Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

valla dün sabahladım oturdum uyumuşum bütün gün hiç sorma :):)

kaltım yemek falan anca oldu giremedim gündüz . uykuyu severimde birazcık bayanssulusmile

sen nasılsın

iyi akşamlar arkadaşlar kabul ederseniz bende buradayım:kedi:
hoşgeldin canım, düğün ne zaman kısmetse
valla dün sabahladım oturdum uyumuşum bütün gün hiç sorma :):)

kaltım yemek falan anca oldu giremedim gündüz . uykuyu severimde birazcık bayanssulusmile

sen nasılsın

ben de iyi olmaya çalışıyorum canım ya okumuşsundur belki yatak odasını teşhir ürünü getirdiler ona sinirlendik biraz

evet yarenkacım okudum ne biçim insanlar var bari getiremicez elimizde yok deseydiler de bekleseydiniz yenisi gelirdi 2 kere iş yapıcaklar

allahtan getirecekler yenisini çoğu yer getirmezdi cnm
ne zaman getiririz dediler bari fazla bekletmesinler sizi

hoşgeldin cnm kanatsiz_angel bende temmuz geliniyim ama bu konuyu ve konudakileri çok seviyorum opuyorumnanaktan sende katılabilirsin bize

evet canım allahtan getiriyorlar, babam da aramış 1 hafta içinde getiririz demişler. bir de demiş damadınız panik yaptı:mymeka: panik yapmayacak durum var sanki, kullanılmış ürünü getirmişler bir de panik yapmışız

tabi cnm insan panik yapar sizin az kaldı daha yerleşicek temizlik var. onların tuzu kuru tabi

birde kime ne ister panik yaparsın ister sinirlenirsin azıcık terbiyesizlermiş guclubacismile

aman getirsinler inşallah sapa sağlamda güle güle kullanın cnm

mutluluklar dilerim tatlımopuyorumnanaktan ama eylül için geç kalmadınız mı acaba, salonlar dolmuş olabilir

saol canım opuyorumnanaktanaslında hariran olcaktı ev sorunu var tamirat felan kiraya çıksam haizran olcaktı ama ben kira vermek istemedim

nişanlım nikah ben düğün istiyom cumartesi akşamı belli olcak

hoşgeldin cnm kanatsiz_angel bende temmuz geliniyim ama bu konuyu ve konudakileri çok seviyorum opuyorumnanaktan sende katılabilirsin bize

hoşbuldum opuyorumnanaktansaol canım hepimiz sonuçta ALLAH nasip ederse evlencez gelin adaylarıyız :kedi:

tabi canım zamanımız azaldı haftaya badana yapacağız (yani babamın evinikaydirigubbakcemile3) temizlik falan derken zaman çabuk geçer, sonra çeyiz topla götür yerleştir uzun iş yani. 1 haftada gelir inşallah. çeyizi de 31 mayısta götüreceğiz 1 ay kaldı sadece

tabi canım 3 ay için kiraya çıkmanın anlamı yok eşyalar çok hırpalanır. benim de nişanlım nikah istiyordu ama ben baskın çıktım düğün yapıyoruzkaydirigubbakcemile3

tabi canım 3 ay için kiraya çıkmanın anlamı yok eşyalar çok hırpalanır. benim de nişanlım nikah istiyordu ama ben baskın çıktım düğün yapıyoruzkaydirigubbakcemile3

bende öle düşündüm geç olsun az temiz olsun sempatiksalakcinni

bende ikna çalışmalarındayım canım bakalım başara bilcemmi :kedi:

bu arada helal olsun sana nasıl başardın ipucu versene :jeyyar:

kanatsız_angel iyi yapmışsın cnm kira yerine kendine evinizde oturun olmaz3 aydan birşey hem anca toparlanırsınız .inşallah düğün olur cnm gelinliğinin tadını çıkartırsın

yarenkacım inşallah gelir ohh çeyizlerde gidiyor inşallah bende daha yok o hazırlıklar mutfak eşyalrımı götürdüm götürüyorum yavaş yavaş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…