Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

hayırlı olsun sebbnemm , ne renk sectin?

sağol cnm benim

yatak odası vişne çürüğü gibi mi desem kırmızı gibi işte öyle olucak baya bi iddalı :) zemuszemus
salonu k.rengi düşünüyoruz kese kağıdı gibi boyanıcak
misafir odamızı su yeşili diğer odamızıda şampanya rengi seçtik

kısmetse 1 haftaya biter sanırım

Hmmm güzel olur valla , hadi bakalım hayırlısı olsun insallah tahmin ettiğinden daha güzel olur canım :KK66:

hayrlı olsun sebnmcim boya renkleirmiz yakın :)
bizde salon ve hol vanilya çiçeği küçük oda babmu yeşili ytak odası seker pebme :KK70:

hayrlı olsun sebnmcim boya renkleirmiz yakın :)
bizde salon ve hol vanilya çiçeği küçük oda babmu yeşili ytak odası seker pebme :KK70:

evt heraaaacım yakın bakalım kırmızı bir yatk odasını merak ediyorum ama :) güle güle oturalım inş

birde bizim boyanabilir duvar kağıdı oldu o yüzden biraz koyu renkler seçtikki belli olsun

yarenka sağol cnm mobilyaları k.rengi krem düşünüyoruz duvar rengi kese kağıdı olcak kısmetse

merhaba kızlar kısmetse bende 26 haziranda evleniyorumm.. ev hazırlıkları devam ediyor..
ilk denemelerden birinde gelinliğimi alıverdim :)

Eklentiler

• $Resim 030.jpg
    $Resim 030.jpg
    7,9 KB · Görüntüleme: 25
  • $Resim 003.jpg
    $Resim 003.jpg
    6,2 KB · Görüntüleme: 20
:nazar:cnm hayırlısı olsun güle güle giy inşallah. biraz daha büyük koyabilirsen üst tarafı pek belli olmuyor :Saruboceq:

merhaba nasılsınız kaderdaslarım :) bugun fatihe gittim kıslarrr 2 gelinlikçiye girdim ve ikiside aynı fiyatı biçti bana biri 100 lira fazla söle ama ben hangisine gidicem karar veremedim biride görümcemn gittiği gelinlikçi

merhaba nasılsınız kaderdaslarım :) bugun fatihe gittim kıslarrr 2 gelinlikçiye girdim ve ikiside aynı fiyatı biçti bana biri 100 lira fazla söle ama ben hangisine gidicem karar veremedim biride görümcemn gittiği gelinlikçi

merhaba canım, eğer görümcen memnun kaldıysa onun gelinlikçisine git tanıdık olunca daha iyi olur yani güven konusunda sorun olmaz gibi

merhaba canım, eğer görümcen memnun kaldıysa onun gelinlikçisine git tanıdık olunca daha iyi olur yani güven konusunda sorun olmaz gibi

o memnun kaldı ama ben cok kararsızım gittiğim diper yerde güzel seyler söledi ne zormus bu işler eyvahedigeldismile

o memnun kaldı ama ben cok kararsızım gittiğim diper yerde güzel seyler söledi ne zormus bu işler eyvahedigeldismile

gelinlikçilerin hepsi güzel şeyler söylüyor canım onlara pek inanma kaydirigubbakcemile3 beğendiğin bir modeli güvendiğin bir yerde diktir aklın rahat olsun

arsecim hayrlı olsun :) gülpembe canım hangisi daha güven verdiyse sana ona yaptr cnmcım :)

kaderdaşcım hangisi içine sindiyse ona diktir sonuçta içinde kalmasın

günaydın kızlarrr keyifleirniz nasılllll :KK70: esraacımm günüm kk ve işler arasında memkik dokuyorak gecdi bugunde aynı performansıu beklıorum kendımden hfta içlerim hep standart gecıo bi eksın dıyordum bu hafta sonu sınav var baya bi eksın olcak hiç çalışamadım:S sen ve sizler neler yapıorsunz bakem :KK70:

günaydın peri sen calısrmusun meslek ney hımm başka sorabilceğim birsey kalmadı galiba özel değilse yaş kaç :)

X