıklanıyoruz eheheh alıştık artık :KK70:

X