Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

bende öle düşündüm geç olsun az temiz olsun sempatiksalakcinni

bende ikna çalışmalarındayım canım bakalım başara bilcemmi :kedi:

bu arada helal olsun sana nasıl başardın ipucu versene :jeyyar:

yalvarmalarıma dayanamadı canımkaydirigubbakcemile3
aynı masraf olacak nikahtan sonra yemeğe gitmemiz gerekecek bari düğün olsun eğlenelim dedim. aslında onun derdi masraf değil tantanadan kaçıyordukaydirigubbakcemile3 düğünü pek sevmez hele oynamayı asla, ama yaptım bir hata diyor işte-tatlicadiarzu-

:) benimkide oynamayı sevmiyor hiç inşallah oynar düğünde

nikah zamanı napıcaz ne heyecanlı kısmı o bizde 450 kişi bize bakıyor olucak ayyy çok heyecanlı yaaa:):):):dance:

işlaa canım bende düğün istiyorum ama sevdiğim yanımda olduğu sürece oda fark etmez ha düğün ha nikah:asigim:

sende ev düzmeye başlamışsın kolay gelsin canım :kedi:

aynı benimkine o tantanaya gürültüye sokma benı diyor oynamayıda sevmiyo bakalım ikna çalışmalarım israrla sürüyor :)

Son düzenleme:
:) benimkide oynamayı sevmiyor hiç inşallah oynar düğünde

nikah zamanı napıcaz ne heyecanlı kısmı o bizde 450 kişi bize bakıyor olucak ayyy çok heyecanlı yaaa:):):):dance:

evet canım yaa valla çok heyecanlıdelikafadulden bende guatr var da bazen aniden kalbim çarpıyor, nişanlım diyor bari o an bir şey olmasın yoksa gidersin o tarafakaydirigubbakcemile3

işlaa canım bende düğün istiyorum ama sevdiğim yanımda olduğu sürece oda fark etmez ha düğün ha nikah:asigim:

sende ev düzmeye başlamışsın kolay gelsin canım

sağol cnm benim yaptığım tek şey o zaten başka bir şey yok ortada kaydirigubbakcemile3 eşyalar bir gelse gitceklerde

inşallah ikna olur nişanlın :Saruboceq:

evet canım yaa valla çok heyecanlıdelikafadulden bende guatr var da bazen aniden kalbim çarpıyor, nişanlım diyor bari o an bir şey olmasın yoksa gidersin o tarafakaydirigubbakcemile3

allah korusun cnm aman çok heyecan yapma kaydirigubbakcemile3
acaba diyorum o gün sakinleştiricimi alsak herşey daha ii olur rahat rahat hihoyyyt

allah korusun cnm aman çok heyecan yapma kaydirigubbakcemile3
acaba diyorum o gün sakinleştiricimi alsak herşey daha ii olur rahat rahat hihoyyyt

yok canım yaa onlar hantallaştırıyormuş insanı hiçbir şey anlamıyormuşsunkaydirigubbakcemile3
ben bi o günü atlatayım ilaçsız rahat olursa sen de içmezsinkaydirigubbakcemile3

yok canım yaa onlar hantallaştırıyormuş insanı hiçbir şey anlamıyormuşsunkaydirigubbakcemile3
ben bi o günü atlatayım ilaçsız rahat olursa sen de içmezsinkaydirigubbakcemile3

valla sizden bekliyorum öneriler siz atlatın bi hayırlısıyla şebnem bunu yap bunu yapma :) kaydirigubbakcemile3

tecrübelerinizden yararlanıcam hihoyyyt

mrb kızllaaar geldim ben de:) doktora gittim balera verdi..
ayy hemen anlatsana canım ben de haftaya gideceğim çok merak ediyorumeyvahedigeldismile
valla sizden bekliyorum öneriler siz atlatın bi hayırlısıyla şebnem bunu yap bunu yapma :) kaydirigubbakcemile3

tecrübelerinizden yararlanıcam hihoyyyt

tamam canım balayından döndükten sonra ilk işim buraya girmek nasılsa gündüz evde tek olacağımkaydirigubbakcemile3

tamam canım balayından döndükten sonra ilk işim buraya girmek nasılsa gündüz evde tek olacağımkaydirigubbakcemile3

tamam cnm benim bekliyorum o günler gelsin artık :Saruboceq:

bende evde olucam kaynatırız artık gündüzleri yarenka ne yemek yaptın diye kaydirigubbakcemile3

tamam cnm benim bekliyorum o günler gelsin artık :Saruboceq:

bende evde olucam kaynatırız artık gündüzleri yarenka ne yemek yaptın diye kaydirigubbakcemile3

ben pek yemek beceremem yaakaydirigubbakcemile3 ama bol bol değişik tatlı yaparım canım çok meraklıyım tatlılara, babam diyor sen gidince biz tek model tatlı yeriz artıkkaydirigubbakcemile3

ben pek yemek beceremem yaakaydirigubbakcemile3 ama bol bol değişik tatlı yaparım canım çok meraklıyım tatlılara, babam diyor sen gidince biz tek model tatlı yeriz artıkkaydirigubbakcemile3

cnm bende de o var hiç sorma tatlı yapmak daha kolay sanki belki yemeği sevmekten kaynaklanıyor :))

kıyamam babana gider yaparsın arada sen yemeğe çağırırsın artık :) :teselli:

benimde çok tecrübem yok yemekte ama nişanlım yemek seçmiyor ne bulursak yicez artık sağolsun diyorum itiraz etmiyor :asigim:

babam diyor cuma akşamı gelirsiniz pazar akşamı gidersiniz evinizekaydirigubbakcemile3 ama boşuna umutlanmasın canım haftanın 3 günü evimizden ayrılamayızkaydirigubbakcemile2
nişanlım da yaptığım yemeklere pek güvenmediği için yemekleri ben yaparım sen de ayak işlerine bakarsın bulaşık falan yıkarsın sofrayı kurarsın diyorkaydirigubbakcemile3

aman bırak yapsın yemekleri eminim fazla dayanmaz :)

bende nişanlıma bulaşık falan o işleri teslim ederim gül gibi geçinip gideriz

ee baban ister gelin gidin ama zor olur tabi evlenince benim öyle sorunum yok arabayla 15 dk evim her dakika ya bide yada annemlerde hatta kayınvalidemlerde oluruz kaydirigubbakcemile3

cnm birde buldum o hapı kk da varmış sende oku bir yorumları

kızlar ya özel bi soru ama nasıl korunmayı düşünüyosunuz?? off bu konuda çok karışığım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…